VOJVODINA-JOMA KUP 2012 REZULTATI I RASPORED

17.06.2012. - 07:58 |

u rubrikama: Nekategorizovano


 

 

 

САТНИЦА ТУРНИРА

ЧЕТВРФИНАЛЕ

ТЕРЕН-САТНИЦА

1999

Резултати

Терен 3 – 15,30

А1 Ф.К. РАДНИЧКИ – СОМБОР : Б2 Ф.К. СПАРТАК – ТРНАВА

0

1

Терен 4 – 15,30

А2 Академија КРПАН БАБИЋ : Б1 Ф.К. ПЕТАР ПУАЧА

1

Пен 5

1

4

Терен 3 – 16,15

Ц1 Академија БАМБИ :Д2 Ф.К. СЈЕВЕРНА ЗВИЈЕЗДА Б.ПОЉЕ

1

2

Терен 4 – 16,15

Ц2 Ф.К. ВОЈВОДИНА С.ПАЗОВА : Д1 Ф.К.ВОЈВОДИНА ШИД

0

4

 

 

ТЕРЕН-САТНИЦА

2000

Резултати

Терен 5 – 15,30

А1 Ф.К. ВОЈВОДИНА Н.САД : Б2 Ф.К. БОРАЦ БАЊА ЛУКА

4

2

Терен 6 – 15,30

А2 Ф.К. КОЗАРА ГРАДИШКА :  Б1 Ц.Ф.К.ВРБАС – ВРБАС

0

4

Терен 5 – 16,15

Ц1 Ф.К. ВОЈВОДИНА ШИД : Д2 СЛОВЕН СУНЦЕ – РУМА

4

0

Терен 6 – 16,15

Ц2 Академија КРПАН БАБИЋ : Д1 КРИЛА КРАЈНЕ

0

1

 

 

ТЕРЕН-САТНИЦА

2001

Резултати

Терен 1 – 16,30

А1 Ф.К.ВОЈВОДИНА РМР – Б2 Ф.К.ВОЈВОДИНА ШИД

2

1

Терен 2 – 16,30

А2 Ш.Ф.ФОРЦА ВОЈВОДИНА – Б1 Ф.К.ПЕТАР ПУАЧА

0

6

Терен 7 – 16,30

Ц1 Ф.К. ПАРТИЗАН – Д2 Ш.Ф. БОЛЕСНИКОВ

1

4

Терен 8 – 16,30

Ц2 Ш.Ф.ПИСКИ ПАЛЕ – Д1 Ф.К. РАБОТНИЧКИ СКОПЉЕ

1

3

 

 

ТЕРЕН-САТНИЦА

2002

Резултати

Терен 9 – 15,00

А1 БИСТРИЦА Н.САД : Б2 Ф.К. ВОЈВОДИНА РМР

2

0

Терен 10 – 15,00

А2 Ф.К. РАДНИЧКИ СОМБОР : Б1 Ф.К. РАДНИЧКИ С.МИТРОВИЦА – дислвалификовани

Терен 9 – 15,40

Ц1 Ф.К.СПАРТАК СУБОТИЦА : Д2 Ш.Ф. БОЛЕСНИКОВ Н.САД

0

Пен4

0

3

Терен 10 – 15,40

Ц2 РАДНИК ПРИЈЕДОР : Д1 Академија БАМБИ ЗР

1

Пен 0

1

2

 

 

ТЕРЕН-САТНИЦА

2003

Резултати

Терен 11 – 15,40

Ц1 Ф.К. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА : Д2 Ф.К. БИСТРИЦА

0

Пен 3

0

2

Терен 12 – 15,00

Ц2 Ф.К. СПАРТАК СУБОТИЦА : Д1 Академија БАМБИ

1

Пен 3

1

1

Терен 12 – 15,40

А1 ПОЛИТЕХНА ТЕМИШВАР : Б2 СЛОВЕН СУНЦЕ – РУМА

2

Терен 11 – 15,00

А2 Ш.Ф. БОЛЕСНИКОВ : Б1 ПАОК – СОЛУН

2

Пен 1

2

3

 

 

 

 

САТНИЦА ТУРНИРА

ПОЛУФИНАЛЕ

ТЕРЕН-САТНИЦА

1998

Резултати

терен 1 – 09,00

А1 Ф.К. ВОЈВОДИНА Н.САД – Б2 Ф.К.БАЈИНА БАШТА

терен 2 – 09,00

Б1 Ш.Ф.БОЛЕСНИКОВ – А2 Ф.К. ЈЕЗЕРО ПЛАВ

 

ТЕРЕН-САТНИЦА

1999

Резултати

терен 3 – 09,00

Ф.К. СПАРТАК – ТРНАВА : Ф.К. СЈЕВЕРНА ЗВИЈЕЗДА Б.ПОЉЕ

терен 4 – 09,00

Академија КРПАН БАБИЋ : Ф.К.ВОЈВОДИНА ШИД

 

ТЕРЕН-САТНИЦА

2000

Резултати

терен 5 – 09,00

Ф.К. ВОЈВОДИНА Н.САД : Ф.К. ВОЈВОДИНА ШИД

терен 6 – 09,00

Ц.Ф.К.ВРБАС – ВРБАС : КРИЛА КРАЈНЕ

ТЕРЕН-САТНИЦА

2001

Резултати

терен 7 – 09,00

Ф.К.ВОЈВОДИНА РМР : Ш.Ф. БОЛЕСНИКОВ

терен 8 – 09,00

Ф.К.ПЕТАР ПУАЧА : Ф.К. РАБОТНИЧКИ СКОПЉЕ

ТЕРЕН-САТНИЦА

2002

Резултати

терен 9 – 09,00

БИСТРИЦА Н.САД : Ф.К.СПАРТАК СУБОТИЦА

терен 10 – 09,00

дисквалификовани : Академија БАМБИ ЗРЕЊАНИН

ТЕРЕН-САТНИЦА

2003

Резултати

терен 11 – 09,00

ПОЛИТЕХНА ТЕМИШВАР : Ф.К. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

терен 12 – 09,00

ПАОК – СОЛУН : Ф.К. СПАРТАК СУБОТИЦА

ТЕРЕН-САТНИЦА

2004

Резултати

терен 9 – 09,50

А1 Ф.К. ПЕТАР ПУАЧА – Б1 Ф.К. ИНДЕКС НОВИ САД

терен 10 – 09,50

Ц1 Ш.Ф.БОЛЕСНИКОВ – Б2 Ф.К. ВОЈВОДИНА С.БАНОВЦИ

 

joma1catering_raljic