„KUP GRADA NOVOG SADA‟

04.02.2015. - 22:09 |

u rubrikama: Omladinski tim, Vesti


 

Untitled

 

Na nedavno održanom turniru „Kup grada Novog Sada‟, za dečake rođene 2003. godine, mlada ekipa FK „Vojvodina‟, koju predvodi Ivica Vukov, osvojila je 2. mesto. Vošini poletarci su , i pored poraza u finalu od odlične ekipe PAOK-a iz Soluna, ostavili odličan utisak, naročito Vukašin Krstić, koji je izabran za igrača turnira. FK „Vojvodina‟ je bila branilac trofeja, s obzirom da je na prošlogodišnjem izdanju turnira generacija 2002., koju predvodi Miodrag Pantelić, osvojila turnir.  Sam turnir, 5. po redu, organizovalo je Udruženje za razvoj sporta i sportskih aktivnosti, i to odlično. Turnir je ove godine bio još masovniji, a rekli bismo i kvalitetniji. Imali smo priliku da vidimo neke odlične ekipe tj. škole fudbala – Paok, ACS Tampa Brašov, Maribor, Partizan itd.

 

GRUPA A

GRUPA B

FK „VOJVODINA“ NOVI SAD NK „MARIBOR“ MARIBOR
ACS „TAMPA“ BRAŠOV NK „MAKSIMIR“ ZAGREB
ŠN NCM  „ZAGREB“ ZAGREB PFK „SLAVIJA“ SOFIJA
L-IT „SZEAC“ SEGEDIN ASU „POLITEHNICA“ TEMIŠVAR

GRUPA C

GRUPA D

OŠK „SPORT-TEAM“ BANJA LUKA FK „PARTIZAN“ BEOGRAD
LPS „BANATUL“ TEMIŠVAR MFC „PESCI“ PEČUJ
SK „ŠTURM“ GRAC SK „BAMBI“ TUZLA
FC „PAOK“ SOLUN AKADEMIJA „KRPAN&BABIĆ“ OSIJEK

 

Satnica

31.01.2015 – SUBOTA

Rezultat

9,00 – 9,20

1

FK „VOJVODINA“ NOVI SAD : L-IT „SZEAC“ SEGEDIN

3

0

9,25 – 9,45

2

ACS „TAMPA“ BRAŠOV : ŠN NCM  „ZAGREB“ ZAGREB

4

0

9,50 – 10,10

3

NK „MARIBOR“MARIBOR : ASU„POLITEHNICA“ TEMIŠVAR

2

0

10,15 – 10,35

4

NK „MAKSIMIR“ ZAGREB : PFK „SLAVIJA“ SOFIJA

1

1

10,40 – 11,00

5

L-IT „SZEAC“ SEGEDIN : ŠN NCM  „ZAGREB“ ZAGREB

2

0

11,05 – 11,25

6

FK „VOJVODINA“ NOVI SAD : ACS „TAMPA“ BRAŠOV

0

0

11,30 – 11,50

7

ASU „POLITEHNICA“ TEMIŠVAR : PFK „SLAVIJA“ SOFIJA

0

0

11,55 – 12,15

8

NK „MARIBOR“ MARIBOR : NK „MAKSIMIR“ ZAGREB

1

1

12,20 – 12,40

9

ACS „TAMPA“ BRAŠOV : L-IT „SZEAC“ SEGEDIN

0

1

12,45 – 13,05

10

ŠN NCM  „ZAGREB“ ZAGREB : FK „VOJVODINA“ NOVI SAD

0

8

13,10 – 13,30

11

NK „MAKSIMIR“ ZAGREB : ASU „POLITEHNICA“ TEMIŠVAR

2

1

13,35 – 13,55

12

PFK „SLAVIJA“ SOFIJA : NK „MARIBOR“ MARIBOR

2

2

14,00 – 14,30

OTVARANJE TURNIRA

14,35 – 14,55

13

OŠK „SPORT-TEAM“ BANJA LUKA : FC „PAOK“ SOLUN

0

4

15,00 – 15,20

14

LPS „BANATUL“ TEMIŠVAR : SK „ŠTURM“ GRAC

0

2

15,25 – 15,45

15

FK „PARTIZAN“BEOGRAD : AKAD.„KRPAN&BABIĆ“ OSIJEK

3

1

15,50 – 16,10

16

MFC „PESCI“ PEČUJ : SK „BAMBI“ TUZLA

3

0

16,15 – 16,35

17

FC „PAOK“ SOLUN : SK „ŠTURM“ GRAC

3

1

16,40 – 17,00

18

OŠK „SPORT-TEAM“ B.LUKA : LPS „BANATUL“ TEMIŠVAR

0

0

17,05 – 17,25

19

AKAD. „KRPAN&BABIĆ“ OSIJEK : SK „BAMBI“ TUZLA

4

0

17,30 – 17,50

20

FK „PARTIZAN“ BEOGRAD : MFC „PESCI“ PEČUJ

1

0

17,55 – 18,15

21

LPS „BANATUL“ TEMIŠVAR : FC „PAOK“ SOLUN

1

7

18,20 – 18,40

22

SK „ŠTURM“ GRAC : OŠK „SPORT-TEAM“ BANJA LUKA

5

0

18,45 – 19,05

23

MFC „PESCI“ PEČUJ : AKAD. „KRPAN&BABIĆ“ OSIJEK

0

1

19,10 – 19,30

24

SK „BAMBI“ TUZLA : FK „PARTIZAN“ BEOGRAD

2

4

 

EKIPA

U

P

N

I

GOL.

BODOVA

FK „VOJVODINA“ NOVI SAD

3

2

1

0

11

0

7

ACS „TAMPA“ BRAŠOV

3

1

1

1

4

1

4

ŠN NCM  „ZAGREB“ ZAGREB

3

0

0

3

0

14

0

L-IT „SZEAC“ SEGEDIN

3

2

0

1

3

3

6

 

EKIPA

U

P

N

I

GOL.

BODOVA

NK „MARIBOR“ MARIBOR

3

1

2

0

5

3

5

NK „MAKSIMIR“ ZAGREB

3

1

2

0

4

3

5

PFK „SLAVIJA“ SOFIJA

3

0

3

0

3

3

3

ASU „POLITEHNICA“ TEMIŠVAR

3

0

1

2

1

4

1

 

EKIPA

U

P

N

I

GOL.

BODOVA

OŠK „SPORT-TEAM“ BANJA LUKA

3

0

1

2

0

9

1

LPS „BANATUL“ TEMIŠVAR

3

0

1

2

1

9

1

SK „ŠTURM“ GRAC

3

2

0

1

8

3

6

FC „PAOK“ SOLUN

3

3

0

0

14

2

9

 

EKIPA

U

P

N

I

GOL.

BODOVA

FK „PARTIZAN“ BEOGRAD

3

3

0

0

8

3

9

MFC „PESCI“ PEČUJ

3

1

0

3

3

2

3

SK „BAMBI“ TUZLA

3

0

0

3

2

11

0

AKAD. „KRPAN&BABIĆ“ OSIJEK

3

2

0

1

6

3

6

 

Satnica

01.02.2015 – NEDELJA

Rezultat

ČETVRTFINALE

8,30 – 8,55

1

FK „VOJVODINA“ NOVI SAD – SK „ŠTURM“ GRAC

4

0

9,00 – 9,25

2

L-IT „SZEAC“ SEGEDIN – FC „PAOK“ SOLUN

0

5

9,30 – 9,55

3

NK „MARIBOR“ MARIBOR – AKAD. „KRPAN&BABIĆ“ OSIJEK

3

2

10,00 – 10,25

4

NK „MAKSIMIR“ ZAGREB – FK „PARTIZAN“ BEOGRAD

1

(4)

1

(5)

10,30 – 10,50

5

UTAKMICA ZA 15. MESTO

ŠN NCM  „ZAGREB“ ZAGREB – SK „BAMBI“ TUZLA

1

7

10,55 – 11,15

6

UTAKMICA ZA 13. MESTO

ASU „POLITEHNICA“ TEMIŠVAR – OŠK „SPORT-TEAM“ B. LUKA

0

1

11,20 – 11,40

7

UTAKMICA ZA 11. MESTO

LPS „BANATUL“ TEMIŠVAR – PFK „SLAVIJA“ SOFIJA

1

(2)

1

(1)

11,45 – 12,05

8

UTAKMICA ZA 9. MESTO

ACS „TAMPA“ BRAŠOV – MFC „PESCI“ PEČUJ

2

(3)

2

(2)

POLUFINALE

12,10 – 12,35

9

FK „VOJVODINA“ NOVI SAD – FK „PARTIZAN“ BEOGRAD

1

(2)

1

(1)

12,40 – 13,05

10

FC „PAOK“ SOLUN – NK „MARIBOR“ MARIBOR

4

0

13,10 – 13,30

11

UTAKMICA ZA 7. MESTO

SK „ŠTURM“ GRAC – L-IT „SZEAC“ SEGEDIN

0

4

13,35 – 13,55

12

UTAKMICA ZA 5. MESTO

AKAD. „KRPAN&BABIĆ“ OSIJEK – NK „MAKSIMIR“ ZAGREB

5

1

14,00 – 14,25

13

UTAKMICA ZA 3. MESTO

FK „PARTIZAN“ BEOGRAD – NK „MARIBOR“ MARIBOR

4

3

14,30 – 14,55

14

FINALE

FK „VOJVODINA“ NOVI SAD – FC „PAOK“ SOLUN

1

2

 

 

 

SrbijagasGrad Novi Sad

Pekara Kao nekadLogo Srbija danas-aLogo UmbraLogo Divecatering_raljicLogo Sparco-aLogo Studija CatarrasoHotsport.rsCool tourBest izgradnjaSuper liga Srbije