METALAC – VOJVODINA 0:3

13.03.2017. - 10:34 |

u rubrikama: Izveštaji, Prvi tim, Sezona, Super Liga Srbije, Vesti

Grbovi FK Metalac i FK Vojvodina

U 26. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Metalca u Gornjem Milanovcu.

Tekstualni prenos meča od 16:30 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sledećim sastavima:

Metalac: Belić – Nikodijević, Dopuđ, Otašević, Bondarenko – Simović, Panić, Rovčanin, Jovanović – Mijić, Tomić.

Vojvodina: Rockov – Lakićević, Puškarić, Maslać, Antić – Vukasović – Spremo, Meleg, Zličić, Trujić – Malbašić.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 300 gledalaca, među kojima su i tridesetak navijača Vojvodine.

10. minut: Zličić je šutirao sa oko 25 metara, ali je lopta otišla daleko od gola Metalca.

15. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:1! Na oko 30 metara od gola, Malbašić je odigrao pas do Trujića, on mu je odigrao lepo povratnu loptu, a Malbašić je potom izbio sam ispred Belića i sa desetak metara rutinski poslao loptu u mrežu.

22. minut: Posle kornera za Metalac, Rovčanin je šutirao sa oko 25 metara, ali je Rockov uhvatio loptu.

24. minut: Zbog prekršaja nad Mijićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Marko Vukasović.

32. minut: Metalac je imao odličnu šansu za izjednačenje. Bondarenko iz bio sam u šesnaestercu Vojvodine i šutirao sa petnaestak metara iskosa sa leve strane, ali je Rockov sjajnom intervencijom sačuvao svoju mrežu.

34. minut: Zbog prekršaja nad Bondarenkom na sredini terena, žuti karton u timu Vojvodine dobio je Milan Spremo.

37. minut: Meleg je šutirao sa 27-28 metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

41. minut: Spremo je šutirao sa skoro 30 metara, ali pravo u golmana Belića.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

55. minut: Rovčanin je šutirao sa oko 35 metara, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

57. minut: Izvršena je prva izmena u timu Vojvodine: izašao je Dejan Meleg, a ušao Aleksandar Paločević.

60. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Metalca: izašao je Ersan Rovčanin, a ušao Nikola Čumić.

62. minut: Vojvodina je propustila lepu priliku da uveća vođstvo. Trujić se izborio za loptu na oko 25 metara od gola Metalca i odigrao pas do Malbašića, a ovaj lepo proigrao Sprema, koji je šutirao sa petnaestak metara iskosa sa desne strane, ali preko gola.

63. minut: Malbašić je imao dobru priliku da postigne drugi gol na meču, ali je sa desetak metara šutirao pravo u Nemanju Belića. Već u narednom napadu, Spremo je šutirao sa oko 20 metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

68. minut: Zbog prekršaja nad Čumićem na oko 20 metara od gola iskosa sa leve strane, žuti karton u timu Vojvodine dobio je Nikola Antić.

69. minut: Slobodan udarac za Metalac izveo je Mijić, ali je pogodio prečku.

70. minut: Posle centaršuta Čumića sa desne strane, Bondarenko je uputio udarac glavom sa oko 10 metara, ali je Rockov s lakoćom uhvatio loptu.

72. minut: Izvršena je i druga izmena u Vojvodini: izašao je Nikola Trujić, a ušao Bogdan Planić.

73. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:2! Dosuđen je slobodan udarac za Vošu na oko 20 metara od gola, šutirao je Paločević i pogodio rašlje gola domaćih.

74. minut: Čumić je dobro šutirao sa desetak metara iskosa sa desne strane u bliži ugao Emila Rockova, ali je čuvar mreže Vojvodine još jednom odlično intervenisao.

76. minut: Izvršena je druga izmena i u timu Metalca: izašao je Branislav Tomić, a ušao Marko Nikolić.

77. minut: Simović je šutirao sa preko 30 metara, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

82. minut: Zbog prekršaja nad Malbašićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Metalca dobio je Saša Nikodijević.

83. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Milan Spremo, a ušao Nikola Kovačević.

85. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:3! Paločević je odigrao pas sa leve strane do Malbašića, koji je šutirao iz prve sa 12-13 metara i poslao loptu iza leđa golmana Belića.

88. minut: Izvršena je treća izmena i u timu Metalca: izašao je Ivica Jovanović, a ušao Nikola Stojković.

89. minut: Zbog prekršaja nad Panićem na sredini terena, žuti karton u timu Vojvodine dobio je Mario Maslać.

91. minut: Posle centaršuta Nikodijevića sa desne strane, udarac glavom je uputio Dopuđ, ali je lopta otišla visoko iznad prečke.

93. minut: Zbog prekršaja nad Panićem na oko 35 metara od gola, žuti karton u timu Vojvodine dobio je Nikola Kovačević.