VOŠINI KLINCI: DVA REMIJA PROTIV PARTIZANA

14.04.2017. - 13:55 |

u rubrikama: Omladinski tim, Vesti

Vošini klinci

Omladinci i kadeti Vojvodine ostvarili su identičan rezultat (1:1) protiv Partizana, u mečevima Omladinske i Kadetske lige Srbije.

Ove nedelje, odigrani su mečevi 24. kola Omladinske i Kadetske lige Srbije, u kojima su se omladinci i kadeti Vojvodine sastali sa svojim vršnjacima iz Partizana, a u oba slučaja, rezultat je bio nerešen 1:1.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – Partizan 1:1

Omladinci Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (1:1) protiv ekipe Partizana, u 24. kolu Omladinske lige Srbije. Strelac gola za Vošu bio je Devetak u 30. minutu (p). Crveno-beli su nastupili u sledećem sastavu: Toroman, Dunđerski, Devetak, Tadić, Milijašević, Ivančević, Tegeltija, Mesarović, Živković, Miletić i Bačanin. Sa klupe, u igru su ušli još Zličić, Nešković, Pantelić i Kovačević. Naredno kolo na programu je 22. aprila, kada će omladinci Vojvodine gostovati ekipi Čukaričkog.

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Partizan 1:1

U 24. kolu Kadetske lige Srbije, kadeti Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (1:1) protiv ekipe Partizana iz Beograda. Strelac pogotka za Vošu bio je Tedić u 17. minutu. Crveno-beli su nastupili u sledećem sastavu: Puškić, Bjeković, Jakovljević, Jeličić, Rubežić, Petrović, Kurteši, Tedić, Zukić, Mitrovič i Miljković. Sa klupe, u igru su ušli još Savić, Jovišić, Milovanović, Krstić, Gligorijević i Knežević. U narednom kolu, kadete Vojvodine očekuje gostovanje ekipi Čukaričkog u Beogradu.