VOŽDOVAC – VOJVODINA 0:2

17.05.2017. - 09:17 |

u rubrikama: Izveštaji, Prvi tim, Sezona, Super Liga Srbije, Vesti

Grbovi FK Voždovac i FK Vojvodina

U pretposlednjem kolu plej ofa Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine večeras gostuju ekipi Voždovca u Beogradu.

Tekstualni prenos meča od 19 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sledećim sastavima:

Voždovac: Popović – Filipović, Krasić, Dražić, Zec – Putinčanin, Nikolić, Mihajlov, Pavlović – Ćirković, Ivković.

Vojvodina: Rockov – Lakićević, Puškarić, Kovačević, Antić – Vukasović, Jovančić - S. Babić, Meleg, Malbašić – Trujić.

Utakmica je počela. S obzirom na to da je Voždovac, zbog rasističkih povika svojih navijača na prethodnom meču protiv Crvene zvezde, kažnjen odigravanjem jedne utakmice bez prisustva publike, ovaj meč se igra bez prisustva gledalaca.

17. minut: Posle duplog pasa sa Babićem, Jovančić je šutirao sa oko 23 metra, ali je Popović uhvatio loptu.

28. minut: Nikolić je šutirao sa ivice šesnaesterca, Rockov je odbranio, ali je lopta potom dobila čudnu putanju, pa je otišla preko prečke gola Vojvodine.

34. minut: Kovačević je šutirao sa oko 25 metara, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

41. minut: Posle solidnog napada Vojvodine, šut sa oko 17 metara uputio je Meleg, ali je lopta otišla pored stative gola domaćih.

43. minut: GOL! Voša vodi 0:1! Slobodan udarac sa oko 25 metara iskosa izveo je Meleg, a Jovančić uputio udarac glavom sa oko osam metara i poslao loptu iza leđa golmana Popovića.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

48. minut: Zbog prekršaja nad Melegom kojim je sprečio kontranapad na oko 40 metara od svog gola, žuti karton u ekipi Voždovca dobio je Miloš Pavlović.

57. minut: Trujić je presekao jedan pas na polovini protivnika i povukao kontranapad, proigrao Babića na desnoj strani, a ovaj prebacio loptu na drugu stranu do Malbašića, koji ju je odlično primio i prošao svog čuvara, ali je sa desetak metara iskosa šutirao pored gola.

61. minut: Zec je dobro šutirao sa 12-13 metara, ali je Rockov odličnom intervencijom sprečio siguran pogodak. Na odbijenu loptu je natrčao Putinčanin, ali je sa šest-sedam metara iskosa šutirao preko gola.

65. minut: Ivković je šutirao sa oko 40 metara, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla van okvira gola.

68. minut: Izvršena je prva izmena u timu Vojvodine: izašao je Siniša Babić, a ušao Uroš Stamenić.

69. minut: Posle kornera za Vojvodinu, Vukasović je šutirao sa oko 17 metara, ali je i on loše zahvatio loptu, koja je otišla pored desne stative.

80. minut: Meleg je šutirao sa oko 23-24 metra, ali je lopta otišla iznad prečke.

83. minut: Krasić je šutirao sa oko 25 metara, ali je Rockov uhvatio loptu.

84. minut: Posle dobrog kontranapada Vojvodine, Meleg je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je Popović dobrom intervencijom izbio loptu u korner.

84. minut: GOL! Voša vodi 0:2! Meleg je centrirao iz kornera, a Trujić glavom sproveo loptu u mrežu.

85. minut: Izvršena je dvostruka izmena u timu Voždovca: izašli su Đuro Zec i Nemanja Nikolić, a ušli Todor Petrović i Dejan Georgijević.

90. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Dejan Meleg, a ušao Lazar Zličić.

92. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Filip Malbašić, a ušao Milan Spremo.