13.11.2017. - 15:05 |

u rubrikama: Omladinski tim, Vesti

Vošini klinci

Kadeti Vojvodine ostvarili su pobedu nad ekipom Dinama u Pančevu, čime su se popeli na treće mesto tabele Kadetske lige Srbije.

Proteklog vikenda, na teritoriji Srbije igrane su utakmice redovnog prvenstvenog kola u većini liga mlađih kategorija. Tačnije, nisu nastupili jedino omladinci, a selekcije Vojvodine su, zabeleživši sve četiri pobede, ostvarile odličan učinak.

Omladinska liga Srbije

U Omladinskoj ligi Srbije, proteklog vikenda nisu se igrale utakmice redovnog prvenstvenog kola, usled prijateljske utakmice između omladinskih reprezentacija Srbije i Holandije, koja će biti odigrana danas.

Omladinska liga Vojvodine (novosadsko-sremska zona): Vojvodina – ŠF “Petar Puača” (Novi Sad) 5:0

Mlađi omladinci Vojvodine pobedili su ekipu ŠF “Petar Puača” iz Novog Sada rezultatom 5:0 (4:0), u 12. kolu Omladinske lige Vojvodine. Strelci za Vošu bili su Jovišić u 13, Radić u 25. i 27, Miljković u 36. i Knežević u 47. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Puškić, Knežević, Vujić, Vidaković, Tadić, Radić, Jovišić, Novevski, Zorić, Viktor Milovanović i Miljković. Sa klupe, u igru su ušli još Vučković, Ilijin, Lazić, Isailović i Milovanović. U narednom kolu, mlađe omladince Vojvodine očekuje gostovanje ekipi Omladinca u Banovcima.

Kadetska liga Srbije: Dinamo 1945 (Pančevo) – Vojvodina 0:1

U 15. kolu Kadetske lige Srbije, kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Dinama 1945 iz Pančeva rezultatom 0:1 (0:1). Strelac jedinog gola za Vošu bio je Zukić u 10. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Kačavenda, Kljajić, Mirić, Mitrović, Brborić, Piplica, Radmilović, Nijemcević, Cicmil, Zukić i Savić. Sa klupe, u igru su ušli još Novevski i Grek. U narednom kolu, kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Voždovca u Beogradu.

4

Kadetska liga Vojvodine (novosadsko-sremska zona): ŠF “Petar Puača” (Novi Sad) – Vojvodina 0:2

Mlađi kadeti Vojvodine pobedili su ekipu ŠF “Petar Puača” iz Novog Sada rezultatom 0:2 (0:0), u 12. kolu Kadetske lige Vojvodine. Strelac za Vošu bio je Ilić u 80. i 89. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Musa, Panić, Siljanovski, Jovanović, Batos, Đerić, Stojanović, Rajak, Đurić, Stojak i Cicmil. Sa klupe, u igru su ušli još Ilić, Stanković, Stefanović, Dimić i Simić. U narednom kolu, mlađi kadeti Vojvodine gostuju ekipi Indeksa.