PARTIZAN – VOJVODINA 1:1

03.12.2017. - 08:51 |

u rubrikama: Izveštaji, Prvi tim, Sezona, Super Liga Srbije, Vesti

Grbovi FK Partizan i FK Vojvodina

Fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Partizana u Beogradu, u derbiju 20. kola Super lige Srbije.

Tekstualni prenos meča od 15 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Zbog čišćenja snega na terenu stadiona Partizana, početak utakmice pomeren je za 16 časova.

Ekipe će nastupiti u sledećim sastavima:

Partizan: Stojković – Miletić, Ostojić, Mitrović – Vulićević, Tošić, Everton, Pantić, Miletić – Ožegović, Tavamba.

Vojvodina: Rockov – Lakićević, Veselinović, Saničanin, Antić – Jovančić, Vukasović – Kojašević, Mesarović, Kalezić – Mihajlović.

Utakmica je počela. Pred početak utakmice, održan je minut ćutanja u znak počasti na juče preminulog bivšeg legendarnog fudbalera Vojvodine Radomira Krstića. Na stadionu je prisutno oko 3.000 gledalaca, među kojima su i oko 100 navijača Vojvodine.

20. minut: Posle centaršuta Vulićevića sa desne strane, Tavamba je uputio udarac glavom sa oko sedam metara, ali je lopta otišla pored stative.

23. minut: Posle kornera za Partizan, Ožegović je šutirao sa oko sedam metara iskosa, ali je lopta otišla van okvira gola.

29. minut: Posle kontranapada Vojvodine, Kalezić je šutirao sa oko 18 metara, ali je Stojković odbranio.

33. minut: U timu Partizana izvršena je prva izmena: zbog povrede, iz igre je izašao Luiz Everton, a ušao je Milan Radin.

35. minut: Posle dobrog napada Vojvodine, Antić je pronašao Kalezića u šesnaestercu, a on je šutirao sa oko 14 metara, ali je lopta otišla pored stative.

37. minut: Jovančić je oduzeo loptu na sredini terena i proigrao Mesarovića u šesnaestercu, a on je odigrao pas do Mihajlovića, koji je šutirao sa šest-sedam metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

38. minut: Tošić je došao do lopte koju je ispucao Rockov na oko 20 metara od gola, ušao u šesnaesterac i šutirao, ali je čuvar mreže Vojvodine odbranio. Takođe, zbog prekršaja na sredini terena, žuti karton u ekipi Partizana dobio je Milan Mitrović.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

48. minut. Partizan je poveo sa 1:0. Sneg je usporio loptu koja se u petercu odbila od nekog od igrača Vojvodine, što je iskoristio Tošić, došao do nje, zaobišao Rockova i sa metar iskosa je prosledio u mrežu.

50. minut: Posle kornera koji je izveo Kojašević, Saničanin je uputio udarac glavom sa oko pet metara, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

51. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Partizana: iz igre je izašao Zoran Tošić, a ušao je Saša Marjanović.

56. minut: Posle centaršuta Antića sa leve strane, Mihajlović je uputio udarac glavom, ali je i on slabo zahvatio loptu, koja je otišla daleko od gola.

60. minut: Mitrović je uputio centaršut u šesnaesterac, a tamo Ostojić uputio udarac glavom sa oko 11 metara, ali je lopta otišla preko gola.

61. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Vasko Kalezić, a ušao Lazar Zličić.

66. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Aleksandar Mesarović, a ušao Nemanja Subotić.

68. minut: Tavamba je šutirao iz okreta sa oko osam-devet metara iskosa, ali je Rockov odbranio.

69. minut: Posle kornera za Partizan, Ožegović je uputio udarac glavom sa oko pet metara, ali je lopta pogodila stativu.

73. minut: Sudija Zoran Široki prekinuo je utakmicu kako bi se očistio sneg sa terena.

75. minut: Utakmica je nastavljena.

77. minut: Miletić je šutirao sa oko 18 metara, ali je Rockov odbranio.

81. minut: Zbog igranja rukom na oko 17 metara od svog gola, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Dušan Jovančić.

82. minut: Slobodan udarac za Partizan izveo je Pantić, ali je šutirao visoko preko gola.

86. minut: GOL! Vojvodina je izjednačila na 1:1! Jovančić je centrirao sa desne strane, Stojkoviću je u vazduhu ispala lopta i pala ispred Kojaševića, koji ju je sa dva metra od gola poslao u mrežu.

88. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Damir Kojašević, a ušao Miloš Zličić.

95. minut: Miletić je šutirao sa oko 20 metara, ali je slabo zahvatio loptu, koja je došla pravo do golmana Rockova.