MAČVA – VOJVODINA 0:0

11.08.2018. - 08:15 |

u rubrikama: Izveštaji, Prvi tim, Sezona, Super Liga Srbije, Vesti

Grbovi FK Mačva i FK Vojvodina

U četvrtom kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine večeras gostuju ekipi Mačve u Šapcu.

Tekstualni prenos meča od 20 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Mačva: Puletić – Pejović, Ivić, Jovanović, Marić – Obrovac, Gigić, Gavrić, Ristivojević – Adamović, Gemović.

Vojvodina: Rockov – Stojković, Graovac, Đorđević, Antić – Zlomislić – Milojević, Arsić, Đurić, Vinsent – Fofana.

Održan je minut ćutanja u znak počasti na nedavno preminulog Radana Grujičića, legendu FK Mačva.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 3.500 gledalaca, među kojima su i oko 150 navijača Vojvodine.

3. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara izveo je Đurić, ali je lopta prošla pored stative.

4. minut: Adamović je šutirao sa oko 28 metara, ali je lopta otišla visoko preko gola.

17. minut: Gemović je šutirao sa oko 25 metara, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla van okvira gola.

18. minut: Zlomislić je šutirao sa oko 30 metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

20. minut: Posle centaršuta sa leve strane, Gavrić je sa desetak metara iskosa uputio udarac iz prve, ali je slabo zahvatio loptu, koju je lako uhvatio Rockov.

23. minut: Obrovac se driblinzima izborio za poziciju za udarac i šutirao sa oko 20 metara, ali je lopta otišla preko prečke.

26. minut: Zbog prekršaja nad Đurićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Mačve dobio je Ivan Obrovac. Zbog protesta na ovu sudijsku odluku, žuti karton u ekipi Mačve potom je dobio i Miloš Adamović.

31. minut: Obrovac je oduzeo loptu Graovcu na oko 40 metara od gola Vojvodine i proigrao Gigića, koji je ušao u šesnaesterac i šutirao iz gotovo mrtvog ugla, ali je lopta pogodila spoljni deo mreže.

32. minut: Gavrić je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je Rockov uspeo da odbrani.

39. minut: Na polovini Vojvodine došlo je do sudara između Vinsenta i Ivića, nakon čega su obojica igrača ostali da leže na zemlji, a igra je nastavljena. Zbog protesta na to što nije dosuđen faul u korist njegove ekipe, žuti karton u timu Vojvodine dobio je Milan Đurić.

44. minut: Milojević je sa desne strane odigrao povratni pas do Arsića, koji je šutirao sa ivice šesnaesterca, ali je lopta otišla visoko preko gola.

45. minut: Gemović je nabacio loptu u šesnaesterac Vojvodine, gde je Gavrić uspeo da uputi udarac sa oko sedam metara, ali je slabo zahvatio loptu, koju je potom uhvatio Rockov.

45 + 1. minut: Žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Lazar Đorđević, zbog toga što je napravio faul na sredini terena i potom šutnuo loptu.

45 + 2. minut: Slobodan udarac za Mačvu sa oko 27 metara izveo je Ristivojević, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Vojvodine, izvršena je prva izmena: izašao je Nemanja Milojević, a ušao Damjan Gojkov.

50. minut: Kontranapad Vojvodine završio se udarcem Đurića sa oko 22-23 metra iskosa, ali je golman Puletić izbio loptu u korner.

56. minut: Posle centaršuta u šesnaesterac Mačve, Fofana je uputio udarac glavom, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla van okvira gola.

58. minut: Gemović je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je lopta otišla van okvira gola.

64. minut: Arsić je šutirao sa oko 25 metara, ali je lopta otišla preko prečke.

65. minut: Zbog prekršaja nad Adamovićem na oko 18 metara od svog gola, žuti karton u timu Vojvodine dobio je Daniel Graovac.

67. minut: Zbog udaranja Fofane dok je ležao na zemlji i to nakon što je već dosuđen faul za Vojvodinu na sredini terena, žuti karton u timu Mačve dobio je Nenad Jovanović.

72. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Ismael Fofana, a ušao je Nikola Gajić.

76. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Mačve: iz igre je izašao Petar Gigić, a ušao Đorđe Šušnjar.

79. minut: Đurić je šutirao sa oko 30 metara iskosa, ali je lopta otišla van okvira gola.

84. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Mačve: izašao je Miloš Adamović, a ušao Dejan Babić.

85. minut: Babić je šutira sa oko 16 metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

86. minut: Arsić je šutirao sa oko 18 metara, ali je lopta otišla preko prečke.

91. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Eze Vinsent, a ušao Milan Lazarević.