PARTIZAN – VOJVODINA 2:0

04.11.2018. - 08:57 |

u rubrikama: Izveštaji, Prvi tim, Sezona, Super Liga Srbije, Vesti

Grbovi FK Partizan i FK Vojvodina

U derbiju 15. kola Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine večeras gostuju ekipi Partizana u Beogradu.

Tekstualni prenos meča od 19 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Partizan: V. Stojković – Miletić, Marković, Valijente, Urošević – Zdjelar, Zakarić, Đerlek, Janković – Nikolić, Gomeš.

Vojvodina: Rockov – A. Stojković, Graovac, Saničanin, Antić – Zlomislić, Đurić – Đuričin, Milojević, Vinsent – Fofana.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 3.500 gledalaca, među kojima su i oko 200 navijača Vojvodine.

4. minut: Đerlek je šutirao sa oko 12 metara iskosa, ali je lopta otišla pored stative.

18. minut: Zbog odgurivanja Uroševića nakon dosuđenog faula za Partizan, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Ognjen Đuričin.

21. minut: Gomeš je šutirao sa dvadesetak metara iskosa, ali je Rockov uhvatio loptu.

23. minut: Aranđel Stojković je šutirao sa oko 20 metara, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

28. minut: Dosuđen je penal za Partizan. Šutirao je Gomeš, Rockov je odbranio, ali je Gomes natrčao na loptu i doveo domaćina u vođstvo.

41. minut: Milojević je centrirao u peterac Partizana, gde je Vinsent natrčao na loptu, ali je ona otišla pored gola.

43. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara izveo je Đurić, ali je lopta otišla preko gola.

44. minut: Đurić je šutirao sa oko 23-24 metra, ali je lopta otišla van okvira gola.

45. minut: Đuričin je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je lopta otišla pored stative.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. Izvršena je prva izmena u timu Vojvodine: izašao je Nemanja Milojević, a ušao Lazar Arsić.

52. minut: Zbog povlačenja Vinsenta za dres, žuti karton u ekipi Partizana dobio je Nemanja Miletić.

54. minut: Nikolić je šutirao sa oko 20 metara, ali je Rockov uspeo da odbrani.

61. minut: Slobodan udarac za Partizan sa oko 25 metara izveo je Zakarić, ali je Rockov odbranio.

62. minut: Izvršena je i druga izmena u Vojvodini: izašao je Ismael Fofana, a ušao Nikola Gajić.

68. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara izveo je Arsić, ali je lopta pogodila prečku.

69. minut: Posle kornera koji je izveo Antić, na loptu je natrčao Saničanin, ali je ona otišla van okvira gola.

77. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Partizana: izašao je Armin Đerlek, a ušao Nebojša Kosović.

82. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Partizana: izašao je Slobodan Urošević, a ušao Nemanja Miletić.

83. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Ognjen Đuričin, a ušao Damjan Gojkov.

87. minut: Gomeš je šutirao sa petnaestak metara, ali je lopta prošla pored stative.

88. minut: Izvršena je treća izmena i u timu Partizana: izašao je Rikardo Gomeš, a ušao Gabriel-Nikolae Enake.

89. minut: Partizan je poveo 2:0. Kosović je prošao po levoj strani i uputio pas u peterac, gde je Enake natrčao na loptu i u padu je prosledio u mrežu.

90. minut: Đurić je dobro proigrao Gojkova, koji je šutirao sa petnaestak metara iskosa, ali je lopta pogodila nekog od odbrambenih igrača Partizana i prošla nekoliko centimetara pored stative.