VOŠINI KLINCI: OMLADINCI PROPUSTILI PRILIKU DA PREUZMU PRVO MESTO

05.11.2018. - 13:16 |

u rubrikama: Omladinski tim, Vesti

Vošini klinci

Omladinci Vojvodine poraženi su od ekipe Brodarca u Beogradu i tako propustili priliku da preuzmu prvo mesto na tabeli Omladinske lige Srbije.

Proteklog vikenda, četiri mlađe selekcije Vojvodine odigrale su mečeve u ligama svojih uzrasnih kategorija. Omladinci i kadeti sastali su se sa ekipom Brodarca u Beogradu, pri čemu su kadeti remizirali, a omladinci doživeli poraz i tako propustili šansu da, s obzirom na poraz Čukaričkog od OFK Beograda, preuzmu prvo mesto na tabeli Omladinske lige. Ipak, priliku za to imaće već u nedelju od 11 časova, kada će u FC “Vujadin Boškov”, u derbiju jesenjeg dela prvenstva, dočekati upravo Čukarički.

Omladinska liga Srbije: Brodarac – Vojvodina 2:1

Omladinci Vojvodine poraženi su od ekipe Brodarca u Beogradu rezultatom 2:1 (2:1), u 14. kolu Super lige Srbije. Strelac jedinog gola za Vošu bio je Zukić u 34. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Kačavenda, Bjeković, Jakovljević, Đurković, Ignić, Tegeltija, Savić, Topić, Vidakov, Kurteši i Zukić. Sa klupe, u igru su ušli još Vasiljev, Milijašević i Šavija. U narednom kolu, omladinci Vojvodine dočekaće ekipu Čukaričkog, a taj meč igraće se u nedelju u FC “Vujadin Boškov” u Veterniku, sa početkom u 11 časova.

Omladinska liga Vojvodine: Proleter (Novi Sad) – Vojvodina

U 13. kolu Omladinske lige Vojvodine, mlađi omladinci Vojvodine danas gostuju ekipi Proletera iz Novog Sada.

Kadetska liga Srbije: Brodarac – Vojvodina 1:1

Kadeti Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (0:1) protiv ekipe Brodarca u Beogradu, u 14. kolu Kadetske lige Srbije. Strelac jedinog gola za Vošu bio je Kokanović u sedmom minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Musa, Luković, Kljajić, Krstić, Batos, Bajat, Kokanović, Pantić, Stojak, Radmilović i Trifunović. Sa klupe, u igru je ušao i Blagojević. U narednom kolu, crveno-beli će na svom terenu dočekati ekipu Čukaričkog, a taj meč igraće se u sredu u FC “Vujadin Boškov”, sa početkom u 11 časova.

Kadetska liga Vojvodine: Bečkerek 023 (Zrenjanin) – Vojvodina 0:6

U 13. kolu Kadetske lige Vojvodine, mlađi kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Bečkereka 023 u Zrenjaninu rezultatom 0:6 (0:1). Strelci za Vošu bili su Tedić u 15. i 63, Đurđievski u 56. i 78, Palica u 65. i Kabić u 71. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Vidakov, Zekić, Ravajić, Grbović, Milisavljević, Isakovski, Popadić, Torbica, Pavlica, Kabić i Tedić. Sa klupe, u igru su ušli još Đorđievski, Čeman, Milinković, Abramušić i Ibroli. U narednom kolu, mlađi kadeti Vojvodine dočekaće ekipu Železničara iz Pančeva.