obrazac-za-slike---vesti

 

 

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2000

 

GRUPA A

1. FK „STIVE SOCCER“ ČIKAGO

2. SV„DONAU“ BEČ

3. FK „KOZARA“ GRADIŠKA

4. ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

 

GRUPA B

1. FK „POLI“ TEMIŠVAR

2. ŠF„FORCA“ SKOPLJE

3. FK „INDEX“ NOVI SAD

4. FK „RADNIČKI“ SREMSKA MITROVICA

 

GRUPA C

1. AKADEMIJA „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK

2. AKADEMIJA„PANDEV“ OHRID

3. FK „JEDINSTVO“ BRČKO

4. OFK „AKADEMAC“ ŠABAC

 

GRUPA D

1. FK „VOJVODINA“ NOVI SAD

2. ŠF„SJEVERNA ZVIJEZDA“ BIJELO POLJE

3. FK „RADNIK“ BIJELJINA

4. ŠF BAMBI“ ZRENJANIN

5. ŠF „VOJVODINA“ STARA PAZOVA

GRUPA E

1. FK „DONJI SREM“ PEĆINCI

2. FK „EUROFUDBAL“ OHRID

3. FK „KOSMET“ LEPOSAVIĆ

4. FK „JEDINSTVO“ MALI ZVORNIK

5. ŠF „VOJVODINA“ ŠID

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2000

RASPORED GRUPA A

 

1. FK „STIVE SOCCER“ ČIKAGO

2. SV„DONAU“ BEČ

3. FK „KOZARA“ GRADIŠKA

4. ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

2000

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- A

Rezultati

21.06.2013.

Teren 4 – 9,15

FK „STIVE SOCCER“ ČIKAGO : ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

Teren 5 – 9,15

SV„DONAU“ BEČ : FK „KOZARA“ GRADIŠKA

Teren 6 – 14,15

ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN : FK „KOZARA“ GRADIŠKA

Teren 7 – 14,15

FK „STIVE SOCCER“ ČIKAGO : 2. SV„DONAU“ BEČ

22.06.2013.

Teren 4 – 9,50

SV„DONAU“ BEČ : ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

Teren 5 – 9,50

FK „KOZARA“ GRADIŠKA : FK „STIVE SOCCER“ ČIKAGO

I KRUG ELIMINACIJA

Teren 3 – 17,40

A1 – E3

Teren 4 – 17,40

B1 – D3

Teren 5 – 17,40

A2 – E2

Teren 6 – 17,40

B2 – E1

Teren 7 – 17,40

C1 – D2

Teren 8 – 17,40

C2 – D1

23.06.2013.   II KRUG ELIMINACIJA

Teren 1 – 8,30

PAR 1: POBEDNIK A1-E3 : C2-D1

Teren 2 – 8,30

PAR 2: POBEDNIK B1-D3 : A2-E2

Teren 3 – 8,30

PAR 3: POBEDNIK C1-D2 : B2-E1

                TRIJAGONAL 23.06.2013.

POBEDNIK PAR1 – PAR 2    Teren 9 – 10,00

POBEDNIK PAR1 – PAR 3    Teren 9 – 11,00

POBEDNIK PAR2 – PAR 3    Teren 9 – 12,00

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2000

RASPORED GRUPA B

 

1. FK „POLI“ TEMIŠVAR

2. ŠF„FORCA“ SKOPLJE

3. FK „INDEX“ NOVI SAD

4. FK „RADNIČKI“ SREMSKA MITROVICA

2000

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- B

Rezultati

21.06.2013.

Teren 6 – 9,15

FK „POLI“ TEMIŠVAR : FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA

Teren 7 – 9,15

ŠF„FORCA“ SKOPLJE : FK „INDEX“ N.SAD

Teren 8 – 14,15

FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA : FK „INDEX“ N.SAD

Teren 9 – 14,15

FK „POLI“ TEMIŠVAR : ŠF„FORCA“ SKOPLJE

22.06.2013.

Teren 6 – 9,50

ŠF„FORCA“ SKOPLJE : FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA

Teren 7 – 9,50

FK „INDEX“ N.SAD : FK „POLI“ TEMIŠVAR

I KRUG ELIMINACIJA

Teren 3 – 17,40

A1 – E3

Teren 4 – 17,40

B1 – D3

Teren 5 – 17,40

A2 – E2

Teren 6 – 17,40

B2 – E1

Teren 7 – 17,40

C1 – D2

Teren 8 – 17,40

C2 – D1

23.06.2013.   II KRUG ELIMINACIJA

Teren 1 – 8,30

PAR 1: POBEDNIK A1-E3 : C2-D1

Teren 2 – 8,30

PAR 2: POBEDNIK B1-D3 : A2-E2

Teren 3 – 8,30

PAR 3: POBEDNIK C1-D2 : B2-E1

                TRIJAGONAL 23.06.2013.

POBEDNIK PAR1 – PAR 2    Teren 9 – 10,00

POBEDNIK PAR1 – PAR 3    Teren 9 – 11,00

POBEDNIK PAR2 – PAR 3    Teren 9 – 12,00

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2000

RASPORED GRUPA C

 

1. AKADEMIJA „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK

2. AKADEMIJA„PANDEV“ OHRID

3. FK „JEDINSTVO“ BRČKO

4. OFK „AKADEMAC“ ŠABAC

2000

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- C

Rezultati

21.06.2013.

Teren 9 – 9,15

AKADEMIJA„PANDEV“ OHRID : FK „JEDINSTVO“ BRČKO

Teren 8 – 12,15

AKA „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK : OFK „AKADEMAC“ ŠABAC

Teren 1 – 15,00

OFK „AKADEMAC“ ŠABAC : FK „JEDINSTVO“ BRČKO

Teren 2 – 15,00

AKA „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK : AKAD„PANDEV“ OHRID

22.06.2013.

Teren 8 – 9,50

AKAD„PANDEV“ OHRID : OFK „AKADEMAC“ ŠABAC

Teren 9 – 9,50

FK „JEDINSTVO“ BRČKO : AKA „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK

I KRUG ELIMINACIJA

Teren 3 – 17,40

A1 – E3

Teren 4 – 17,40

B1 – D3

Teren 5 – 17,40

A2 – E2

Teren 6 – 17,40

B2 – E1

Teren 7 – 17,40

C1 – D2

Teren 8 – 17,40

C2 – D1

23.06.2013.   II KRUG ELIMINACIJA

Teren 1 – 8,30

PAR 1: POBEDNIK A1-E3 : C2-D1

Teren 2 – 8,30

PAR 2: POBEDNIK B1-D3 : A2-E2

Teren 3 – 8,30

PAR 3: POBEDNIK C1-D2 : B2-E1

                TRIJAGONAL 23.06.2013.

POBEDNIK PAR1 – PAR 2    Teren 9 – 10,00

POBEDNIK PAR1 – PAR 3    Teren 9 – 11,00

POBEDNIK PAR2 – PAR 3    Teren 9 – 12,00

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2000

RASPORED GRUPA D

 

1. FK „VOJVODINA“ NOVI SAD

2. ŠF„SJEVERNA ZVIJEZDA“ BIJELO POLJE

3. FK „RADNIK“ BIJELJINA

4. ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

5. ŠF „VOJVODINA“ STARA PAZOVA

2000

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- D

Rezultati

21.06.2013.

Teren 9 – 8,30

ŠF„SJEVERNA ZVIJEZDA“B.POLJE:ŠF „VOJVODINA“ S.PAZOVA

Teren 1 – 9,15

FK „RADNIK“ BIJELJINA : ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

Teren 2 – 14,15

FK „VOJVODINA“N.SAD:ŠF„SJEVERNA ZVIJEZDA“B.POLJE

Teren 3 – 14,15

ŠF „VOJVODINA“ S.PAZOVA : FK „RADNIK“ BIJELJINA

Teren 3 – 18,45

FK „RADNIK“ BIJELJINA : FK „VOJVODINA“ N.SAD

Teren 4 – 18,45

ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN : ŠF „VOJVODINA“ S.PAZOVA

22.06.2013.

Teren 9 – 9,00

FK „VOJVODINA“ N.SAD : ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

Teren 1 – 9,50

ŠF„SJEVERNA ZVIJEZDA“B.POLJE : FK „RADNIK“ BIJELJINA

Teren 2 – 15,10

ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN : ŠF„SJEVERNA ZVIJEZDA“B.POLJE

Teren 3 – 15,10

ŠF „VOJVODINA“ S.PAZOVA : FK „VOJVODINA“ N.SAD

I KRUG ELIMINACIJA

Teren 3 – 17,40

A1 – E3

Teren 4 – 17,40

B1 – D3

Teren 5 – 17,40

A2 – E2

Teren 6 – 17,40

B2 – E1

Teren 7 – 17,40

C1 – D2

Teren 8 – 17,40

C2 – D1

23.06.2013.   II KRUG ELIMINACIJA

Teren 1 – 8,30

PAR 1: POBEDNIK A1-E3 : C2-D1

Teren 2 – 8,30

PAR 2: POBEDNIK B1-D3 : A2-E2

Teren 3 – 8,30

PAR 3: POBEDNIK C1-D2 : B2-E1

                TRIJAGONAL 23.06.2013.

POBEDNIK PAR1 – PAR 2    Teren 9 – 10,00

POBEDNIK PAR1 – PAR 3    Teren 9 – 11,00

POBEDNIK PAR2 – PAR 3    Teren 9 – 12,00

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2000

RASPORED GRUPA E

 

1. FK „DONJI SREM“ PEĆINCI
2. FK „EUROFUDBAL“ OHRID
3. FK „KOSMET“ LEPOSAVIĆ
4. FK „JEDINSTVO“ MALI ZVORNIK
5. ŠF „VOJVODINA“ ŠID

2000

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- E

Rezultati

21.06.2013.

Teren 2 – 9,15

FK „EUROFUDBAL“ OHRID : ŠF „VOJVODINA“ ŠID

Teren 3 – 9,15

FK „KOSMET“ LEPOSAVIĆ : FK „JEDINSTVO“ M.ZVORNIK

Teren 4 – 14,15

ŠF „VOJVODINA“ ŠID : FK „KOSMET“ LEPOSAVIĆ

Teren 5 – 14,15

FK „DONJI SREM“ PEĆINCI : FK „EUROFUDBAL“ OHRID

Teren 5 – 18,45

FK „KOSMET“ LEPOSAVIĆ : FK „DONJI SREM“ PEĆINCI

Teren 6 – 18,45

FK „JEDINSTVO“ M.ZVORNIK : ŠF „VOJVODINA“ ŠID

22.06.2013.

Teren 2 – 9,50

FK „DONJI SREM“ PEĆINCI : FK „JEDINSTVO“ M.ZVORNIK

Teren 3 – 9,50

FK „EUROFUDBAL“ OHRID : FK „KOSMET“ LEPOSAVIĆ

Teren 4 – 15,10

FK „JEDINSTVO“ M.ZVORNIK : FK „EUROFUDBAL“ OHRID

Teren 5 – 15,10

ŠF „VOJVODINA“ ŠID : FK „DONJI SREM“ PEĆINCI

I KRUG ELIMINACIJA

Teren 3 – 17,40

A1 – E3

Teren 4 – 17,40

B1 – D3

Teren 5 – 17,40

A2 – E2

Teren 6 – 17,40

B2 – E1

Teren 7 – 17,40

C1 – D2

Teren 8 – 17,40

C2 – D1

23.06.2013.   II KRUG ELIMINACIJA

Teren 1 – 8,30

PAR 1: POBEDNIK A1-E3 : C2-D1

Teren 2 – 8,30

PAR 2: POBEDNIK B1-D3 : A2-E2

Teren 3 – 8,30

PAR 3: POBEDNIK C1-D2 : B2-E1

                TRIJAGONAL 23.06.2013.

POBEDNIK PAR1 – PAR 2    Teren 9 – 10,00

POBEDNIK PAR1 – PAR 3    Teren 9 – 11,00

POBEDNIK PAR2 – PAR 3    Teren 9 – 12,00

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2001

 

GRUPA A

1. FK „POLI“ TEMIŠVAR

2. AKADEMIJA „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK

3. ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

4. FK „JEDINSTVO“ RUMENKA

 

GRUPA B

1. FK „EUROFUDBAL“ OHRID

2. FK „RADNIK“ BIJELJINA

3. FK „VOJVODINA 1“ NOVI SAD

4. FK „RADNIČKI“ SREMSKA MITROVICA

 

GRUPA C

1. FK „NAGYBAJON“ KISKORPAD

2. ŠF „PIKSI“ PALE

3. AF „CEMAS“ NOVI SAD

4. ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD

 

GRUPA D

1. FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE

2. ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR

3. FK „SLOVEN“ RUMA

4. NK „KRŠKO“ KRŠKO

GRUPA E

1. FK „PROLETER“ ZRENJANIN

2. ŠF „VENOM“ PODGORICA

3. ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD

4. FK „SPARTAK Zlatibor voda“ SUBOTICA

GRUPA F

1. FK „UŽGOROD 1“ UKRAJINA

2. ŠF „VOJVODINA“ ŠID

3. ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

4. ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD

GRUPA G

1. FK „UŽGOROD 2“ UKRAJINA

2. ŠF „VOJVODINA“ STARA PAZOVA

3. ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

4. FK „MILANELO“ NOVI SAD

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2001

RASPORED GRUPA A

1. FK „POLI“ TEMIŠVAR

2. AKADEMIJA „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK

3. ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

4. FK „JEDINSTVO“ RUMENKA

2001

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- A

Rezultati

21.06.2013.

Teren 9 – 10,00

FK „POLI“ TEMIŠVAR : FK „JEDINSTVO“ RUMENKA

Teren 1 – 10,45

AK„KRPAN-BABIĆ“OSIJEK:ŠF„FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

Teren 2 – 15,45

FK„JEDINSTVO“RUMENKA:ŠF„FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

Teren 3 – 15,45

FK „POLI“ TEMIŠVAR : AKAD„KRPAN-BABIĆ“OSIJEK

22.06.2013.

Teren 9 – 10,40

AKAD„KRPAN-BABIĆ“OSIJEK : FK „JEDINSTVO“ RUMENKA

Teren 1 – 11,30

ŠF„FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD : FK „POLI“ TEMIŠVAR

OSMINAFINALA

Teren 6 – 15,10

A1 – Najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 7 – 15,10

B1 – Druga najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 8 – 15,10

A2 – G2

Teren 9 – 15,10

B2 – G1

Teren 1 – 16,00

C1 – F2

Teren 2 – 16,00

C2 – F1

Teren 3 – 16,00

D1 – E2

Teren 4 – 16,00

D2 – E1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 4 – 8,30

PAR 1: POBEDNIK A1-Najbolja trećeplasirana ekipa : D2-E1

Teren 5 – 8,30

PAR 2: POBEDNIK B1-Druga najbolja trećeplas. ekipa : D1-E2

Teren 6 – 8,30

PAR 3: A2-G2 : C2-F1

Teren 7 – 8,30

PAR 4: B2-G1 : C1-F2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 1 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 2 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 1 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 2 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2001

RASPORED GRUPA B

1. FK „EUROFUDBAL“ OHRID
2. FK „RADNIK“ BIJELJINA
3. FK „VOJVODINA 1“ NOVI SAD
4. FK „RADNIČKI“ SREMSKA MITROVICA

2001

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- B

Rezultati

21.06.2013.

Teren 2 – 10,45

FK „EUROFUDBAL“ OHRID : FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA

Teren 3 – 10,45

FK „RADNIK“ BIJELJINA : FK „VOJVODINA 1“ N.SAD

Teren 4 – 15,45

FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA : FK „VOJVODINA 1“ N.SAD

Teren 5 – 15,45

FK „EUROFUDBAL“ OHRID : FK „RADNIK“ BIJELJINA

22.06.2013.

Teren 2 – 11,30

FK „RADNIK“ BIJELJINA :FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA

Teren 3 – 11,30

FK „VOJVODINA 1“ N.SAD : FK „EUROFUDBAL“ OHRID

OSMINAFINALA

Teren 6 – 15,10

A1 – Najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 7 – 15,10

B1 – Druga najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 8 – 15,10

A2 – G2

Teren 9 – 15,10

B2 – G1

Teren 1 – 16,00

C1 – F2

Teren 2 – 16,00

C2 – F1

Teren 3 – 16,00

D1 – E2

Teren 4 – 16,00

D2 – E1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 4 – 8,30

PAR 1: POBEDNIK A1-Najbolja trećeplasirana ekipa : D2-E1

Teren 5 – 8,30

PAR 2: POBEDNIK B1-Druga najbolja trećeplas. ekipa : D1-E2

Teren 6 – 8,30

PAR 3: A2-G2 : C2-F1

Teren 7 – 8,30

PAR 4: B2-G1 : C1-F2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 1 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 2 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 1 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 2 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2001

RASPORED GRUPA C

1. FK „NAGYBAJON“ KISKORPAD
2. ŠF „PIKSI“ PALE
3. AF „CEMAS“ NOVI SAD
4. ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD

2001

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- C

Rezultati

21.06.2013.

Teren 4 – 10,45

FK„NAGYBAJON“KISKORPAD:ŠF„SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ N.SAD

Teren 5 – 10,45

ŠF „PIKSI“ PALE : AF „CEMAS“ N.SAD

Teren 6 – 15,45

ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ N.SAD : AF „CEMAS“ N.SAD

Teren 7 – 15,45

FK„NAGYBAJON“KISKORPAD : ŠF „PIKSI“ PALE

22.06.2013.

Teren 4 – 11,30

ŠF „PIKSI“ PALE : ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ N.SAD

Teren 5 – 11,30

AF „CEMAS“ N.SAD : FK„NAGYBAJON“KISKORPAD

OSMINAFINALA

Teren 6 – 15,10

A1 – Najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 7 – 15,10

B1 – Druga najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 8 – 15,10

A2 – G2

Teren 9 – 15,10

B2 – G1

Teren 1 – 16,00

C1 – F2

Teren 2 – 16,00

C2 – F1

Teren 3 – 16,00

D1 – E2

Teren 4 – 16,00

D2 – E1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 4 – 8,30

PAR 1: POBEDNIK A1-Najbolja trećeplasirana ekipa : D2-E1

Teren 5 – 8,30

PAR 2: POBEDNIK B1-Druga najbolja trećeplas. ekipa : D1-E2

Teren 6 – 8,30

PAR 3: A2-G2 : C2-F1

Teren 7 – 8,30

PAR 4: B2-G1 : C1-F2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 1 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 2 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 1 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 2 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2001

RASPORED GRUPA D

1. FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE
2. ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR
3. FK „SLOVEN“ RUMA
4. NK „KRŠKO“ KRŠKO

2001

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- D

Rezultati

21.06.2013.

Teren 6 – 10,45

FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE : NK „KRŠKO“ KRŠKO

Teren 7 – 10,45

ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR : FK „SLOVEN“ RUMA

Teren 8 – 15,45

NK „KRŠKO“ KRŠKO : FK „SLOVEN“ RUMA

Teren 9 – 15,45

FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE : ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR

22.06.2013.

Teren 6 – 11,30

ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR : NK „KRŠKO“ KRŠKO

Teren 7 – 11,30

FK „SLOVEN“ RUMA : FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE

OSMINAFINALA

Teren 6 – 15,10

A1 – Najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 7 – 15,10

B1 – Druga najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 8 – 15,10

A2 – G2

Teren 9 – 15,10

B2 – G1

Teren 1 – 16,00

C1 – F2

Teren 2 – 16,00

C2 – F1

Teren 3 – 16,00

D1 – E2

Teren 4 – 16,00

D2 – E1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 4 – 8,30

PAR 1: POBEDNIK A1-Najbolja trećeplasirana ekipa : D2-E1

Teren 5 – 8,30

PAR 2: POBEDNIK B1-Druga najbolja trećeplas. ekipa : D1-E2

Teren 6 – 8,30

PAR 3: A2-G2 : C2-F1

Teren 7 – 8,30

PAR 4: B2-G1 : C1-F2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 1 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 2 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 1 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 2 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2001

RASPORED GRUPA E

1. FK „PROLETER“ ZRENJANIN
2. ŠF „VENOM“ PODGORICA
3. ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD
4. FK „SPARTAK Zlatibor voda“ SUBOTICA

2001

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- E

Rezultati

21.06.2013.

Teren 8 – 10,45

FK „PROLETER“ ZRENJANIN : FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA

Teren 9 – 10,45

ŠF „VENOM“ PODGORICA : ŠF „PETAR PUAČA“ N.SAD

Teren 1 – 16,30

FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA : ŠF „PETAR PUAČA“ N.SAD

Teren 2 – 16,30

FK „PROLETER“ ZRENJANIN: ŠF „VENOM“ PODGORICA

22.06.2013.

Teren 8 – 11,30

ŠF „VENOM“ PODGORICA : FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA

Teren 9 – 11,30

ŠF „PETAR PUAČA“ N.SAD : FK „PROLETER“ ZRENJANIN

OSMINAFINALA

Teren 6 – 15,10

A1 – Najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 7 – 15,10

B1 – Druga najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 8 – 15,10

A2 – G2

Teren 9 – 15,10

B2 – G1

Teren 1 – 16,00

C1 – F2

Teren 2 – 16,00

C2 – F1

Teren 3 – 16,00

D1 – E2

Teren 4 – 16,00

D2 – E1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 4 – 8,30

PAR 1: POBEDNIK A1-Najbolja trećeplasirana ekipa : D2-E1

Teren 5 – 8,30

PAR 2: POBEDNIK B1-Druga najbolja trećeplas. ekipa : D1-E2

Teren 6 – 8,30

PAR 3: A2-G2 : C2-F1

Teren 7 – 8,30

PAR 4: B2-G1 : C1-F2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 1 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 2 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 1 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 2 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2001

RASPORED GRUPA F

1. FK „UŽGOROD 1“ UKRAJINA
2. ŠF „VOJVODINA“ ŠID
3. ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN
4. ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD

2001

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- F

Rezultati

21.06.2013.

Teren 1 – 11,30

FK „UŽGOROD 1“ UKRAJINA : ŠF „VOJVODINA RMR“ N.SAD

Teren 2 – 11,30

ŠF „VOJVODINA“ ŠID : ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

Teren 3 – 16,30

ŠF „VOJVODINA RMR“ N.SAD : ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

Teren 4 – 16,30

FK „UŽGOROD 1“ UKRAJINA : ŠF „VOJVODINA“ ŠID

22.06.2013.

Teren 1 – 12,20

ŠF „VOJVODINA“ ŠID : ŠF „VOJVODINA RMR“ N.SAD

Teren 2 – 12,20

ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN : FK „UŽGOROD 1“ UKRAJINA

OSMINAFINALA

Teren 6 – 15,10

A1 – Najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 7 – 15,10

B1 – Druga najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 8 – 15,10

A2 – G2

Teren 9 – 15,10

B2 – G1

Teren 1 – 16,00

C1 – F2

Teren 2 – 16,00

C2 – F1

Teren 3 – 16,00

D1 – E2

Teren 4 – 16,00

D2 – E1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 4 – 8,30

PAR 1: POBEDNIK A1-Najbolja trećeplasirana ekipa : D2-E1

Teren 5 – 8,30

PAR 2: POBEDNIK B1-Druga najbolja trećeplas. ekipa : D1-E2

Teren 6 – 8,30

PAR 3: A2-G2 : C2-F1

Teren 7 – 8,30

PAR 4: B2-G1 : C1-F2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 1 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 2 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 1 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 2 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2001

RASPORED GRUPA G

1. FK „UŽGOROD 2“ UKRAJINA
2. ŠF „VOJVODINA“ STARA PAZOVA
3. ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD
4. FK „MILANELO“ NOVI SAD

2001

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- G

Rezultati

21.06.2013.

Teren 3 – 11,30

FK „UŽGOROD 2“ UKRAJINA : FK „MILANELO“ NOVI SAD

Teren 4 – 11,30

ŠF „VOJVODINA“ S.PAZOVA : ŠF „BOLESNIKOV“ N.SAD

Teren 5 – 16,30

FK „MILANELO“ NOVI SAD : ŠF „BOLESNIKOV“ N.SAD

Teren 6 – 16,30

FK „UŽGOROD 2“ UKRAJINA: ŠF „VOJVODINA“ S.PAZOVA

22.06.2013.

Teren 3 – 12,20

ŠF „VOJVODINA“ S.PAZOVA : FK „MILANELO“ NOVI SAD

Teren 4 – 12,20

ŠF „BOLESNIKOV“ N.SAD: FK „UŽGOROD 2“ UKRAJINA

OSMINAFINALA

Teren 6 – 15,10

A1 – Najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 7 – 15,10

B1 – Druga najbolja trećeplasirana ekipa

Teren 8 – 15,10

A2 – G2

Teren 9 – 15,10

B2 – G1

Teren 1 – 16,00

C1 – F2

Teren 2 – 16,00

C2 – F1

Teren 3 – 16,00

D1 – E2

Teren 4 – 16,00

D2 – E1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 4 – 8,30

PAR 1: POBEDNIK A1-Najbolja trećeplasirana ekipa : D2-E1

Teren 5 – 8,30

PAR 2: POBEDNIK B1-Druga najbolja trećeplas. ekipa : D1-E2

Teren 6 – 8,30

PAR 3: A2-G2 : C2-F1

Teren 7 – 8,30

PAR 4: B2-G1 : C1-F2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 1 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 2 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 1 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 2 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2002

GRUPA – A

1. FK „POLI“ TEMIŠVAR

2. ŠF „VENOM“ PODGORICA

3. ŠF „VOJVODINA“ LAĆARAK

4. ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD

GRUPA B

1. ŠF „CORONA TEMPA“ BRAŠOV

2. ŠF „KOZARA“ GRADIŠKA

3. FK „VOJVODINA“ NOVI SAD

4. FK „STARI GRAD“ BAČKA PALANKA

 

GRUPA C

1. FK „ROZENBORG“ BEOGRAD

2. ŠF „BAMBI“ TUZLA

3. FK „SPARTAK Zlatibor voda“ SUBOTICA

4. ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD

 

GRUPA D

1. FK „JUNIOR“ OHRID

2. ŠF „DREAM TEAM“ SRBAC

3. FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC

4. AF „CEMAS“ NOVI SAD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA E

1. FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE

2. ŠF „WINER“ SARAJEVO

3. FK „RADNIČKI“ SREMSKA MITROVICA

4. ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

5. ŠF „ADA“ BEOGRAD

 

GRUPA F

1. ŠF „SJEVERNA ZVIJEZDA“ BIJELO POLJE

2. ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR

3. FK „SLOVEN“ RUMA

4. ŠF „BISTRICA“ NOVI SAD

5. OFK „AKADEMAC“ ŠABAC

 

GRUPA G

1. OFK „BERANE“ BERANE

2. FK „BIJELO BRDO“ HRVATSKA

3. ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

4. ŠF „BANOVCI“ STARI BANOVCI

5. FK „BORAC“ NOVI SAD

 

GRUPA H

1. FK „JEZERO“ PLAV

2. ŠF „VOJVODINA“ ŠID

3. ŠF „ARENA“ NOVA PAZOVA

4. ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

5. ŠF „KRILA KRAJINE“ BAČKA PALANKA

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2002

RASPORED GRUPA – A

1. FK „POLI“ TEMIŠVAR

2. ŠF „VENOM“ PODGORICA

3. ŠF „VOJVODINA“ LAĆARAK

4. ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD

2002

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- A

Rezultati

21.06.2013.

Teren 1 – 10,00

FK „POLI“ TEMIŠVAR : ŠF „S.MIHAJLOVIĆ“ N.SAD

Teren 2 – 10,00

ŠF „VENOM“ PODGORICA : ŠF „VOJVODINA“ LAĆARAK

Teren 3 – 15,00

FK „POLI“ TEMIŠVAR : ŠF „VENOM“ PODGORICA

Teren 4 – 15,00

ŠF „S.MIHAJLOVIĆ“ N.SAD : ŠF „VOJVODINA“ LAĆARAK

22.06.2013.

Teren 1 – 10,40

ŠF „VENOM“ PODGORICA : ŠF „S.MIHAJLOVIĆ“ N.SAD

Teren 2 – 10,40

ŠF „VOJVODINA“ LAĆARAK : FK „POLI“ TEMIŠVAR

OSMINAFINALA

Teren 4 – 16,50

A1 – D2

Teren 5 – 16,50

A2 – D1

Teren 6 – 16,50

B1 – C2

Teren 7 – 16,50

B2 – C1

Teren 1 – 17,40

E1 – H2

Teren 2 – 17,40

E2 – H1

Teren 8 – 16,50

F1 – G2

Teren 9 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 1 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 2 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 3 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 4 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 3 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 4 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 3 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 4 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2002

RASPORED GRUPA B

1. ŠF „CORONA TEMPA“ BRAŠOV

2. ŠF „KOZARA“ GRADIŠKA

3. FK „VOJVODINA“ NOVI SAD

4. FK „STARI GRAD“ BAČKA PALANKA

2002

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- B

Rezultati

21.06.2013.

Teren 3 – 10,00

ŠF„CORONA TEMPA“BRAŠOV : FK „STARI GRAD“ B.PALANKA

Teren 4 – 10,00

ŠF „KOZARA“ GRADIŠKA : FK „VOJVODINA“ N.SAD

Teren 5 – 15,00

ŠF„CORONA TEMPA“BRAŠOV : ŠF „KOZARA“ GRADIŠKA

Teren 6 – 15,00

FK „STARI GRAD“ B.PALANKA : FK „VOJVODINA“ N.SAD

22.06.2013.

Teren 3 – 10,40

ŠF „KOZARA“ GRADIŠKA : FK „STARI GRAD“ B.PALANKA

Teren 4 – 10,40

FK „VOJVODINA“ N.SAD : ŠF„CORONA TEMPA“BRAŠOV

OSMINAFINALA

Teren 4 – 16,50

A1 – D2

Teren 5 – 16,50

A2 – D1

Teren 6 – 16,50

B1 – C2

Teren 7 – 16,50

B2 – C1

Teren 1 – 17,40

E1 – H2

Teren 2 – 17,40

E2 – H1

Teren 8 – 16,50

F1 – G2

Teren 9 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 1 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 2 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 3 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 4 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 3 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 4 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 3 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 4 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2002

RASPORED GRUPA C

1. FK „ROZENBORG“ BEOGRAD

2. ŠF „BAMBI“ TUZLA

3. FK „SPARTAK Zlatibor voda“ SUBOTICA

4. ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD

2002

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- C

Rezultati

21.06.2013.

Teren 5 – 10,00

FK „ROZENBORG“ BEOGRAD : ŠF „PETAR PUAČA“ N.SAD

Teren 6 – 12,15

ŠF „BAMBI“ TUZLA : FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA

Teren 7 – 15,00

FK „ROZENBORG“ BEOGRAD : ŠF „BAMBI“ TUZLA

Teren 8 – 15,00

ŠF „PETAR PUAČA“ N.SAD : FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA

22.06.2013.

Teren 5 – 10,40

ŠF „BAMBI“ TUZLA : ŠF „PETAR PUAČA“ N.SAD

Teren 6 – 10,40

FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA : FK „ROZENBORG“ BEOGRAD

OSMINAFINALA

Teren 4 – 16,50

A1 – D2

Teren 5 – 16,50

A2 – D1

Teren 6 – 16,50

B1 – C2

Teren 7 – 16,50

B2 – C1

Teren 1 – 17,40

E1 – H2

Teren 2 – 17,40

E2 – H1

Teren 8 – 16,50

F1 – G2

Teren 9 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 1 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 2 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 3 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 4 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 3 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 4 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 3 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 4 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2002

RASPORED GRUPA D

1. FK „JUNIOR“ OHRID

2. ŠF „DREAM TEAM“ SRBAC

3. FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC

4. AF „CEMAS“ NOVI SAD

2002

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- D

Rezultati

21.06.2013.

Teren 7 – 10,00

FK „JUNIOR“ OHRID : AF „CEMAS“ N.SAD

Teren 8 – 10,00

ŠF„DREAM TEAM“ SRBAC : FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC

Teren 9 – 15,00

FK „JUNIOR“ OHRID : ŠF„DREAM TEAM“ SRBAC

Teren 1 – 15,45

AF „CEMAS“ N.SAD : FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC

22.06.2013.

Teren 7 – 10,40

ŠF„DREAM TEAM“ SRBAC : AF „CEMAS“ N.SAD

Teren 8 – 10,40

FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC : FK „JUNIOR“ OHRID

OSMINAFINALA

Teren 4 – 16,50

A1 – D2

Teren 5 – 16,50

A2 – D1

Teren 6 – 16,50

B1 – C2

Teren 7 – 16,50

B2 – C1

Teren 1 – 17,40

E1 – H2

Teren 2 – 17,40

E2 – H1

Teren 8 – 16,50

F1 – G2

Teren 9 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 1 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 2 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 3 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 4 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 3 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 4 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 3 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 4 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2002

RASPORED GRUPA E

1. FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE

2. ŠF „WINER“ SARAJEVO

3. FK „RADNIČKI“ SREMSKA MITROVICA

4. ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

5. ŠF „ADA“ BEOGRAD

2002

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- E

Rezultati

21.06.2013.

Teren 1 – 8,30

ŠF „WINER“ SARAJEVO : ŠF „ADA“ BEOGRAD

Teren 2 – 8,30

FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA : ŠF „BOLESNIKOV“ N.SAD

Teren 3 – 13,30

FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE : ŠF „WINER“ SARAJEVO

Teren 4 – 13,30

ŠF „ADA“ BEOGRAD : FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA

Teren 4 – 18,00

ŠF „BOLESNIKOV“ N.SAD : ŠF „ADA“ BEOGRAD

Teren 5 – 18,00

FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA : FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE

22.06.2013.

Teren 1 – 9,00

ŠF „WINER“ SARAJEVO : FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA

Teren 2 – 9,00

FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE : ŠF „BOLESNIKOV“ N.SAD

Teren 3 – 14,20

ŠF „BOLESNIKOV“ N.SAD : ŠF „WINER“ SARAJEVO

Teren 4 – 14,20

ŠF „ADA“ BEOGRAD : FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE

OSMINAFINALA

Teren 4 – 16,50

A1 – D2

Teren 5 – 16,50

A2 – D1

Teren 6 – 16,50

B1 – C2

Teren 7 – 16,50

B2 – C1

Teren 1 – 17,40

E1 – H2

Teren 2 – 17,40

E2 – H1

Teren 8 – 16,50

F1 – G2

Teren 9 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 1 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 2 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 3 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 4 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 3 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 4 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 3 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 4 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2002

RASPORED GRUPA F

1. ŠF „SJEVERNA ZVIJEZDA“ BIJELO POLJE

2. ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR

3. FK „SLOVEN“ RUMA

4. ŠF „BISTRICA“ NOVI SAD

5. OFK „AKADEMAC“ ŠABAC

2002

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- F

Rezultati

21.06.2013.

Teren 3 – 8,30

ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR : OFK „AKADEMAC“ ŠABAC

Teren 4 – 8,30

FK „SLOVEN“ RUMA : ŠF „BISTRICA“ N.SAD

Teren 5 – 13,30

ŠF„SJEVERNA ZVIJEZDA“B.POLJE: ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR

Teren 6 – 13,30

OFK „AKADEMAC“ ŠABAC : FK „SLOVEN“ RUMA

Teren 6 – 18,00

ŠF „BISTRICA“ N.SAD : OFK „AKADEMAC“ ŠABAC

Teren 7 – 18,00

FK „SLOVEN“ RUMA : ŠF„SJEVERNA ZVIJEZDA“B.POLJE

22.06.2013.

Teren 3 – 9,00

ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR : FK „SLOVEN“ RUMA

Teren 4 – 9,00

ŠF„SJEVERNA ZVIJEZDA“B.POLJE : ŠF „BISTRICA“ N.SAD

Teren 5 – 14,20

ŠF „BISTRICA“ N.SAD : ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR

Teren 6 – 14,20

OFK „AKADEMAC“ ŠABAC : ŠF„SJEVERNA ZVIJEZDA“B.POLJE

OSMINAFINALA

Teren 4 – 16,50

A1 – D2

Teren 5 – 16,50

A2 – D1

Teren 6 – 16,50

B1 – C2

Teren 7 – 16,50

B2 – C1

Teren 1 – 17,40

E1 – H2

Teren 2 – 17,40

E2 – H1

Teren 8 – 16,50

F1 – G2

Teren 9 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 1 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 2 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 3 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 4 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 3 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 4 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 3 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 4 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2002

RASPORED GRUPA G

1. FK „BIJELO BRDO“ HRVATSKA

2. OFK „BERANE“ BERANE

3. ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

4. ŠF „BANOVCI“ STARI BANOVCI

5. FK „BORAC“ NOVI SAD

2002

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- G

Rezultati

21.06.2013.

Teren 5 – 8,30

OFK „BERANE“ BERANE : FK „BORAC“ N.SAD

Teren 6 – 8,30

ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN : ŠF„BANOVCI“ S.BANOVCI

Teren 7 – 13,30

FK „BIJELO BRDO“ HRVATSKA : OFK „BERANE“ BERANE

Teren 8 – 13,30

FK „BORAC“ N.SAD : ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

Teren 8 – 18,00

ŠF„BANOVCI“ S.BANOVCI : FK „BORAC“ N.SAD

Teren 9 – 18,00

ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN : FK „BIJELO BRDO“ HRVATSKA

22.06.2013.

Teren 5 – 9,00

OFK „BERANE“ BERANE: ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

Teren 6 – 9,00

FK „BIJELO BRDO“ HRVATSKA : ŠF„BANOVCI“ S.BANOVCI

Teren 7 – 14,20

ŠF„BANOVCI“ S.BANOVCI : OFK „BERANE“ BERANE

Teren 8 – 14,20

FK „BORAC“ N.SAD : FK „BIJELO BRDO“ HRVATSKA

OSMINAFINALA

Teren 4 – 16,50

A1 – D2

Teren 5 – 16,50

A2 – D1

Teren 6 – 16,50

B1 – C2

Teren 7 – 16,50

B2 – C1

Teren 1 – 17,40

E1 – H2

Teren 2 – 17,40

E2 – H1

Teren 8 – 16,50

F1 – G2

Teren 9 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 1 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 2 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 3 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 4 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 3 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 4 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 3 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 4 – 12,30

CARNEX CUP 2013

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2002

RASPORED GRUPA H

1. FK „JEZERO“ PLAV

2. ŠF „VOJVODINA“ ŠID

3. ŠF „ARENA“ NOVA PAZOVA

4. ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

5. ŠF „KRILA KRAJINE“ BAČKA PALANKA

2002

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- H

Rezultati

21.06.2013.

Teren 7 – 8,30

ŠF „VOJVODINA“ ŠID : ŠF „KRILA KRAJINE“ B.PALANKA

Teren 8 – 8,30

ŠF „ARENA“ N.PAZOVA : ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

Teren 9 – 13,30

FK „JEZERO“ PLAV : ŠF „VOJVODINA“ ŠID

Teren 1 – 14,15

ŠF „KRILA KRAJINE“ B.PALANKA : ŠF „ARENA“ N.PAZOVA

Teren 1 – 18,45

ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN : ŠF „KRILA KRAJINE“ B.PALANKA

Teren 2 – 18,45

ŠF „ARENA“ N.PAZOVA : FK „JEZERO“ PLAV

22.06.2013.

Teren 7 – 9,00

ŠF „VOJVODINA“ ŠID : ŠF „ARENA“ N.PAZOVA

Teren 8 – 9,00

FK „JEZERO“ PLAV : ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

Teren 9 – 14,20

ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN : ŠF „VOJVODINA“ ŠID

Teren 1 – 15,10

ŠF „KRILA KRAJINE“ B.PALANKA : FK „JEZERO“ PLAV

OSMINAFINALA

Teren 4 – 16,50

A1 – D2

Teren 5 – 16,50

A2 – D1

Teren 6 – 16,50

B1 – C2

Teren 7 – 16,50

B2 – C1

Teren 1 – 17,40

E1 – H2

Teren 2 – 17,40

E2 – H1

Teren 8 – 16,50

F1 – G2

Teren 9 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 1 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 2 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 3 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 4 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

       POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 3 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 4 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 3 – 12,30 FINALE                 23.06.2013.            Teren 4 – 12,30

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2003

 

GRUPA – A

 

1. FK „POLI“ TEMIŠVAR

2. FK „KOZARA „ GRADIŠKA

3. ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

4. OFK „FUTOG“ FUTOG

 

GRUPA – B

 

1. FK „SLOGA“ ČONOPLJA

2. FK „RADNIČKI“ SREMSKA MITROVICA

3. FK „VETERNIK“ VETERNIK

4. ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD

 

GRUPA – C

 

1. ŠF „CORONA-TEMPA“ BRAŠOV

2. FK „MLADOST“ BAČKI JARAK

3. ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD

4. ŠF „DREAM TEAM“ SRBAC

 

GRUPA – D

 

1. AKADEMIJA „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK

2. FK „INDEX“ NOVI SAD

3. ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA

4. ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA – E

 

1. ŠF „VENOM“ PODGORICA

2. FK „SPARTAK Zlatibor voda“  SUBOTICA

3. ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

4. ŠF „NS JUNAJTED“ NOVI SAD

 

GRUPA – F

 

1. ŠF „SJEVERNA ZVIJEZDA“ BIJELO POLJE

2. FK „PROLETER“ ZRENJANIN

3. ŠF „BISTRICA“ NOVI SAD

4. ŠF „VOJVODINA“ STARA PAZOVA

 

GRUPA – G

 

1. ŠF „BAMBI“ TUZLA

2. FK „TREPČA“ KOSOVSKA MITROVICA

3. ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD

4. FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC

 

GRUPA – H

 

1. FK“AS“ NOVI PAZAR

2. ŠF“BISTRICA II“ NOVI SAD

3. ŠF“KULA-S“KULA

4. FK“ FUTOG-GALE“FUTOG

 

 

 

 

 

 

 

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2003

RASPORED GRUPA – A

1. FK „POLI“ TEMIŠVAR

2. FK „KOZARA „ GRADIŠKA

3. ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

4. OFK „FUTOG“ FUTOG

 

2003

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- A

Rezultati

21.06.2013.

Teren 5 – 11,30

FK „POLI“ TEMIŠVAR : OFK „FUTOG“ FUTOG

Teren 6 – 11,30

FK „KOZARA „ GRADIŠKA : ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

Teren 7 – 16,30

FK „POLI“ TEMIŠVAR : FK „KOZARA „ GRADIŠKA

Teren 8 – 16,30

OFK „FUTOG“ FUTOG : ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

22.06.2013.

Teren 5 – 12,20

FK „KOZARA „ GRADIŠKA : OFK „FUTOG“ FUTOG

Teren 6 – 12,20

ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD : FK „POLI“ TEMIŠVAR

OSMINAFINALA

Teren 5 – 16,00

A1 – D2

Teren 6 – 16,00

A2 – D1

Teren 7 – 16,00

B1 – C2

Teren 8 – 16,00

B2 – C1

Teren 9 – 16,00

E1 – H2

Teren 1 – 16,50

E2 – H1

Teren 2 – 16,50

F1 – G2

Teren 3 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 5 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 6 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 7 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 8 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

 

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 5 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 6 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 5 – 12,30

FINALE                 23.06.2013.            Teren 6 – 12,30

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2003

RASPORED GRUPA – B

1. FK „SLOGA“ ČONOPLJA

2. FK „RADNIČKI“ SREMSKA MITROVICA

3. FK „VETERNIK“ VETERNIK

4. ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD

 

2003

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- B

Rezultati

21.06.2013.

Teren 7 – 11,30

FK „SLOGA“ ČONOPLJA: ŠF „VOJVODINA RMR“ N. SAD

Teren 8 – 11,30

FK „RADNIČKI“ S. MITROVICA : FK „VETERNIK“ VETERNIK

Teren 9 – 16,30

FK „SLOGA“ ČONOPLJA : FK „RADNIČKI“ S. MITROVICA

Teren 1 – 17,15

ŠF „VOJVODINA RMR“ N. SAD:FK „VETERNIK“ VETERNIK

22.06.2013.

Teren 7 – 12,20

FK „RADNIČKI“ S. MITROVICA : ŠF „VOJVODINA RMR“ N. SAD

Teren 8 – 12,20

FK „VETERNIK“  VETERNIK : FK „SLOGA“ ČONOPLJA

OSMINAFINALA

Teren 5 – 16,00

A1 – D2

Teren 6 – 16,00

A2 – D1

Teren 7 – 16,00

B1 – C2

Teren 8 – 16,00

B2 – C1

Teren 9 – 16,00

E1 – H2

Teren 1 – 16,50

E2 – H1

Teren 2 – 16,50

F1 – G2

Teren 3 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 5 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 6 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 7 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-G3

Teren 8 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

 

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 5 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 6 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 5 – 12,30

FINALE                 23.06.2013.            Teren 6 – 12,30

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2003

RASPORED GRUPA – C

1. ŠF „CORONA-TEMPA“ BRAŠOV

2. FK „MLADOST“ BAČKI JARAK

3. ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD

4. ŠF „DREAM TEAM“ SRBAC

 

2003

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- C

Rezultati

21.06.2013.

Teren 8 – 9,15

FK „MLADOST“ B. JARAK : ŠF „PETAR PUAČA“ N.SAD

Teren 9 – 11,30

ŠF „CORONA-TEMPA“ BRAŠOV : ŠF „DREAM TEAM“ SRBAC

Teren 2 – 17,15

ŠF „CORONA-TEMPA“ BRAŠOV : FK „MLADOST“ B. JARAK

Teren 3 – 17,15

ŠF „DREAM TEAM“ SRBAC : ŠF „PETAR PUAČA“ N.SAD

22.06.2013.

Teren 9 – 12,20

FK „MLADOST“ B. JARAK : ŠF „DREAM TEAM“ SRBAC

Teren 1 – 13,30

ŠF „PETAR PUAČA“ N.SAD : ŠF „CORONA-TEMPA“ BRAŠOV

OSMINAFINALA

Teren 5 – 16,00

A1 – D2

Teren 6 – 16,00

A2 – D1

Teren 7 – 16,00

B1 – C2

Teren 8 – 16,00

B2 – C1

Teren 9 – 16,00

E1 – H2

Teren 1 – 16,50

E2 – H1

Teren 2 – 16,50

F1 – G2

Teren 3 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 5 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 6 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 7 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 8 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

 

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 5 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 6 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 5 – 12,30

FINALE                 23.06.2013.            Teren 6 – 12,30

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2003

RASPORED GRUPA – D

1. AKADEMIJA „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK

2. FK „INDEX“ NOVI SAD

3. ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA

4. ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

 

2003

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- D

Rezultati

21.06.2013.

Teren 2 – 12,15

AKAD „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK : ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

Teren 3 – 12,15

FK „INDEX“ NOVI SAD : ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA

Teren 4 – 17,15

AKAD „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK : FK „INDEX“ NOVI SAD

Teren 5 – 17,15

ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN : ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA

22.06.2013.

Teren 2 – 13,30

FK „INDEX“ NOVI SAD : ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

Teren 3 – 13,30

ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA : AKAD „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK

OSMINAFINALA

Teren 5 – 16,00

A1 – D2

Teren 6 – 16,00

A2 – D1

Teren 7 – 16,00

B1 – C2

Teren 8 – 16,00

B2 – C1

Teren 9 – 16,00

E1 – H2

Teren 1 – 16,50

E2 – H1

Teren 2 – 16,50

F1 – G2

Teren 3 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013. ČETVRTFINALE

Teren 5 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 6 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 7 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 8 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

 

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 5 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 6 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 5 – 12,30

FINALE                 23.06.2013.            Teren 6 – 12,30

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2003

RASPORED GRUPA – E

1. ŠF „VENOM“ PODGORICA

2. FK „SPARTAK Zlatibor voda“  SUBOTICA

3. ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

4. ŠF „NS JUNAJTED“ NOVI SAD

 

2003

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- E

Rezultati

21.06.2013.

Teren 4 – 12,15

ŠF „VENOM“ PODGORICA : ŠF „NS JUNAJTED“ N. SAD

Teren 5 – 12,15

FK „SPARTAK ZV“  SUBOTICA : ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

Teren 6 – 17,15

ŠF „VENOM“ PODGORICA : FK „SPARTAK ZV“  SUBOTICA

Teren 7 – 17,15

ŠF „NS JUNAJTED“ N. SAD : ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

22.06.2013.

Teren 4 – 13,30

FK „SPARTAK ZV“  SUBOTICA : ŠF „NS JUNAJTED“ N. SAD

Teren 5 – 13,30

ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN : ŠF „VENOM“ PODGORICA

OSMINA FINALA

Teren 5 – 16,00

A1 – D2

Teren 6 – 16,00

A2 – D1

Teren 7 – 16,00

B1 – C2

Teren 8 – 16,00

B2 – C1

Teren 9 – 16,00

E1 – H2

Teren 1 – 16,50

E2 – H1

Teren 2 – 16,50

F1 – G2

Teren 3 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 5 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 6 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 7 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 8 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

 

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 5 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 6 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 5 – 12,30

FINALE                 23.06.2013.            Teren 6 – 12,30

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2003

RASPORED GRUPA – F

1. ŠF „SJEVERNA ZVIJEZDA“ BIJELO POLJE

2. FK „PROLETER“ ZRENJANIN

3. ŠF „BISTRICA“ NOVI SAD

4. ŠF „VOJVODINA“ STARA PAZOVA

 

2003

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- F

Rezultati

21.06.2013.

Teren 6 – 10,00

ŠF „SJEVERNA ZVIJEZDA“ B.POLJE : ŠF „VOJVODINA“ S.PAZOVA

Teren 7 – 12,15

FK „PROLETER“ ZRENJANIN : ŠF „BISTRICA“ N. SAD

Teren 8 – 17,15

ŠF„SJEVERNA ZVIJEZDA“B.POLJE:FK„PROLETER“ ZRENJANIN

Teren 9 – 17,15

ŠF „VOJVODINA“ S.PAZOVA : ŠF „BISTRICA“ N. SAD

22.06.2013.

Teren 6 – 13,30

FK „PROLETER“ ZRENJANIN : ŠF„VOJVODINA“ S.PAZOVA

Teren 7 – 13,30

ŠF „SJEVERNA ZVIJEZDA“ B.POLJE : ŠF „BISTRICA“ N. SAD

OSMINAFINALA

Teren 5 – 16,00

A1 – D2

Teren 6 – 16,00

A2 – D1

Teren 7 – 16,00

B1 – C2

Teren 8 – 16,00

B2 – C1

Teren 9 – 16,00

E1 – H2

Teren 1 – 16,50

E2 – H1

Teren 2 – 16,50

F1 – G2

Teren 3 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 5 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 6 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 7 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 8 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

 

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 5 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 6 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 5 – 12,30

FINALE                 23.06.2013.            Teren 6 – 12,30

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2003

RASPORED GRUPA – G

1. ŠF „BAMBI“ TUZLA

2. FK „TREPČA“ KOSOVSKA MITROVICA

3. ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD

4. FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC

 

2003

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- G

Rezultati

21.06.2013.

Teren 1 – 12,15

ŠF „BAMBI“ TUZLA: FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC

Teren 9 – 12,15

FK „TREPČA“ K. MITROVICA.: ŠF „PETRIKA“ N. SAD

Teren 7 – 18,45

ŠF „BAMBI“ TUZLA : FK „TREPČA“ K. MITROVICA

Teren 1 – 18,00

FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC : ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD

22.06.2013.

Teren 8 – 13,30

FK „TREPČA“ K. MITROVICA : . FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC

Teren 9 – 13,30

ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD : ŠF „BAMBI“ TUZLA

OSMINAFINALA

Teren 5 – 16,00

A1 – D2

Teren 6 – 16,00

A2 – D1

Teren 7 – 16,00

B1 – C2

Teren 8 – 16,00

B2 – C1

Teren 9 – 16,00

E1 – H2

Teren 1 – 16,50

E2 – H1

Teren 2 – 16,50

F1 – G2

Teren 3 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 5 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 6 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 7 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 8 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

 

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 5 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 6 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 5 – 12,30

FINALE                 23.06.2013.            Teren 6 – 12,30

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2003

RASPORED GRUPA – H

1. FK“AS“ NOVI PAZAR

2. ŠF“BISTRICA II“ NOVI SAD

3. ŠF“KULA-S“KULA

4. FK“ FUTOG-GALE“FUTOG

 

2003

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- H

Rezultati

21.06.2013.

Teren 1 – 13,30

FK“AS“ N. PAZAR: FK“ FUTOG-GALE“FUTOG

Teren 2 – 13,30

ŠF“BISTRICA II“ N. SAD : ŠF“KULA-S“KULA

Teren 2 – 18,00

FK“AS“ N. PAZAR : ŠF“BISTRICA II“ N. SAD

Teren 3 – 18,00

FK“ FUTOG-GALE“FUTOG : ŠF“KULA-S“KULA

22.06.2013.

Teren 1 – 14,20

ŠF“BISTRICA II“ N. SAD: FK“ FUTOG-GALE“FUTOG

Teren 2 – 14,20

ŠF“KULA-S“KULA : FK“AS“ NOVI PAZAR

OSMINAFINALA

Teren 5 – 16,00

A1 – D2

Teren 6 – 16,00

A2 – D1

Teren 7 – 16,00

B1 – C2

Teren 8 – 16,00

B2 – C1

Teren 9 – 16,00

E1 – H2

Teren 1 – 16,50

E2 – H1

Teren 2 – 16,50

F1 – G2

Teren 3 – 16,50

F2 – G1

23.06.2013.   ČETVRTFINALE

Teren 5 – 9,30

PAR 1:  A1-D2 : G1-F2

Teren 6 – 9,30

PAR 2:  A2-D1 : F1-G2

Teren 7 – 9,30

PAR 3:  B1-C2 : E2-H1

Teren 8 – 9,30

PAR 4:  B2-C1 : E1-H2

 

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK PAR 1 – PAR 4   Teren 5 – 11,00

POBEDNIK PAR 2 – PAR 3   Teren 6 – 11,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 5 – 12,30

FINALE                 23.06.2013.            Teren 6 – 12,30

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2004

 

GRUPA – A

1. FK „POLI“ TEMIŠVAR
2. ŠF „VOJVODINA“ STARI BANOVCI
3. FK „KAĆ“ KAĆ
4. ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA
5. FK „INDEX“ NOVI SAD
6. ŠF „BAMBI“ TUZLA

 

GRUPA B

1. ŠF „VENOM“ PODGORICA
2. ŠF „VOJVODINA“ STARA PAZOVA
3. FK „SPARTAK Zlatibor voda“ SUBOTICA
4. FK „RADNIČKI“ SREMSKA MITROVICA
5. ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD

 

GRUPA C

1. ŠF „WINER“ SARAJEVO
2. ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD
3. FK „TREPČA“ KOSOVSKA MITROVICA
4. FK „OLIMPIK“ APATIN
5. ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

 

GRUPA D

1. ŠF „PETRIKA 2“ NOVI SAD
2. ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD
3. ŠF „RADNIK-VOJVODINA“ PRIJEDOR
4. FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC
5. ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD

 

 

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2004

RASPORED GRUPA – A

1. FK „POLI“ TEMIŠVAR

2. ŠF „VOJVODINA“ STARI BANOVCI

3. FK „KAĆ“ KAĆ

4. ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA

5. FK „INDEX“ NOVI SAD

6. ŠF „BAMBI“ TUZLA

 

2004

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- A

Rezultati

21.06.2013.

Teren 11 – 9,00

ŠF „VOJVODINA“ S. BANOVCI : FK „INDEX“ NOVI SAD

Teren 12 – 9,00

FK „KAĆ“ KAĆ : ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA

Teren 10 – 11,00

FK „POLI“ TEMIŠVAR : ŠF „BAMBI“ TUZLA

Teren 10 – 12,20

ŠF „BAMBI“ TUZLA : ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA

Teren 11 – 12,20

FK „POLI“ TEMIŠVAR : ŠF „VOJVODINA“ S. BANOVCI

Teren 12 – 12,20

FK „INDEX“ NOVI SAD : FK „KAĆ“ KAĆ

Teren 10 – 16,10

ŠF „VOJVODINA“ S. BANOVCI : ŠF „BAMBI“ TUZLA

Teren 11 – 16,10

FK „KAĆ“ KAĆ : FK „POLI“ TEMIŠVAR

Teren 12 – 16,10

ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA : FK „INDEX“ NOVI SAD

22.06.2013.

Teren 10 – 9,00

ŠF „BAMBI“ TUZLA : FK „INDEX“ NOVI SAD

Teren 11 – 9,00

ŠF „VOJVODINA“ S. BANOVCI : FK „KAĆ“ KAĆ

Teren 12 – 9,00

FK „POLI“ TEMIŠVAR : ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA

Teren 10 – 12,20

FK „KAĆ“ KAĆ : ŠF „BAMBI“ TUZLA

Teren 11 – 12,20

FK „INDEX“ NOVI SAD : FK „POLI“ TEMIŠVAR

Teren 12 – 12,20

ŠF„SLOVEN-SUNCE“ RUMA: ŠF„VOJVODINA“ S. BANOVCI

Teren 10 – 15,00

A1 – B2

Teren 11 – 15,00

A2 – B1

Teren 10 – 15,40

C1 – D2

Teren 11 – 15,40

C2 – D1

 

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2    Teren 10 – 10,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1    Teren 11 – 10,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 10 – 12,00

FINALE                 23.06.2013.            Teren 11 – 12,00

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2004

RASPORED GRUPA B

1. ŠF „VENOM“ PODGORICA

2. ŠF „VOJVODINA“ STARA PAZOVA

3. FK „SPARTAK Zlatibor voda“ SUBOTICA

4. FK „RADNIČKI“ SREMSKA MITROVICA

5. ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD

 

2004

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- B

Rezultati

21.06.2013.

Teren 10 – 9,40

ŠF „VOJVODINA“ S. PAZOVA : ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD

Teren 11 – 9,40

FK„SPARTAK ZV“ SUBOTICA: FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA

Teren 10 – 13,30

ŠF „VENOM“ PODGORICA : ŠF „VOJVODINA“ S. PAZOVA

Teren 11 – 13,30

ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD : FK„SPARTAK ZV“ SUBOTICA

Teren 10 – 16,50

FK„SPARTAK ZV“ SUBOTICA : ŠF „VENOM“ PODGORICA

Teren 11 – 16,50

FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA : ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD

22.06.2013.

Teren 10 – 9,40

ŠF „VOJVODINA“ S. PAZOVA : FK„SPARTAK ZV“ SUBOTICA

Teren 11 – 9,40

ŠF „VENOM“ PODGORICA : FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA

Teren 10 – 13,00

ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD : ŠF „VENOM“ PODGORICA

Teren 11 – 13,00

FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA : ŠF „VOJVODINA“ S. PAZOVA

Teren 10 – 15,00

A1 – B2

Teren 11 – 15,00

A2 – B1

Teren 10 – 15,40

C1 – D2

Teren 11 – 15,40

C2 – D1

 

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2    Teren 10 – 10,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1    Teren 11 – 10,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 10 – 12,00

FINALE                 23.06.2013.            Teren 11 – 12,00

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2004

RASPORED GRUPA C

1. ŠF „WINER“ SARAJEVO

2. ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

3. FK „TREPČA“ KOSOVSKA MITROVICA

4. FK „OLIMPIK“ APATIN

5. ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

 

2004

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- C

Rezultati

21.06.2013.

Teren 12 – 9,40

ŠF „FORCA-VOJVODINA“BEOGRAD : ŠF „BOLESNIKOV“ N.SAD

Teren 10 – 10,20

FK „TREPČA“ K. MITROVICA : FK „OLIMPIK“ APATIN

Teren 12 – 13,30

ŠF „WINER“ SARAJEVO : ŠF „FORCA-VOJVODINA“BEOGRAD

Teren 10 – 14,10

ŠF „BOLESNIKOV“ N.SAD : FK „TREPČA“ K. MITROVICA

Teren 12 – 16,50

FK „TREPČA“ K. MITROVICA : ŠF „WINER“ SARAJEVO

Teren 10 – 17,30

FK „OLIMPIK“ APATIN : ŠF „BOLESNIKOV“ N.SAD

22.06.2013.

Teren 12 – 9,40

ŠF„FORCA-VOJVODINA“BEOGRAD : FK„TREPČA“K.MITROVICA

Teren 10 – 10,20

ŠF „WINER“ SARAJEVO : FK „OLIMPIK“ APATIN

Teren 12 – 13,00

ŠF „BOLESNIKOV“ N.SAD : ŠF „WINER“ SARAJEVO

Teren 10 – 13,40

FK „OLIMPIK“ APATIN : ŠF „FORCA-VOJVODINA“BEOGRAD

Teren 10 – 15,00

A1 – B2

Teren 11 – 15,00

A2 – B1

Teren 10 – 15,40

C1 – D2

Teren 11 – 15,40

C2 – D1

 

                POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2    Teren 10 – 10,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1    Teren 11 – 10,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 10 – 12,00

FINALE                 23.06.2013.            Teren 11 – 12,00

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2004

RASPORED GRUPA D

1. ŠF „PETRIKA 2“ NOVI SAD

2. ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD

3. ŠF „RADNIK-VOJVODINA“ PRIJEDOR

4. FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC

5. ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD

 

2004

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- D

Rezultati

21.06.2013.

Teren 11 – 10,20

ŠF„VOJVODINA RMR“ N.SAD: ŠF „S. MIHAJLOVIĆ“ N. SAD

Teren 12 – 10,20

ŠF„RADNIK-VOJVODINA“Prijedor : FK„RADNIČKI“ Kragujevac

Teren 11 – 14,10

ŠF „PETRIKA 2“ N.SAD : ŠF„VOJVODINA RMR“ N.SAD

Teren 12 – 14,10

ŠF „S. MIHAJLOVIĆ“ N. SAD : ŠF„RADNIK-VOJVODINA“Prijedor

Teren 11 – 17,30

ŠF„RADNIK-VOJVODINA“Prijedor : ŠF „PETRIKA 2“ N.SAD

Teren 12 – 17,30

FK„RADNIČKI“ Kragujevac : ŠF „S. MIHAJLOVIĆ“ N. SAD

22.06.2013.

Teren 11 – 10,20

ŠF„VOJVODINA RMR“ N.SAD:ŠF„RADNIK-VOJVODINA“Prijedor

Teren 12 – 10,20

ŠF „PETRIKA 2“ N.SAD : FK„RADNIČKI“ Kragujevac

Teren 11 – 13,40

ŠF „S. MIHAJLOVIĆ“ N. SAD : ŠF „PETRIKA 2“ N.SAD

Teren 12 – 13,40

FK„RADNIČKI“ Kragujevac : ŠF„VOJVODINA RMR“ N.SAD

Teren 10 – 15,00

A1 – B2

Teren 11 – 15,00

A2 – B1

Teren 10 – 15,40

C1 – D2

Teren 11 – 15,40

C2 – D1

 

       POLUFUNALE 23.06.2013.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2    Teren 10 – 10,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1    Teren 11 – 10,00

TREĆE MESTO     23.06.2013.            Teren 10 – 12,00

FINALE                  23.06.2013.

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2005

GRUPA– A

1. FK „POLI“ TEMIŠVAR

2. ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD

3. ŠF „KULA-S“ KULA

4. FK „BORAC“ ŠAJKAŠ

 

 

GRUPAB

1. ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

2. ŠF „NS-JUNAJTED“ NOVI SAD

3. ŠF „MLADOST“ BAČKI PETROVAC

4. ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

GRUPAC

1. ŠF „VOJVODINA“ STARA PAZOVA

2. ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD

3. FK „RADNIČKI“ SREMSKA MITROVICA

4. ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD

 

 

 

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2005

RASPORED GRUPA– A

1. FK „POLI“ TEMIŠVAR

2. ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD

3. ŠF „KULA-S“ KULA

4. FK „BORAC“ ŠAJKAŠ

 

2005

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- A

Rezultati

21.06.2013.

Teren 10 – 9,00

FK „POLI“ TEMIŠVAR : FK „BORAC“ ŠAJKAŠ

Teren 11 – 11,00

ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD : ŠF „KULA-S“ KULA

Teren 10 – 14,50

FK „BORAC“ ŠAJKAŠ : ŠF „KULA-S“ KULA

Teren 11 – 14,50

FK „POLI“ TEMIŠVAR : ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD

22.06.2013.

Teren 10 – 11,00

ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD : FK „BORAC“ ŠAJKAŠ

Teren 11 – 11,00

ŠF „KULA-S“ KULA : FK „POLI“ TEMIŠVAR

TRIJAGONAL                        23.06.2013.

A1 – B1   Teren 12 – 10,00

C1 – A1   Teren 12 – 11,00

B1 – C1   Teren 12 – 12,00

 

 

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2005

RASPORED GRUPAB

1. ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

2. ŠF „NS-JUNAJTED“ NOVI SAD

3. ŠF „MLADOST“ BAČKI PETROVAC

4. ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

 

2005

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- B

Rezultati

21.06.2013.

Teren 12 – 11,00

ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD : ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

Teren 10 – 11,40

ŠF „NS-JUNAJTED“ N. SAD : ŠF „MLADOST“ B. PETROVAC

Teren 12 – 14,50

ŠF „BOLESNIKOV“ N. SAD : ŠF „MLADOST“ B. PETROVAC

Teren 10 – 15,30

ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD : ŠF „NS-JUNAJTED“ N. SAD

22.06.2013.

Teren 12 – 11,00

ŠF „NS-JUNAJTED“ N. SAD : ŠF „BOLESNIKOV“ N. SAD

Teren 10 – 11,40

ŠF „MLADOST“ B. PETROVAC : ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

TRIJAGONAL                        23.06.2013.

A1 – B1   Teren 12 – 10,00

C1 – A1   Teren 12 – 11,00

B1 – C1   Teren 12 – 12,00

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2005

RASPORED GRUPAC

1. ŠF „VOJVODINA“ STARA PAZOVA

2. ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD

3. FK „RADNIČKI“ SREMSKA MITROVICA

4. ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD

 

2005

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- C

Rezultati

21.06.2013.

Teren 11 – 11,40

ŠF „VOJVODINA“ S.PAZOVA : ŠF „S. MIHAJLOVIĆ“ N. SAD

Teren 12 – 11,40

ŠF „PETAR PUAČA“ N.SAD : FK „RADNIČKI“ S. MITROVICA

Teren 11 – 15,30

ŠF „S. MIHAJLOVIĆ“ N.SAD : FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA

Teren 12 – 15,30

ŠF „VOJVODINA“ S.PAZOVA : ŠF „PETAR PUAČA“ N.SAD

22.06.2013.

Teren 11 – 11,40

ŠF „PETAR PUAČA“ N.SAD : ŠF „S. MIHAJLOVIĆ“ N. SAD

Teren 12 – 11,40

FK „RADNIČKI“ S.MITROVICA : ŠF „VOJVODINA“ S.PAZOVA

TRIJAGONAL                        23.06.2013.

A1 – B1   Teren 12 – 10,00

C1 – A1   Teren 12 – 11,00

B1 – C1   Teren 12 – 12,00