Sudija : Dejan Anđelković

Strelci : Živković (38. min.) za Borac, Gaćinović (58. min.) za Vojvodinu.

Borac : Petrić, Živković, Miletić, Gojković, Boranijašević (Đoković), Božić, Jovančić, Jevtović (Mašović), Mutavdžić (Obradović), Milojević, Đenić

Vojvodina : Milinković – Savić, Nastić, Babić, Pekarić, Puškarić, Tumbasević, Poletanović, Gaćinović, Novaković (Luković), Alivodić, Veselinović

U utakmici u kojoj su fudbaleri Vojvodine imali terensku inicijativu i veći posed lopte, Čačani su prvi poveli iz diskutabilno dosuđenog penala. Novosađani su utakmicu otvorili odličnim udarcem Marka Poletanovića, koji je golman Petrić odbranio. Veći deo prvog poluvremena protekao je u incijativi Novosađana, ali kompaktni Čačani nisu dozvoljavali onaj završni pas. u 35. minutu nakon jedne izgubljene lopte, Borac je napravio sjajnu kontru, ali Božić nije uspeo da realizuje najbolju šansu na meču. Tri minuta nakon te situacije, posle kornera, Vanja Milinković – Savić promašuje loptu pri boksovanju, koja se odbija do Maria Božića, a ovaj pada nakon duela sa Bobom Novakovićem. Rekli bismo diskutabilna odluka. Kako god, loptu je uzeo levi bek Živković i šutirao snažno po sredini gola, za 1:0. Tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Drugo poluvreme počelo je u istim ulogama. Vojvodina je imala incijativu, dok je Borac na svojoj polovini čekao šanse u kontrama. U 57. minutu, nakon, rekli bismo, šuta Alivodića, lopta dolazi do Gaćinovića koji je sprovodi u mrežu golamana Petrića, za 1:1. Očekivalo se tada da Novosađani dodaju gas i naprave totalni preokret, međutim, nedovoljno konkretna Vojvodina večeras nije uspevala da dođe do završnice. Do kraja meča ostalo je 1:1, za prvi remi Novosađana ove sezone. U sledećoj utakmici Vojvodina igra kod kuće sa Voždovcem.