obrazac-za-slike---vesti

 

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2000

 

GRUPA A

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „STIVE SOCCER“ ČIKAGO

3

3

0

0

8:2

9

FK „KOZARA“ GRADIŠKA

3

2

0

1

5:4

6

SV „DONAU“ BEČ

3

1

0

2

4:6

3

ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

3

0

0

3

0:5

0

 

GRUPA B

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „FORCA“ SKOPLJE

3

2

1

0

6:2

7

FK „INDEX“ NOVI SAD

3

2

0

1

4:4

6

FK „POLI“ TEMIŠVAR

3

1

1

1

5:4

4

FK „RADNIČKI“ S. MITROVICA

3

0

0

3

1:6

0

 

GRUPA C

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

AKAD. „PANDEV“ OHRID

3

2

1

0

10:6

7

OFK „AKADEMAC“ ŠABAC

3

2

1

0

8:4

7

FK „JEDINSTVO“ BRČKO

3

1

0

2

7:10

3

AKAD. „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK

3

0

0

3

6:11

0

 

GRUPA D

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK“RADNIK“BJELJINA

4

3

1

0

12:4

10

AKAD.“BAMBI“ZRENJANIN

4

2

2

0

3:1

8

FK“SLOVEN“RUMA

4

2

1

0

12:4

7

ŠF“SJEVERNA ZVIJEZDA“B.POLJE

4

1

0

3

6:8

3

ŠF“VOJVODINA“STARA PAZOVA

4

0

0

4

1:17

0

 

GRUPA E

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK“JEDINSTVO“MALI ZVORNIK

4

4

0

0

32:3

12

ŠF“VOJVODINA“ŠID

4

3

0

1

9:9

9

FK“KOSMET“LEPOSAVIĆ

4

1

1

2

13:10

4

FK“EUROFUDBAL“OHRID

4

1

1

2

10:11

4

FK“DONJI SREM“ PEĆINCI

4

0

0

4

1:30

0

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2001

GRUPA A

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

AKAD. „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK

3

3

0

0

24:2

9

FK „POLI“ TEMIŠVAR

3

2

0

1

8:10

6

FK „JEDINSTVO“ RUMENKA

3

1

0

2

4:7

3

ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

3

0

0

3

3:25

0

 

GRUPA B

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „RADNIK“ BIJELJINA

3

2

1

0

11:2

7

FK „VOJVODINA“ NOVI SAD

3

2

1

0

9:1

7

FK „RADNIČKI“ S. MITROVICA

3

1

0

2

3:7

3

FK „EUROFUDBAL“ OHRID

3

0

0

3

1:14

0

 

GRUPA C

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „PIKSI“ PALE

3

3

0

0

23:2

9

FK „NAGYBAJON“ KISKORPAD

3

1

1

1

10:14

4

AF „CEMAS“ NOVI SAD

3

1

1

1

6:16

4

ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ N.SAD

3

0

0

3

4:11

0

 

GRUPA D

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

NK „KRŠKO“ KRŠKO

3

3

0

0

16:1

9

FK „SLOVEN“ RUMA

3

2

0

1

8:7

6

ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR

3

1

0

2

4:12

3

FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE

3

0

0

3

1:9

0

 

GRUPA E

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD

3

2

0

1

13:6

6

FK „PROLETER“ ZRENJANIN

3

2

0

1

12:6

6

FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA

3

2

0

1

10:8

6

ŠF „VENOM“ PODGORICA

3

0

0

3

1:16

0

 

GRUPA F

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „UŽGOROD 1“ UKRAJINA

3

2

1

0

6:0

7

ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

3

1

2

0

3:2

5

ŠF „VOJVODINA“ ŠID

3

1

1

1

6:6

4

ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD

3

0

0

3

0:7

0

 

GRUPA G

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „VOJVODINA“ STARA PAZOVA

3

2

1

0

13:3

7

ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

3

1

1

1

8:5

4

FK „UŽGOROD 2“ UKRAJINA

3

0

2

1

3:9

2

FK „MILANELO“ NOVI SAD

3

0

2

1

3:10

2

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2002

 

GRUPA A

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD

3

2

0

1

9:2

6

ŠF „VENOM“ PODGORICA

3

2

0

1

8:5

6

ŠF „VOJVODINA“ LAĆARAK

3

2

0

1

7:8

6

FK „POLI“ TEMIŠVAR

3

0

0

3

0:9

0

 

 

GRUPA B

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „VOJVODINA NOVI SAD

3

3

0

0

20:5

9

ŠF „CORONA TEMPA“ BRAŠOV

3

2

0

1

10:8

6

ŠF „KOZARA“ GRADIŠKA

3

1

0

2

4:6

3

FK „STARI GRAD“ B. PALANKA

3

0

0

3

1:16

0

 

 

GRUPA C

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA

3

2

1

0

9:2

7

FK „ROZENBORG“ BEOGRAD

3

2

0

1

5:5

6

ŠF „BAMBI“ TUZLA

3

1

0

2

8:11

3

ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD

3

0

1

2

0:4

1

 

 

GRUPA D

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC

3

3

0

0

13:1

9

ŠF „SPORT DREAM TEAM“ B LUKA

3

2

0

1

10:4

6

FK „JUNIOR“ OHRID

3

0

1

2

4:10

1

AF „CEMAS“ NOVI SAD

3

0

1

2

3:15

1

 

 

GRUPA E

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF“WINER“SARAJEVO

4

3

1

0

10:5

10

ŠF“B0LESNIKOV“NOVI SAD

4

2

1

1

11:8

7

FK“RADNIČKI“S.MITROVICA

4

2

1

1

9:7

7

ŠF“ADA“BEOGRAD

4

1

1

2

5:7

4

FK“RABOTNIČKI“SKOPLJE

4

1

0

3

7:12

3

 

 

GRUPA F

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „BISTRICA“ NOVI SAD

4

4

0

0

12:2

12

ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR

4

3

0

1

12:2

9

OFK „AKADEMAC“ŠABAC

4

2

0

2

9:11

6

ŠF „SJEVERNA ZVIJEZDA“ B. POLJE

4

0

0

4

0:12

0

FK „VOJVODINA 2“ NOVI SAD

4

0

0

4

0_12

0

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA G

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „BORAC“ NOVI SAD

4

3

1

0

8:2

10

ŠF „BANOVCI“ S BANOVCI

4

3

0

1

15:5

9

FK „BIJELO BRDO“ HRVATSKA

4

2

1

1

13:4

7

ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

4

1

0

3

4:19

3

OFK „BERANE“ BERANE

4

0

0

4

0:12

0

 

GRUPA H

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

AKAD.“BAMBI“ZRENJANIN

4

4

0

0

23:3

12

ŠF“K.KRAJINE“B.PALANKA

4

2

0

2

11:9

6

ŠF“VOJVODINA“ŠID

4

2

0

2

8:8

6

ŠF“ARENA“NOVA PAZOVA

4

1

0

3

6:20

3

FK“JEZERO“PLAV

4

0

0

4

0:12

0

 

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2003

GRUPA – A

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

3

3

0

0

8:4

9

OFK „FUTOG“ NOVI SAD

3

2

0

1

5:3

6

FK „POLI“ TEMIŠVAR

3

1

0

2

7:7

3

FK „KOZARA“ GRADIŠKA

3

0

0

3

3:9

0

 

 

GRUPA – B

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „SLOGA“ ČONOPLJA

3

3

0

0

11:2

9

FK „VETERNIK“ VETERNIK

3

2

0

1

8:3

6

FK „RADNIČKI“ S MITROVICA

3

1

0

2

2:11

3

ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD

3

0

0

3

3:8

0

 

 

GRUPA – C

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD

3

2

0

1

12:2

6

FK „MLADOST“ B JARAK

3

2

0

1

9:3

6

ŠF „CORONA-TEMPA“ BRAŠOV

3

2

0

1

8:2

6

ŠF „DREAM TEAM“ SRBAC

3

0

0

3

0:22

0

 

 

GRUPA – D

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „BAMBI“ ZRENJANIN

3

2

1

0

12:5

7

FK „INDEX“ NOVI SAD

3

1

1

1

12:8

4

AKAD „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK

3

1

0

2

8:12

3

ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA

3

1

0

2

7:14

3

 

 

GRUPA – E

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA

3

3

0

0

31:0

9

ŠF „BISTRICA 3“ NOVI SAD

3

1

1

1

3:8

4

ŠF „JUNIOR“ PETROVARADIN

3

1

1

1

4:15

4

ŠF „VENOM“ PODGORICA

3

0

0

3

0:15

0

 

 

GRUPA – F

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „PROLETER“ ZRENJANIN

3

3

0

0

14:5

9

ŠF „SJEVERNA ZVIJEZDA“ B POLJE

3

1

0

2

12:11

3

ŠF „VOJVODINA“ S PAZOVA

3

1

0

2

6:10

3

ŠF „BISTRICA“ NOVI SAD

3

1

0

2

2:8

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA – G

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD

3

3

0

0

8:2

9

FK „TREPČA“ K MITROVICA

3

2

0

1

8:2

6

ŠF „BAMBI“ TUZLA

3

1

0

2

4:7

3

FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC

3

0

0

3

0:9

0

 

GRUPA – H

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „BISTRICA“ NOVI SAD

3

2

1

0

10:3

7

FK „GALE-FUTOG“ FUTOG

3

2

1

0

9:4

7

ŠF „KULA-S“ KULA

3

1

0

2

4:7

3

FK „AS“ N PAZAR

3

0

0

3

0:9

0

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2004

 

GRUPA A

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „POLI“ TEMIŠVAR

5

5

0

0

14:4

15

ŠF „SLOVEN-SUNCE“ RUMA

5

4

0

1

12:5

12

ŠF „BAMBI“ TUZLA

5

2

0

3

14:9

6

FK „KAĆ“ KAĆ

5

1

1

3

3:9

4

ŠF „VOJVODINA“ S BANOVCI

5

1

1

3

7:17

4

FK „INDEX“ NOVI SAD

5

0

2

3

4:10

2

 

 

 

GRUPA B

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD

4

4

0

0

13:2

12

ŠF „VOJVODINA“ S PAZOVA

4

2

1

1

13:6

7

FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA

4

2

1

1

8:7

7

FK „RADNIČKI“ S MITROVICA

4

1

0

3

7:15

1

ŠF „VENOM“ PODGORICA

4

0

0

4

3:14

0

 

 

 

GRUPA C

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „TREPČA“ K MITROVICA

4

3

1

0

11:2

10

ŠF „FORCA-VOJVODINA“ NOVI SAD

4

2

2

0

4:2

8

ŠF „BOLWSNIKOV“ NOVI SAD

4

1

1

2

3:5

4

FK „OLIMPIK“ APATIN

4

1

1

2

4:8

4

ŠF „WINER“ SARAJEVO

4

0

1

3

2:7

1

 

 

 

GRUPA D

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“

4

3

1

0

14:3

10

ŠF „PETRIKA 2“ NOVI SAD

4

2

2

0

9:5

8

ŠF „RADNIK-VOJVODIN“ PRIJEDOR

4

2

0

2

12:9

6

FK „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD

4

1

1

2

6:12

4

FK „RADNIČKI“ KRAGUJEVAC

4

0

0

4

0:12

0

 

 

CARNEX CUP 2013

 

NOVI SAD, 20.-23.06.2013.

GODIŠTE 2005

 

 

GRUPA A

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

FK „BORAC“ ŠAJKAŠ

3

3

0

0

10:1

9

ŠF „KULA-S“ KULA

3

2

0

1

6:4

6

FK „POLI“ TEMIŠVAR

3

0

1

2

1:5

1

ŠF „VOJVODINA RMR“ NOVI SAD

3

0

1

3

1:8

1

 

 

 

 

 

GRUPA B

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

3

2

1

0

11:5

7

ŠF „MLADOST“ B PETROVAC

3

2

1

0

11:6

7

ŠF „BISTRICA“ NOVI SAD

3

1

0

2

3:7

3

ŠF „BOLESNIKOV“ NOVI SAD

3

0

0

3

3:10

0

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA C

EKIPA

U

P

N

I

G.R.

BOD

ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ N SAD

3

2

1

0

7:0

7

ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD

3

2

1

0

6:0

7

ŠF „VOJVODINA“ S PAZOVA

3

1

0

2

5:8

3

FK „RADNIČKI“ S MITROVICA

3

0

0

3

1:11

0

 

 

 

 

2000 GODIŠTE

 

II KRUG ELIMINACIJA

Teren-satnica

2000

Rezultat

Teren 1 – 8,30

 FK „KOSMET“ LEPOSAVIĆ : FK „RADNIK“ BIJELJINA

0

3

Teren 2 – 8,30

 ŠF „FORCA“ SKOPLJE : ŠF „VOJVODINA“ ŠID

2

1

Teren 3 – 8,30

 AKAD. „PANDEV“ OHRID:FK „JEDINSTVO“M.ZVORNIK

0

2

 

 

TRIJAGONAL

Teren-satnica

2000

Rezultat

Teren 9 – 10,00

FK „RADNIK“ BIJELJINA : ŠF „FORCA“ SKOPLJE

0

0

Teren 9 – 11,00

FK „RADNIK“ BIJELJINA : FK „JEDINSTVO“M.ZVORNIK

0

1

Teren 9 – 12,00

ŠF „FORCA“ SKOPLJE : FK „JEDINSTVO“M.ZVORNIK

0

1

 

 

 

 

KONAČAN PLASMAN :

 

1. FK“JEDINSTVO“MALI ZVORNIK

2.FK“RADNIK“BJELJINA

3. FK“FORCA“SKOPLJE

 

Najbolji igrač: ILIĆ NENAD- FK“JEDINSTVO“MALI ZVORNIK

Najbolji strelac: TADIĆ IVAN- FK“JEDINSTVO“MALI ZVORNIK

Najbolji golman: HADŽIN BEREK- FK“FORCA“SKOPLJE

Fair play : FK“FORCA“SKOPLJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2001 GODIŠTE

 

ČETVRTFINALE

Teren-satnica

2001

Rezultat

Teren 4 – 8,30

AKAD. „KRPAN-BABIĆ“ OSIJEK : ŠF „PETAR PUAČA“ NOVI SAD

2

3

Teren 5 – 8,30

 FK“RADNIK“ BIJELJINA : FK „PROLETER“ ZRENJANIN

1

2

Teren 6 – 8,30

 FK „POLI“ TEMIŠVAR : FK „UŽGOROD“ UKRAJINA

1

2

Teren 7 – 8,30

 FK „VOJVODINA“ N SAD : ŠF „PIKSI“ PALE

9

0

 

 

POLUFINALE

Teren-satnica

2001

Rezultat

Teren 1 – 11,00

ŠF „PETAR PUAČA“ N, SAD: FK „VOJVODINA“ N SAD

1

6

Teren 2 – 11,00

FK „PROLETER“ ZRENJANIN : FK „UŽGOROD“ UKRAJINA

3(0)

3(2)

 

TREĆE MESTO

Teren-satnica

2001

Rezultat

Teren 1 – 12,30

ŠF „P. PUAČA“ N, SAD: FK „PROLETER“ ZRENJANIN

5

1

 

 

FINALE

Teren-satnica

2001

Rezultat

Teren 2 – 12,30

FK „VOJVODINA“ N SAD : FK „UŽGOROD“ UKRAJINA

5

1

 

 

 

KONAČAN PLASMAN

 

1.FK“VOJVODINA“N. SAD

2. FK“UŽGOROD-1“UKRAJINA

3. ŠF“PETAR PUAČA“N.SAD

4. FK“PROLETER“ZRENJANIN

 

Najbolji igrač: RAJAK ALEKSANDAR- FK“VOJVODINA“N. SAD

Najbolji strelac: ZUKIĆ DEJAN- FK“VOJVODINA“N. SAD

Najbolji golman: BARJAKTAROV STEFAN- FK“VOJVODINA“N. SAD

Fair play : FK“UŽGOROD -1“ UKRAJINA

 

 

 

 

 

 

2002 GODIŠTE

 

ČETVRTFINALE

Teren-satnica

2002

Rezultat

Teren 1 – 9,30

ŠF“SPORT DREAM TEAM“ B.LUKA : ŠF „VOJVODINA“ PRIJEDOR

6

0

Teren 2 – 9,30

 ŠF „VENOM“ PODGORICA : ŠF „BISTRICA“ NOVI SAD

1

3

Teren 3 – 9,30

 FK „VOJVODINA“ N. SAD: AKAD „BAMBI“ ZRENJANIN

1

2

Teren 4 – 9,30

 FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA : ŠF „WINER“ SARAJEVO

2

0

 

 

POLUFINALE

Teren-satnica

2002

Rezultat

Teren 3 – 11,00

ŠF“SPORT DREAM TEAM“ B.LUKA: FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA

0(0)

0(2)

Teren 4 – 11,00

ŠF „BISTRICA“ N.SAD : AKAD „BAMBI“ ZRENJANIN

1

2

 

TREĆE MESTO

Teren-satnica

2002

Rezultat

Teren 3 – 12,30

ŠF“SPORT DREAM TEAM“ B.LUKA: ŠF „BISTRICA“ N.SAD

2

1

 

 

FINALE

Teren-satnica

2002

Rezultat

Teren 4 – 12,30

FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA: AKAD „BAMBI“ ZRENJANIN

3

0

 

KONAČAN PLASMAN

 

1.FK“SPARTAK ZV“SUBOTICA

2. AKAD“BAMBI“ZRENJANIN

3. ŠF“SPORT DREAM TEAM“B.LUKA

4. ŠF“BISTRICA“N.SAD

 

Najbolji igrač: JENEI MARKO- FK“SPARTAK ZV“SUBOTICA

Najbolji strelac:TODOROVIĆ DANILO- ŠF“ DREAMTEAM“B.LUKA

Najbolji golman: RODIĆ MARKO- FK“SPARTAK ZV“SUBOTICA

Fair play: FK“VOJVDINA“NOVI SAD

 

2003 GODIŠTE

 

ČETVRTFINALE

Teren-satnica

2003

Rezultat

Teren 5 – 9,30

ŠF“BOLESNIKOV“N.SAD : ŠF „PETRIKA“ N.SAD

0

2

Teren 6 – 9,30

 AKAD“BAMBI“ ZRENJANIN : FK „TREPČA“ K. MITROVICA

3

1

Teren 7 – 9,30

 ŠF „CORONA TEMPA“ BRAŠOV : ŠF „BISTRICA“ N.SAD

2(1)

2(2)

Teren 8 – 9,30

 ŠF „P. PUAČA“ N. SAD : FK „SPARTAK ZV“ SUBOTICA

2

1

 

 

POLUFINALE

Teren-satnica

2003

Rezultat

Teren 5 – 11,00

ŠF „PETRIKA“ N.SAD : ŠF „P. PUAČA“ N. SAD

0

2

Teren 6 – 11,00

ŠF „BISTRICA“ N.SAD : AKAD“BAMBI“ ZRENJANIN

5

1

 

TREĆE MESTO

Teren-satnica

2003

Rezultat

Teren 5 – 12,30

ŠF „PETRIKA“ N.SAD : AKAD“BAMBI“ ZRENJANIN

1

2

 

 

FINALE

Teren-satnica

2003

Rezultat

Teren 6 – 12,30

ŠF „P. PUAČA“ N. SAD : ŠF „BISTRICA“ N.SAD

1

3

 

KONAČAN PLASMAN

 

1. ŠF“BISTRICA“N.SAD

2. ŠF“P. PUAČA“N. SAD

3. AKAD.“BAMBI“ZRNJANIN

4. ŠF“PETRIKA“NOVI SAD

 

Najbolji igrač: DERVIŠI ITAN- ŠF“BISTRICA“N.SAD

Najbolji strelac: GAVRANOVIĆ ALEKSA- ŠF“BISTRICA“N.SAD

Najboljigolman:JANJATOVIĆ DANKO- AKA.“BAMBI“ZRNJANIN

 

Fair pley :           FK“SLOGA“ČONOPLJA

 

2004 GODIŠTE

 

 

POLUFINALE

Teren-satnica

2004

Rezultat

Teren 10 – 10,00

ŠF „VOJVODINA“ S PAZOVA : FK „TREPČA“ KOS. MITROVICA

1(2)

1(0)

Teren 11 – 10,00

ŠF „PETRIKA“ NOVI SAD : ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

0(2)

0(3)

 

TREĆE MESTO

Teren-satnica

2004

Rezultat

Teren 10 – 12,00

FK „TREPČA“ KOS. MITROVICA: ŠF „PETRIKA“ N.SAD

1

3

 

 

FINALE

Teren-satnica

2004

Rezultat

Teren 11 – 12,00

ŠF „VOJVODINA“ S PAZOVA: ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

0

2

 

 

KONAČAN PLASMAN

 

1.ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

2. ŠF „VOJVODINA“ S PAZOVA

3. ŠF „PETRIKA“ N.SAD

4. FK „TREPČA“ KOS. MITROVICA

 

Najbolji igrač: BOGDANOVIĆ MILAN- ŠF„FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

Najbolji strelac: MILENTIJEVIĆ BOŠKO-FK „TREPČA“ KOS. MITROVICA

Najbolji golman:MIHAJLOVIĆ ĐORĐE – ŠF„FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

 

Fair play : FK „TREPČA“ KOS. MITROVICA

2005 GODIŠTE

 

 

TRIJAGONAL

Teren-satnica

2004

Rezultat

Teren 12 – 10,00

FK „BORAC“ ŠAJKAŠ : ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

2

1

Teren 12 – 11,00

ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD : FK „BORAC“ ŠAJKAŠ

0

1

Teren 12 – 12,00

ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD : ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD

4

0

 

 

KONAČAN PLASMAN

 

1.FK „BORAC“ ŠAJKAŠ

2. ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

3. ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD

 

 

Najbolji igrač: PIVAČ MIODRAG-.FK „BORAC“ ŠAJKAŠ

Najboljistrelac:PETROVIĆ PETAR- ŠF „FORCA-VOJVODINA“ BEOGRAD

Najbolji golman: TRIVUNOVIĆ LUKA-.FK „BORAC“ ŠAJKAŠ

 

Fair play: ŠF „SINIŠA MIHAJLOVIĆ“ NOVI SAD