У 22. колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Црвене звезде у Београду.

Текстуални пренос меча од 16 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Црвена звезда: Борјан – Ф. Стојковић, Савић, Милуновић, Гајић – Јовичић, Чаушић – Бен, Марин, Симић – Боаћи.

Војводина: Роцков – А. Стојковић, Граовац, Саничанин, Деветак – Митошевић, Милојевић – Ђуричин, Ђурић, Гојков – Винсент.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 20.000 гледалаца, међу којима су и око 250 навијача Војводине.

16. минут: Приликом покушаја испуцавања, Борјан је додао лопту до Милојевића, који ју је прихватио на средини терена, кренуо ка голу и шутирао са око 22-23 метра, али је она отишла ван оквира гола.

20. минут: Слободан ударац за Црвену звезду са око 20 метара је извео Марин, лопта је ишла у доњи леви угао, али је Роцков успео да одбрани. Недуго потом, и Боаћи је био у шанси, али је са петнаестак метара искоса послао лопту ван оквира гола.

23. минут: Марин је са леве стране послао лопту у шеснаестерац Војводине, где ју је прихватио Боаћи и прецизним ударцем са око 13-14 метара довео свој тим у вођство.

28. минут: Црвена звезда води 2:0. Марин је сјајно проиграо Симића у шеснаестерцу Војводине, а он је заобишао истрчалог голмана Роцкова и послао лопту у небрањену мрежу.

31. минут: Због прекршаја над Ђурићем на средини терена којим је спречио контранапад Војводине, жути картон у екипи Црвене звезде добио је Вујадин Савић.

36. минут: После слободног ударца који је извео Ђурић, Граовац је шутирао са око 12-13 метара, али је лопта отишла преко пречке.

39. минут: Чаушић је шутирао са око 11-12 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

43. минут: После центаршута Деветка са леве стране, Винсент је упутио ударац главом, али је лопта отишла ван оквира гола.

45. минут: Због прекршаја над Симићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Вук Митошевић.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме.

48. минут: Због прекршаја над Боаћијем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Езе Винсент.

57. минут: Војводина је имала одличну прилику за гол. Винсент је шутирао са десетак метара искоса, али је Борјан избио лопту у корнер.

62. минут: Извршена је прва измена у тиму Црвене звезде: изашао је Ел Фарду Бен, а ушао Ерик Јирка.

63. минут: Војводина је имала још бољу прилику на мечу преко Ђуричина, који је шутирао са десетак метара, али је Борјан избио лопту у корнер.

64. минут: После корнера за Војводину, Гојков је шутирао са око 13-14 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла ван оквира гола. Одмах потом, извршена је прва измена и у тиму Војводине: изашао је Милан Ђурић, а ушао Михајло Нешковић.

68. минут: Црвена звезда је повела 3:0. Филип Стојковић је центрирао са десне стране, а Боаћи у петерцу само проследио лопту у мрежу.

70. минут: Боаћи је шутирао са око 18 метара искоса, али је лопта отишла преко гола.

73. минут: Извршена је и друга измена у тиму Војводине: изашао је Езе Винсент, а ушао Бојан Матић.

75. минут: Извршена је друга измена и у тиму Црвене звезде: изашао је Ричмонд Боаћи, а ушао Милан Павков.

78. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Војводине: изашао је Дамјан Гојков, а ушао Александар Месаровић.

84. минут: Извршена је трећа измена и у тиму Црвене звезде: изашао је Вељко Симић, а ушао Мирко Иванић.

88. минут: Матић је шутирао са десетак метара искоса, али је Борјан избио лопту у корнер.

89. минут: Црвена звезда је повела 4:0. У контранападу, Марин је идеално проиграо Павкова, који је изашао сам испред Роцкова и постигао нови гол за свој тим.