U 12. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Čukaričkog u Beogradu.

Tekstualni prenos meča od 18 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Čukarički: Petrović – Docić, Tedić, N’Diaje, Kajević – Stojanović, Bogosavac, Ćirković, Ostojić – Šapić, Kovač.

Vojvodina: Rockov – Đurić, Veselinović, Saničanin, Petković – Drinčić, Topić – Đuričin, Bojić, Vinsent – Matić.

Igrači dva tima su izašli na teren u majicama sa natpisom „I ja sam donor“, što je deo akcije Zajednice klubova Super lige i Prve lige Srbije, koja za cilj ima da podigne svest u društvu o značaju zaveštanja organa. Odmah potom, fudbaleru Čukaričkog Asmiru Kajeviću uručen je uramljen dres Čukaričkog sa njegovim prezimenom i brojem 100 na leđima, kao poklon za 100 odigranih utakmica u dresu ovog kluba.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 500 gledalaca, među kojima su i stotinak navijača Vojvodine.

5. minut: Ognjen Đuričin je pao u šesnaestercu Čukaričkog, a pošto je sudija smatrao da je u pitanju bio pokušaj da se iscenira faul za jedanaesterac, pokazao mu je žuti karton.

10. minut: Stojanović je uputio volej udarac sa oko 25 metara, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

11. minut: Zbog prekršaja nad N’Diajeom na oko 40 metara iskosa od svog gola, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Đorđe Đurić.

20. minut: Matić je šutirao sa oko 18 metara, ali je Petrović lako uhvatio loptu.

27. minut: Zbog prekršaja nad Ostojićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Eze Vinsent.

31. minut: Kajević je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je Rockov odbranio.

34. minut: Bojić je šutirao sa oko sedam-osam metara iskosa, ali je lopta prošla pored stative.

45. minut: Posle kornera za Čukarički, udarac glavom sa praktično metar udaljenosti od gola je uputio Tedić, ali je Rockov odlično odbranio.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Čukaričkog, izvršena je prva izmena: izašao je Miloš Ostojić, a ušao Darko Puškarić.

48. minut: Kajević je uputio volej udarac sa oko 18 metara, lopta je išla u donji desni ugao, ali je sjajno odbranio Rockov.

54. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Čukaričkog: izašao je Luka Stojanović, a ušao Veljko Birmančević.

56. minut: Drinčić je na levoj strani dobro proigrao Petkovića, on je centrirao, a potom je Matić sa šest-sedam metara uputio udarac iz prve, ali je lopta otišla van okvira gola.

59. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Đorđe Đurić, a ušao Aranđel Stojković.

61. minut: Posle kornera koji je izveo Drinčić, udarac glavom je uputio Topić, ali je odlično odbranio Petrović. Odmah potom, do lopte je došao Veselinović, koji je šutirao sa desetak metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

64. minut: Čukarički je imao stopostotnu priliku za pogodak. Tedić je oduzeo loptu Saničaninu na oko 11-12 metara od gola Vojvodine, potom i šutirao, ali je odlično odbranio Rockov.

68. minut: Posle slobodnog udarca za Čukarički koji je izveo Docić, udarac glavom sa osam-devet metara je uputio Puškarić, ali je lopta otišla van okvira gola.

71. minut: Izvršena je dvostruka izmena u timu Vojvodine: izašli su Ognjen Đuričin i Bojan Matić, a ušli Miodrag Gemović i Nemanja Nikolić.

72. minut: Posle dobre akcije sa Stojkovićem i Vinsentom, Topić je šutirao sa oko 20 metara, ali je lopta pogodila stativu.

75. minut: Gemović se driblingom lepo oslobodio svog čuvara i potom šutirao sa oko 21-22 metra iskosa, ali je Petrović odbranio.

77. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara je izveo Drinčić, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

84. minut: Petković je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

89. minut: Izvršena je treća izmena i u timu Čukaričkog: izašao je Stefan Kovač, a ušao Kosta Aleksić.

90. minut: Zbog prigovora na nedosuđen faul nad Ezeom Vinsentom na sredini terena, žuti karton dobio je šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović.

92. minut: Zbog prekršaja nad Veselinovićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Čukaričkog dobio je Kosta Aleksić.