У полуфиналу Купа Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Чукаричког у Београду.

Текстуални пренос меча од 17 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Чукарички: Петровић – Ћирковић, Шапић, Пушкарић, Каменовић – Ковач, Кајевић, Бирманчевић – Видосављевић, Винсент, Тедић.

Војводина: Роцков – Андрић, Бралић, Саничанин, Ђорђевић – Дринчић, Стојковић – Бојић, Човић, Вукадиновић – Мркаић.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 1.500 гледалаца, међу којима су и око 250 навијача Војводине.

3. минут: После корнера који је извео Дринчић, ударац главом са око шест-седам метара искоса је упутио Саничанин, али је лопта прошла поред стативе.

6. минут: Бирманчевић је одиграо лоб пас у шеснаестерац ка Тедићу, који је упутио волеј-ударац са око 12-13 метара искоса, али је лопта отишла поред стативе.

17. минут: Бирманчевић је шутирао са око 25 метара, али је лопта отишла преко гола.

25. минут: Бирманчевић је прошао по левој страни и центрирао у шеснаестерац, где је Тедић упутио ударац са око 10-11 метара, али је лопта отишла поред гола.

30. минут: Човић је шутирао са око 27-28 метара искоса, али је Петровић одбранио.

31. минут: ГОЛ! Војводина води 0:1! Са десне стране, Дринчић је центрирао, а испред петерца Чукаричког, Човић је у паду захватио лопту главом и послао је у мрежу.

38. минут: Бирманчевић је шутирао са око 30 метара, али је лопта отишла преко гола.

39. минут: Извршена је прва измена у тиму Чукаричког: изашао је Езе Винсент, а ушао Петар Мићин.

43. минут: Слободан ударац за Чукарички са око 33-34 метра је извео Бирманчевић, али је Роцков одбранио.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме.

47. минут: Видосављевић је шутирао са око 25 метара, али је Роцков ухватио лопту.

49. минут: Због прекршаја над Вукадиновићем на средини терена, жути картон у екипи Чукаричког добио је Асмир Кајевић.

51. минут: Мркаић је шутирао са око 20 метара, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

54. минут: Због прекршаја над Слободаном Тедићем на око 40 метара искоса од свог гола, жути картон у екипи Војводине добио је Славко Бралић.

56. минут: Бојић је шутирао са око 20 метара искоса, али је лопта отишла преко гола.

61. минут: Извршена је и друга измена у тиму Чукаричког: изашао је Димитрије Каменовић, а ушао Миладин Стевановић.

64. минут: Извршена је прва измена и у тиму Војводине: изашао је Момчило Мркаић, а ушао Дејан Зукић.

69. минут: Мићин је шутирао са око 25 метара, али је Роцков ухватио лопту.

70. минут: Због прекршаја над Саничанином на средини терена, жути картон у екипи Чукаричког добио је Слободан Тедић.

72. минут: Са леве стране, центрирао је Бирманчевић, а ударац главом са око седам-осам метара упутио је Тедић, али је Роцков ухватио лопту.

74. минут: Извршена је и друга измена у тиму Војводине: изашао је Петар Бојић, а ушао Младен Деветак.

75. минут: Слободан ударац за Војводину са око 35 метара је извео Дринчић, али је лопта отишла високо преко гола.

77. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Чукаричког: изашао је Милутин Видосављевић, а ушао Ибрахим Н’Диаје.

84. минут: У контранападу, Ђорђевић је шутирао са двадесетак метара искоса, али је Петровић одбранио.

85. минут: Зукић је упутио лоб ударац са око 20 метара, али је лопта погодила пречку. Већ у следећем нападу, Дринчић је центрирао са десне стране, а Зукић упутио ударац „маказицама“ са десетак метара, али је лопта отишла преко гола.

86. минут: После центаршута са десне стране, Н’Диаје је упутио ударац главом са десетак метара, али је лопта отишла преко пречке.

89. минут: Слободан ударац за Војводину са око 35 метара је извео Дринчић, али је Петровић одбранио. Одмах потом, извршена је трећа измена и у тиму Војводине: изашао је Миљан Вукадиновић, а ушао Ђорђе Ђурић.

94. минут: Слободан ударац за Војводину са око 35 метара је извео Дринчић, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.