U 21. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine večeras gostuju ekipi Čukaričkog u Beogradu.

Tekstualni prenos meča od 18:30 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Čukarički: Belić – Ćirković, Šapić, Ostojić, Kamenović – Mijailović, Kovač – Savić, Docić, Birmančević – Jovanović.

Vojvodina: N. Simić – Bjeković, Bralić, Saničanin, Đorđević – Drinčić, Devetak – Vukadinović, Čović, V. Simić – Mrkaić.

Utakmica je počela. Meč se igra bez prisustva gledalaca.

3. minut: Zbog povlačenja za dres Veljka Simića, žuti karton u ekipi Čukaričkog dobio je Nikola Ćirković.

5. minut: Čukarički je poveo 1:0. Posle centaršuta sa desne strane, Bjeković je glavom izbio loptu, a ona je došla pravo do Birmančevića, koji je udarcem sa dvadesetak metara poslao loptu iza leđa golmana Nikole Simića, koji je izašao na oko 11-12 metara od gol-linije.

10. minut: Slobodan udarac za Čukarički sa oko 30 metara je izveo Docić, ali je Nikola Simić uhvatio loptu.

12. minut: Čukarički vodi 2:0. Posle kornera sa leve strane, udarac glavom sa oko pet metara je uputio Ćirković i poslao loptu u rašlje gola Vojvodine.

13. minut: Docić je šutirao sa oko 30 metara, ali je lopta pogodila prečku.

14. minut: Birmančević je šutirao sa oko 25 metara, ali je Nikola Simić odbranio.

16. minut: Posle dobrog proigravanja Đorđevića, Veljko Simić je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je Belić odbranio.

19. minut: Posle kontranapada Vojvodine, Vukadinović se driblingom oslobodio svog čuvara i šutirao sa dvadesetak metara iskosa, ali je lopta otišla preko gola.

26. minut: Zbog prekršaja nad Kamenovićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Nemanja Čović.

29. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 30 metara je izveo Drinčić, ali je lopta otišla preko gola.

39. minut: Zbog prekršaja nad Bjekovićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Čukaričkog dobio je Dimitrije  Kamenović.

40. minut: Savić je ušao u šesnaesterac Vojvodine i šutirao sa oko 13-14 metara, ali je Nikola Simić odbranio.

43. minut: Kovač je šutirao sa petnaestak metara, ali je Nikola Simić odbranio. Odmah potom, u kontranapadu Vojvodine, zbog prekršaja nad Veljkom Simićem, žuti karton u ekipi Čukaričkog dobio je Srđan Mijailović.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Vojvodine, izvršena je trostruka izmena: izašli su Marko Bjeković, Mladen Devetak i Nemanja Čović, a ušli su Nikola Andrić, Aranđel Stojković i Miodrag Gemović.

47. minut: Zbog prekršaja nad Bralićem na oko 20 metara od gola domaćina, drugi žuti, odnosno crveni karton u ekipi Čukaričkog dobio je Srđan Mijailović.

49. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu je izveo Drinčić, ali je Belić odbranio.

61. minut: Zbog prekršaja nad Drinčićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Čukaričkog dobio je Đorđe Jovanović.

62. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Čukaričkog: izašao je Milan Savić, a ušao Stefan Čolović.

63. minut: Dosuđen je penal za Vojvodinu. Vukadinović je odigrao pas ka Simiću, koga je u šesnaestercu faulirao Ostojić, pa je sudija dosudio jedanaesterac.

64. minut: GOL! Vojvodina je smanjila na 1:2. Penal za Vojvodinu je izveo Vukadinović i smanjio rezultat.

65. minut: GOL! Vojvodina je izjednačila! Posle centaršuta Stojkovića sa skoro polovine terena, Vukadinović je udarcem iz prve sa oko pet metara prosledio loptu u mrežu.

67. minut: U borbi za loptu između Veljka Birmančevića i Nikole Simića, Birmančević je rukom udario Simića u lice, nakon čega je došlo do guranja i rasprave u kojoj je učestvovalo više igrača oba tima. Nakon što se situacija smirila, sudija je pokazao žuti karton Veljku Birmančeviću iz Čukaričkog i Nikoli Simiću iz Vojvodine.

69. minut: Zbog prekršaja nad Birmančevićem na oko 30 metara iskosa od gola Vojvodine, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Nikola Andrić.

75. minut: Gemović je šutirao sa oko 25 metara, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla van okvira gola.

76. minut: Izvršena je i četvrta izmena u timu Vojvodine: izašao je Momčilo Mrkaić, a ušao Petar Bojić.

77. minut: Izvršena je dvostruka izmena u timu Čukaričkog: izašli su Đorđe Jovanović i Veljko Birmančević, a ušli Danilo Pantić i Marko Rakonjac.

80. minut: GOL! Vojvodina vodi 2:3! Posle centaršuta Drinčića sa desne strane, Kamenović je glavom izbio loptu, ali je ona došla pravo do Veljka Simića, koji je preciznim udarcem sa oko pet metara iskosa doveo svoj tim u vođstvo.

90. minut: Izvršena je i peta izmena u timu Vojvodine: zbog povrede, iz igre je izašao Nikola Drinčić, a ušao je Mirko Topić.

98. minut: Čukarički je izjednačio na 3:3. Posle kornera za Čukarički, Čolović je uputio udarac sa oko 13-14 metara, nakon čega se lopta od stative odbila u gol.