Grbovi FK Čukarički i FK Vojvodina

U šestom kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine večeras gostuju ekipi Čukaričkog u Beogradu.

Tekstualni prenos meča uživo od 19 časova možete pratiti na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sledećim sastavima:

Čukarički: Petrić – Mašović, Radić, Bulatović, Pjasentin – Matić, Srnić, Tomić, Jovanović – Fofana, Radonjić.

Vojvodina: Kordić – Miletić, Planić, V. Kovačević, Antić – Maksimović – Malbašić, Meleg, Paločević, Trujić – Ašćerić.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 500 gledalaca, među kojima su i pedesetak navijača Vojvodine.

5. minut: Izvršena je prva izmena u Vojvodini: iz igre je izašao Nikola Trujić, a ušao Dušan Jovančić.

6. minut: Fofana je šutirao sa oko 15 metara iskosa, ali je lopta otišla visoko preko gola.

14. minut: Zbog prekršaja nad Ašćerićem na oko 25 metara od gola, žuti karton u ekipi Čukaričkog dobio je Lukas Pjasentin.

21. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:1! Antić je izveo slobodan udarac sa polovine terena i sjajno proigrao Paločevića, koji je dobro prihvatio loptu i sa desetak metara je prosledio u mrežu.

22. minut: Vojvodina je imala sjajnu priliku da dođe do drugog gola. Ašćerić je izbio sam ispred gola iskosa sa desne strane i šutirao, ali je Petrić odbranio njegov udarac.

26. minut: Zbog prekršaja nad Melegom ispred šesnaesterca Čukaričkog, žuti karton u domaćem timu dobio je Marko Tomić.

32. minut: Posle centaršuta Bulatovića sa desne strane, Jovanović je glavom uputio udarac ka golu Vojvodine, ali je Kordić uhvatio loptu.

33. minut: Lep kontranapad Vojvodine završen je udarcem Jovančića sa 17-18 metara, ali je lopta otišla preko gola.

35. minut: Posle kornera za Čukarički, svoj udarac sa oko 25 metera oprobao je Radić, ali je lopta otišla daleko od gola Vojvodine.

37. minut: Izvršena je prva izmena u Čukaričkom: zbog povrede, teren je napustio Beko Fofana, a u igri je Aleksandar Jevtić.

Završeno je prvo poluvreme.

Počelo je drugo poluvreme.

51. minut: Radić je došao do lopte u šesnaestercu Vojvodine i centrirao sa desne strane, a Jevtić je sa tri-četiri metra uputio udarac glavom i poslao loptu svega nekoliko centimetara pored stative.

59. minut: Zbog prekršaja nad Jovančićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Čukaričkog dobio je Saša Jovanović.

60. minut: Dosuđen je penal za Čukarički. Duel Planića i Jevtića u šesnaestercu Vojvodine, sudija Grujić okarakterisao je kao prekršaj defanzivca Voše.

61. minut: Siguran realizator penala za Čukarički bio je Igor Matić. Rezultat je 1:1.

67. minut: GOL! Vojvodina vodi 1:2! Sjajan gol Aleksandra Paločevića! Vezista Vojvodine šutirao je sa oko 24-25 metara i pogodio donji desni ugao Petrićevog gola!

71. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Čukaričkog: izašao je Dragoljub Srnić, a ušao Obeng Regan.

73. minut: GOL! Vojvodina vodi 1:3! Paločević je odlično proigrao Ašćerića, koji je imao otvoren put ka golu, krenuo napred i nesebično proigrao Malbašića, a ovaj rutinski poslao loptu u nebranjenu mrežu.

75. minut: Radonjić je šutirao sa oko 15 metara, ali je lopta otišla pored gola. Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Aleksandar Paločević, a ušao Dušan Mićić.

77. minut: Izvršena je i treća izmena u Vojvodini: izašao je Nikola Ašćerić, a ušao Miloš Trifunović.

79. minut: Zbog pokušaja da simulira prekršaj za jedanaesterac, žuti karton u ekipi Čukaričkog dobio je Aleksandar Jevtić.

88. minut: Zbog igranja rukom na oko 20 metara od svog gola, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Nikola Antić.

Utakmica je završena. Vojvodina je pobedila!