Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nisu se proslavili proteklog vikenda, pošto su poraze upisali Inđija, Rad, Kabel i Al-Divanija, a jedini trijumf upisala je ekipa Mladost GAT.

Mihajlo Nešković i Đorđe Pantelić bili su akteri u porazu Inđije u Nišu, baš kao i Lazar Stoisavljević u porazu Rada od Metalca. U porazu Kabela od Kolubare u derbiju kola nastupao je samo Igor Jeličić.

Mladost GAT je sa Stefanom Dražićem u sastavu povećala prednost na vrhu tabele i na korak je od plasmana u Prvu lige Srbije, dok je Bogdan Mladenović bio u sastavu u porazu Al-Divanije.

Inđija: Mihajlo Nešković i Đorđe Pantelić

Fudbaleri Inđije izgubili su u Nišu od ekipe Radničkog rezultatom 2:0 i 34. kolu Super lige Srbije. Mihajlo Nešković je ponovo odigrao 90 minuta za Inđiju, dok je Đorđe Pantelić u igru ušao u 46. minutu.

Strelci za Radnički bili su Veljko Trifunović i Ognjen Đuričin, a ovim porazom šanse da Inđija opstane svedene su na minimum, pošto zaostaju devet bodova za sigurnom zonom, četiri kola pre kraja.

Rad: Lazar Stoisavljević

Nakon četiri vezana trijumfa, fudbaleri Rada doživeli su poraz u gostima od ekipe Metalca rezultatom 3:0. Lazar Stoisavljević je odigrao ceo meč za poraženi tim, dok su strelci za pobednički bili Stefan Cvetković (2) i Prestiž.

Ovim porazom, Rad je ponovo u zoni ispadanja sa 42 boda, jednim manje od Proletera i Radničkog i dva od Voždovca, Napretka i Javora.

Kabel: Nikola Mirić, Ranko Puškić, Vukašin Bogdanović, Igor Jeličić

U derbiju 30. kola Prve lige Srbije, Kabel je na svom stadionu izgubio od Kolubare rezultatom 0:1. Na terenu je od četvorice Vošinih igrača ponovo igrao samo Igor Jeličić i to u prvih 45 minuta, dok nisu nastupili Mirić, Puškić i Bogdanović.

Nakon ovog poraza, Kabel je prepustio drugo mesto na tabeli ekipi Kolubare, koja sada ima bod više, pa će u preostala četiri kola voditi veliku borbu za ulazak u elitu.

Mladost GAT: Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti nastavili su dominaciju Srpskoj ligi Vojvodine, pošto su u 32. kolu pobedili Stare Banovce u gostima rezultatom 4:1. Golman Stefan Dražić ponovo je bio u sastavu Mladosti, koja je povećala prednost na 14 bodova u odnosu na drugoplasirani Radnički 1912 i nalazi se na korak od plasmana u Prvu ligu Srbije.