У претпоследњем колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Инђије.

Текстуални пренос меча од 14 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Инђија: Кнежевић – Цуцин, Михајлов, М. Јовановић, Чермељ – Видић, А. Јовановић – Красић, Димитров, Бастајић – Илић.

Војводина: Симић – Андрић, Ђурић, Саничанин, Деветак – Дринчић, Стојковић – Гемовић, Зукић, Нешковић – Човић.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 1.000 гледалаца, међу којима су и око 400 навијача Војводине.

16. минут: Човић је шутирао са десетак метара искоса, а лопта је погодила једног од играча Инђије и отишла у корнер, иако је судија досудио гол-аут. Због приговора на ову судијску одлуку, жути картон добио је тренер Војводине Ненад Лалатовић.

17. минут: Због прекршаја над Димитровом, жути картон у екипи Војводине добио је Миодраг Гемовић.

18. минут: Због приговора на додељен жути картон Гемовићу и претходно недосуђени фаул у корист Војводине, судија Срђан Јовановић показао је црвени картон кондиционом тренеру Војводине Саши Семередију.

23. минут: Инђија води 1:0. Димитров је прошао по левој страни поред Ђурића и одиграо повратни пас пред петерац, где је Бастајић упутио ударац из прве и довео свој тим у вођство.

27. минут: После корнера који је извео Дринчић, ударац главом је упутио Човић, али је лопта отишла ван оквира гола.

34. минут: Саничанин је шутирао са око 34 метара искоса, али је лопта отишла ван оквира гола.

39. минут: Слободан ударац за Инђију са око 30 метара је извео Чермељ, али је Симић одбранио. Одмах потом, због прекршаја над Нешковићем испред шеснаестерца Војводине, жути картон у екипи Инђије добио је Небојша Бастајић.

45. минут: После центаршута Андрића са десне стране, волеј-ударац са петнаестак метара искоса је упутио Деветак, али је лопта отишла ван оквира гола.

45+2. минут: Димитров је шутирао са око 25 метара искоса, али је Симић одбранио.

45+3. минут: Илић је шутирао са седам-осам метара искоса, али је Симић ухватио лопту.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме. Извршена је двострука измена у тиму Војводине: изашли су Михајло Нешковић и Миодраг Гемовић, а ушли Петар Бојић и Огњен Ђуричин.

52. минут: Због прекршаја над Дринчићем на средини терена, жути картон у екипи Инђије добио је Срђан Димитров.

54. минут: Због прекршаја над Саничанином на око 40 метара од гола Инђије, жути картон у екипи Инђије добио је Брана Илић.

55. минут: Извршена је прва измена и у тиму Инђије: изашао је Лука Чермељ, а ушао Милијан Илић.

59. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Војводине: изашао је Ђорђе Ђурић, а ушао Јован Кокир.

61. минут: Извршена је двострука измена у тиму Инђије: изашли су Срђан Димитров и Алекса Јовановић, а ушли Стефан Пуртић и Немања Босанчић.

70. минут: Извршена је још једна двострука измена у тиму Инђије: изашли су Огњен Красић и Небојша Бастајић, а ушли Никола Димитријевић и Владан Милосављев.

79. минут: Милосављев је шутирао са око 20 метара, али је Симић ухватио лопту.

80. минут: Због приговора на досуђен фаул над Човићем на око 25 метара од гола Инђије, жути картон у екипи Инђије добио је Немања Видић.

82. минут: Слободан ударац за Војводину са око 25 метара је извео Дринчић, али је лопта отишла ван оквира гола.

84. минут: Због прекршаја над Кокиром на око 20 метара искоса од гола Инђије, жути картон у екипи Инђије добио је Немања Босанчић. Слободан ударац за Војводину је извео Дринчић, али је лопта прошла неколико центиметара поред стативе.

88. минут: Извршена је и четврта измена у тиму Војводине: изашао је Аранђел Стојковић, а ушао Вукашин Богдановић.

90. минут: Инђија води 2:0. На око 30 метара од гола Војводине, Босанчић је одузео лопту Кокиру, а она је потом дошла до Пуртића, који је ушао у шеснаестерац и прецизним ударцем са петнаестак метара искоса повисио вођство свог тима.

94. минут: Због прекршаја над Босанчићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Вукашин Богдановић.