U pretposlednjem kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Inđije.

Tekstualni prenos meča od 14 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Inđija: Knežević – Cucin, Mihajlov, M. Jovanović, Čermelj – Vidić, A. Jovanović – Krasić, Dimitrov, Bastajić – Ilić.

Vojvodina: Simić – Andrić, Đurić, Saničanin, Devetak – Drinčić, Stojković – Gemović, Zukić, Nešković – Čović.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 1.000 gledalaca, među kojima su i oko 400 navijača Vojvodine.

16. minut: Čović je šutirao sa desetak metara iskosa, a lopta je pogodila jednog od igrača Inđije i otišla u korner, iako je sudija dosudio gol-aut. Zbog prigovora na ovu sudijsku odluku, žuti karton dobio je trener Vojvodine Nenad Lalatović.

17. minut: Zbog prekršaja nad Dimitrovom, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Miodrag Gemović.

18. minut: Zbog prigovora na dodeljen žuti karton Gemoviću i prethodno nedosuđeni faul u korist Vojvodine, sudija Srđan Jovanović pokazao je crveni karton kondicionom treneru Vojvodine Saši Semerediju.

23. minut: Inđija vodi 1:0. Dimitrov je prošao po levoj strani pored Đurića i odigrao povratni pas pred peterac, gde je Bastajić uputio udarac iz prve i doveo svoj tim u vođstvo.

27. minut: Posle kornera koji je izveo Drinčić, udarac glavom je uputio Čović, ali je lopta otišla van okvira gola.

34. minut: Saničanin je šutirao sa oko 34 metara iskosa, ali je lopta otišla van okvira gola.

39. minut: Slobodan udarac za Inđiju sa oko 30 metara je izveo Čermelj, ali je Simić odbranio. Odmah potom, zbog prekršaja nad Neškovićem ispred šesnaesterca Vojvodine, žuti karton u ekipi Inđije dobio je Nebojša Bastajić.

45. minut: Posle centaršuta Andrića sa desne strane, volej-udarac sa petnaestak metara iskosa je uputio Devetak, ali je lopta otišla van okvira gola.

45+2. minut: Dimitrov je šutirao sa oko 25 metara iskosa, ali je Simić odbranio.

45+3. minut: Ilić je šutirao sa sedam-osam metara iskosa, ali je Simić uhvatio loptu.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. Izvršena je dvostruka izmena u timu Vojvodine: izašli su Mihajlo Nešković i Miodrag Gemović, a ušli Petar Bojić i Ognjen Đuričin.

52. minut: Zbog prekršaja nad Drinčićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Inđije dobio je Srđan Dimitrov.

54. minut: Zbog prekršaja nad Saničaninom na oko 40 metara od gola Inđije, žuti karton u ekipi Inđije dobio je Brana Ilić.

55. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Inđije: izašao je Luka Čermelj, a ušao Milijan Ilić.

59. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Đorđe Đurić, a ušao Jovan Kokir.

61. minut: Izvršena je dvostruka izmena u timu Inđije: izašli su Srđan Dimitrov i Aleksa Jovanović, a ušli Stefan Purtić i Nemanja Bosančić.

70. minut: Izvršena je još jedna dvostruka izmena u timu Inđije: izašli su Ognjen Krasić i Nebojša Bastajić, a ušli Nikola Dimitrijević i Vladan Milosavljev.

79. minut: Milosavljev je šutirao sa oko 20 metara, ali je Simić uhvatio loptu.

80. minut: Zbog prigovora na dosuđen faul nad Čovićem na oko 25 metara od gola Inđije, žuti karton u ekipi Inđije dobio je Nemanja Vidić.

82. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara je izveo Drinčić, ali je lopta otišla van okvira gola.

84. minut: Zbog prekršaja nad Kokirom na oko 20 metara iskosa od gola Inđije, žuti karton u ekipi Inđije dobio je Nemanja Bosančić. Slobodan udarac za Vojvodinu je izveo Drinčić, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

88. minut: Izvršena je i četvrta izmena u timu Vojvodine: izašao je Aranđel Stojković, a ušao Vukašin Bogdanović.

90. minut: Inđija vodi 2:0. Na oko 30 metara od gola Vojvodine, Bosančić je oduzeo loptu Kokiru, a ona je potom došla do Purtića, koji je ušao u šesnaesterac i preciznim udarcem sa petnaestak metara iskosa povisio vođstvo svog tima.

94. minut: Zbog prekršaja nad Bosančićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Vukašin Bogdanović.