Dragan Ivanović

Posle pobede njegovog tima nad Borcem, šef stručnog štaba Vojvodine Dragan Ivanović izjavio je da kvalitet igre nije bio neki, ali da ipak mora biti zadovoljan, prvenstveno zalaganjem igrača.

Vojvodina je danas pobedila Borac rezultatom 0:1 (0:1), u 24. kolu Super lige Srbije.

– Čestitam mojim igračima na pobedi, a Borcu na fer i korektnoj igri. Jedan gol je prelomio i ne možemo reći da je Vojvodina bila bolja. Borac je pokazao kvalitet, pogotovo u drugom poluvremenu. Nije bilo mnogo prilika, jer je Vojvodina, nakon postignutog gola, igrala malo opreznije i dali smo akcenat na defanzivu. Sve u svemu, moram biti zadovoljan, prvenstveno odnosom i zalaganjem. Kvalitet igre nije bio neki, ni sa jedne ni sa druge strane, a teren je bio dosta težak. Borcu želim da u nastavku osvoji što više bodova – izjavio je Ivanović.

U narednom kolu, Vojvodina će već u sredu dočekati Crvenu zvezdu na „Karađorđu“, a taj meč počeće u 18 časova.