У 28. колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Јавора у Ивањици.

Текстуални пренос меча од 14 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Јавор: Лазовић – Радивојевић, Павишић, Јевремовић – Маричић, Пишчевић, Николић, Звеканов, Севић – Петковић, Варга.

Војводина: Симић – Андрић, Бралић, Саничанин, Деветак – Дринчић, Стојковић – Вукадиновић, Зукић, Гемовић – Мркаић.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 500 гледалаца, међу којима су и педесетак навијача Вовјодине.

7. минут: Због прекршаја над Николићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Славко Бралић.

10. минут: После корнера за Војводину, Стојковић је упутио волеј ударац са око 25 метара, али је Лазовић ухватио лопту.

12. минут: Петковић је шутирао са око 25 метара, али је слабо захватио лопту, која је отишла ван оквира гола.

23. минут: У шеснаестерцу Јавора, Зукић се дриблингом ослободио свог чувара и потом шутирао са десетак метара искоса, али је лопта погодила пречку.

29. минут: Због прекршаја над Зукићем на средини терена, жути картон у екипи Јавора добио је Лука Радивојевић.

31. минут: Јевремовић је одиграо пас у шеснаестерац до Звеканова, који је шутирао са десетак метара искоса, али је Симић одбранио.

32. минут: Вукадиновић је шутирао са петнаестак метара, али је Лазовић одбранио.

36. минут: Слободан ударац за Војводину са око 25 метара је извео Дринчић, али је Лазовић одбранио.

40. минут: Због прекршаја над Стојковићем на средини терена, жути картон у екипи Јавора добио је Ненад Севић.

41. минут: Због приговора на то што је судија проценио да је направио фаул над једним фудбалером Јавора, жути картон у екипи Војводине добио је Момчило Мркаић.

44. минут: Пишчевић је шутирао са око 30 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме.

55. минут: Извршена је прва измена у тиму Војводине: изашао је Миодраг Гемовић, а ушао Михајло Нешковић.

56. минут: ГОЛ! Војводина води 0:1. Са десне стране, Андрић је центрирао, а потом је са неких шест-седам метара Зукић упутио ударац главом, лопта је погодила Маричића, али се лопта одбила поново до Зукића, који је прецизним ударцем послао лопту у мрежу домаћина.

57. минут: Због скидања дреса приликом прославе гола, жути картон у екипи Војводине добио је Дејан Зукић.

60. минут: Извршена је и друга измена у тиму Војводине: изашао је Славко Бралић, а ушао Ђорђе Ђурић.

63. минут: Извршена је прва измена и у тиму Јавора: изашао је Лазар Николић, а ушао Алија Крнић.

68. минут: ГОЛ! Војводина води 0:2. После корнера за Војводину, Дринчић је шутирао, Лазовић одбранио, а потом Саничанин упутио ударац главом, при чему је Зукић са три-четири метра само променио путању лопте и проследио је у мрежу.

71. минут: Мркаић је шутирао из окрета са око 18 метара, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

73. минут: Извршена је и друга измена у тиму Јавора: изашао је Саша Варга, а ушао Никола Милошевић.

75. минут: Вукадиновић је шутирао са око 18 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола. Одмах потом, извршена је и трећа измена у тиму Јавора: изашао је Лука Радивојевић, а ушао Иван Рогач.

77. минут: Извршена је трострука измена у тиму Војводине: изашли су Миљан Вукадиновић, Дејан Зукић и Момчило Мркаић, а ушли Огњен Ђуричин, Јован Кокир и Немања Човић.

80. минут: ГОЛ! Војводина води 0:3. Са половине терена, Дринчић је упутио пас у шеснаестерац ка Нешковићу, а Јевремовић је, у покушају да избије лопту, успео само да је проследи у сопствену мрежу.

81. минут: Крнић је шутирао са десетак метара искоса, али је лопта погодила пречку.

82. минут: Јавор је смањио на 1:3. Севић је додао лопту до Звеканова, који је шутирао са петнаестак и послао лопту у даљи доњи угао голмана Симића.

86. минут: После центаршута Андрића са десне стране, Човић је упутио ударац главом, Лазовић је одбранио, а потом је и Кокир шутирао са око седам метара искоса, али је слабо захватио лопту, која је отишла ван оквира гола.

87. минут: Војводина је имала још једну одличну прилику. Нешковић је изашао сам испред Лазовића и шутирао са око 13-14 метара искоса, али је голман Јавора истрчао и одбранио његов ударац.

89. минут: Пишчевић је додао лопту до Крнића, који је шутирао са петнаестак метара искоса, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.