У седмом колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Јавора у Ивањици.

Текстуални пренос меча од 18 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Јавор: Лазовић – Маричић, Јевремовић, Павишић, Јевтић – Пишчевић, Звеканов – Николић, Младеновић, Луковић – Танко.

Војводина: Симић – Андрић, Бралић, Саничанин, Деветак – Дринчић, Зукић – Бојић, Човић, Вукадиновић – Мркаић.

Утакмица је почела. Меч се игра без присуства гледалаца.

6. минут: Човић је шутирао са око 30 метара, али је лопта отишла поред гола.

8. минут: Слободан ударац за Војводину са око 30 метара је извео Дринчић, али је Лазовић одбранио.

14. минут: После сјајне акције Војводине, Андрић је центрирао са десне стране, а Зукић упутио ударац из прве са око 15 метара, али је лопта отишла неколико центиметара изнад пречке.

18. минут: Јевтић је шутирао са око 35 метара, али је лопта отишла високо преко гола.

23. минут: Шћепановић је шутирао са око 15 метара, али је Симић ухватио лопту.

31. минут: Павишић је центрирао у шеснаестерац Војводине, где је Танко упутио ударац главом, али је лопта отишла поред стативе.

33. минут: Јавор је повео 1:0. После центаршута Јевремовића из корнера, ударац главом је упутио Пишчевић и довео свој тим у вођство.

37. минут: Дринчић је шутирао са око 25 метара, Лазовић је одбранио, а на лопту је потом натрчао Вукадиновић, али је са три метра промашио читав гол.

43. минут: После центаршута Андрића са десне стране, ударац главом са око пет метара је упутио Човић, али је лопта отишла преко гола.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме. У тиму Војводине, извршена је трострука измена: изашли су Младен Деветак, Дејан Зукић и Момчило Мркаић, а ушли Стефан Ђорђевић, Аранђел Стојковић и Миодраг Гемовић.

49. минут: Због прекршаја над Бралићем на средини терена, жути картон у екипи Јавора добио је Лука Луковић.

54. минут: Слободан ударац за Војводину са око 20 метара је извео Дринчић, али је лопта отишла преко гола.

59. минут: У контранападу Војводине, Вукадиновић је лепо додао лопту до Бојића, који је шутирао са око 15 метара, али је Лазовић одбранио.

61. минут: Јавор води 2:0. Танко је главом послао лопту у шеснаестерац ка Луковићу, који је изашао сам испред Симића и повисио предност свог тима.

63. минут: Извршена је прва измена и у тиму Јавора: изашао је Лазар Николић, а ушао Немања Младеновић.

64. минут: После центаршута Танка, Саничанин је главом захватио лопту, која је потом дошла до Луковића, а он је шутирао са око седам метара, али је Симић одбранио.

67. минут: Извршена је и четврта измена у тиму Војводине: изашао је Синиша Саничанин, а ушао Богдан Младеновић.

71. минут: Дринчић је шутирао са око 23-24 метара, али је лопта отишла преко гола.

72. минут: Због прекршаја над Стојковићем на око 40 метара од гола домаћина, жути картон у екипи Јавора добио је Вања Звеканов.

73. минут: Извршена је и друга измена у тиму Јавора: изашао је Срђан Шћепановић, а ушао Владимир Оташевић.

74. минут: Богдан Младеновић је шутирао са око 30 метара искоса, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

78. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Јавора: изашао је Ибрахим Танко, а ушао Анес Рушевић.

79. минут: Због прекршаја над Рушевићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Славко Бралић.

81. минут: После центаршута Вукадиновића са леве стране, неко од играча Јавора је главом захватио лопту, која је потом дошла до Богдана Младеновића, а он је упутио волеј-ударац са десетак метара, али је слабо захватио лопту, која је отишла ван оквира гола. Након тога, због одуговлачења приликом враћања лопте у игру, жути картон у екипи Јавора добио је Ђорђе Лазовић.

83. минут: Луковић је шутирао са ивице шеснаестерца, али је лопта отишла неколико центиметара преко пречке.

85. минут: Извршена је и пета измена у тиму Војводине: изашао је Миљан Вукадиновић, а ушао Новица Максимовић.

86. минут: Дринчић је шутирао са око 25 метара, али је Лазовић одбранио. У следећем нападу, после центаршута са десне стране, Бралић је упутио ударац главом, Лазовић је одбранио, а потом је Бојић натрчао на лопту и шутирао са три метра искоса, али је лопта отишла ван оквира гола.

90. минут: Због прекршаја на око 20 метара од гола Јавора, жути картон у екипи Војводине добио је Петар Бојић.

94. минут: После центаршута Андрића, Јевтић је главом избио лопту, која је потом дошла до Бојића, а он ју је додао до Богдана Младеновића, који је шутирао са десетак метара, али је лопта отишла ван оквира гола.

95. минут: ГОЛ! Војводина је смањила на 2:1. После дубинског паса у шеснаестерац Јавора, Бралић је главом додао лопту до Бојића, који је шутирао са око 22-23 метра и смањио резултат.