U sedmom kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Javora u Ivanjici.

Tekstualni prenos meča od 18 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Javor: Lazović – Maričić, Jevremović, Pavišić, Jevtić – Piščević, Zvekanov – Nikolić, Mladenović, Luković – Tanko.

Vojvodina: Simić – Andrić, Bralić, Saničanin, Devetak – Drinčić, Zukić – Bojić, Čović, Vukadinović – Mrkaić.

Utakmica je počela. Meč se igra bez prisustva gledalaca.

6. minut: Čović je šutirao sa oko 30 metara, ali je lopta otišla pored gola.

8. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 30 metara je izveo Drinčić, ali je Lazović odbranio.

14. minut: Posle sjajne akcije Vojvodine, Andrić je centrirao sa desne strane, a Zukić uputio udarac iz prve sa oko 15 metara, ali je lopta otišla nekoliko centimetara iznad prečke.

18. minut: Jevtić je šutirao sa oko 35 metara, ali je lopta otišla visoko preko gola.

23. minut: Šćepanović je šutirao sa oko 15 metara, ali je Simić uhvatio loptu.

31. minut: Pavišić je centrirao u šesnaesterac Vojvodine, gde je Tanko uputio udarac glavom, ali je lopta otišla pored stative.

33. minut: Javor je poveo 1:0. Posle centaršuta Jevremovića iz kornera, udarac glavom je uputio Piščević i doveo svoj tim u vođstvo.

37. minut: Drinčić je šutirao sa oko 25 metara, Lazović je odbranio, a na loptu je potom natrčao Vukadinović, ali je sa tri metra promašio čitav gol.

43. minut: Posle centaršuta Andrića sa desne strane, udarac glavom sa oko pet metara je uputio Čović, ali je lopta otišla preko gola.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Vojvodine, izvršena je trostruka izmena: izašli su Mladen Devetak, Dejan Zukić i Momčilo Mrkaić, a ušli Stefan Đorđević, Aranđel Stojković i Miodrag Gemović.

49. minut: Zbog prekršaja nad Bralićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Javora dobio je Luka Luković.

54. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 20 metara je izveo Drinčić, ali je lopta otišla preko gola.

59. minut: U kontranapadu Vojvodine, Vukadinović je lepo dodao loptu do Bojića, koji je šutirao sa oko 15 metara, ali je Lazović odbranio.

61. minut: Javor vodi 2:0. Tanko je glavom poslao loptu u šesnaesterac ka Lukoviću, koji je izašao sam ispred Simića i povisio prednost svog tima.

63. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Javora: izašao je Lazar Nikolić, a ušao Nemanja Mladenović.

64. minut: Posle centaršuta Tanka, Saničanin je glavom zahvatio loptu, koja je potom došla do Lukovića, a on je šutirao sa oko sedam metara, ali je Simić odbranio.

67. minut: Izvršena je i četvrta izmena u timu Vojvodine: izašao je Siniša Saničanin, a ušao Bogdan Mladenović.

71. minut: Drinčić je šutirao sa oko 23-24 metara, ali je lopta otišla preko gola.

72. minut: Zbog prekršaja nad Stojkovićem na oko 40 metara od gola domaćina, žuti karton u ekipi Javora dobio je Vanja Zvekanov.

73. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Javora: izašao je Srđan Šćepanović, a ušao Vladimir Otašević.

74. minut: Bogdan Mladenović je šutirao sa oko 30 metara iskosa, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

78. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Javora: izašao je Ibrahim Tanko, a ušao Anes Rušević.

79. minut: Zbog prekršaja nad Ruševićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Slavko Bralić.

81. minut: Posle centaršuta Vukadinovića sa leve strane, neko od igrača Javora je glavom zahvatio loptu, koja je potom došla do Bogdana Mladenovića, a on je uputio volej-udarac sa desetak metara, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla van okvira gola. Nakon toga, zbog odugovlačenja prilikom vraćanja lopte u igru, žuti karton u ekipi Javora dobio je Đorđe Lazović.

83. minut: Luković je šutirao sa ivice šesnaesterca, ali je lopta otišla nekoliko centimetara preko prečke.

85. minut: Izvršena je i peta izmena u timu Vojvodine: izašao je Miljan Vukadinović, a ušao Novica Maksimović.

86. minut: Drinčić je šutirao sa oko 25 metara, ali je Lazović odbranio. U sledećem napadu, posle centaršuta sa desne strane, Bralić je uputio udarac glavom, Lazović je odbranio, a potom je Bojić natrčao na loptu i šutirao sa tri metra iskosa, ali je lopta otišla van okvira gola.

90. minut: Zbog prekršaja na oko 20 metara od gola Javora, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Petar Bojić.

94. minut: Posle centaršuta Andrića, Jevtić je glavom izbio loptu, koja je potom došla do Bojića, a on ju je dodao do Bogdana Mladenovića, koji je šutirao sa desetak metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

95. minut: GOL! Vojvodina je smanjila na 2:1. Posle dubinskog pasa u šesnaesterac Javora, Bralić je glavom dodao loptu do Bojića, koji je šutirao sa oko 22-23 metra i smanjio rezultat.