У 1/16 финала Купа Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Јединства у Руменци.

Текстуални пренос меча од 14:30 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Јединство: Глишић – Берић, Штефек, Стојановић, Ђекић – Гаџић, Моравац, Митровић, Скоко – Тришић, Тепић.

Војводина: Вуклиш – Бјековић, Ђурић, Деветак, Ђорђевић – Максимовић, Стојковић – Ђуричин, Зукић, Младеновић – Мркаић.

Утаакмица је почела. Меч се игра без присуства гледалаца.

15. минут: Ђорђевић је одузео лопту на половини противника, кренуо напред и шутирао са око 25 метара, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

24. минут: Младеновић је одузео лопту на средини терена, кренуо ка голу и шутирао са око 18 метара, али је лопта прошла неколико центиметара поред стативе.

25. минут: Стојковић је упутио волеј-ударац са око 25 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла високо преко гола.

27. минут: Ђорђевић је шутирао са око 25 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла високо преко гола.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме. У тиму Војводине, извршена је четворострукла измена: изашли су Марко Бјековић, Огњен Ђуричин, Дејан Зукић и Богдан Младеновић, а ушли Никола Дринчић, Миљан Вукадиновић, Петар Бојић и Немања Човић.

50. минут: Стојановић је упутио ударац „маказицама“ са око 20 метара, али је Вуклиш ухватио лопту.

52. минут: Због приговора на то што није досудио фаул за домаћи тим, жути картон у екипи Јединства добио је Дејан Митровић.

61. минут: Слободан ударац за Војводину са око 27-28 метара је извео Дринчић, али је Глишић ухватио лопту.

62. минут: ГОЛ! Војводина води 0:1. После центаршута са десне стране, Вукадиновић је главом послао лопту пред гол Јединства, а Ђекић ју је, у покушају да је избије, главом проследио у гол. Сматрајући да је аутогол постигао услед фаула Вукадиновића, Мирослав Ђекић иронично аплаудирао судији, због чега је добио жути картон.

63. минут: Извршена је прва измена и у тиму Јединства: изашао је Александар Берић, а ушао Милан Ђанковић.

68. минут: ГОЛ! Војводина води 0:2. Након што је Ђекић фаулирао Мркаића у шеснаестерцу Јединства, судија Никола Петровић из Новог Сада је досудио пенал за Војводину, који је искористио Човић и повисио предност свог тима.

71. минут: Извршена је двострука измена у тиму Јединства: изашли су Огњен Штефек и Ранко Моравац, а ушли Стефан Илијин и Сима Заов.

73. минут: Извршена је и пета измена у тиму Војводине: изашао је Момчило Мркаић, а ушао Ђорђе Пантелић.

75. минут: Због играња руком након што је изгубио лопту на око 25 метара од свог гола, жути картон у екипи Војводине добио је Младен Деветак.

76. минут: Слободан ударац за Јединство је извео Ђанковић, али је Вуклиш одбранио.

81. минут: Извршена је двострука измена у тиму Јединства: изашли су Никола Стојановић и Милош Тришић, а ушли Дејан Зирић и Милан Радин.

86. минут: Због прекршаја над Ђанковићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Новица Максимовић.

90. минут: Слободан ударац за Јединство са око 22-23 метра је извео Ђанковић, али је Вуклиш одбранио.