U 1/16 finala Kupa Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Jedinstva u Rumenci.

Tekstualni prenos meča od 14:30 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Jedinstvo: Glišić – Berić, Štefek, Stojanović, Đekić – Gadžić, Moravac, Mitrović, Skoko – Trišić, Tepić.

Vojvodina: Vukliš – Bjeković, Đurić, Devetak, Đorđević – Maksimović, Stojković – Đuričin, Zukić, Mladenović – Mrkaić.

Utaakmica je počela. Meč se igra bez prisustva gledalaca.

15. minut: Đorđević je oduzeo loptu na polovini protivnika, krenuo napred i šutirao sa oko 25 metara, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

24. minut: Mladenović je oduzeo loptu na sredini terena, krenuo ka golu i šutirao sa oko 18 metara, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

25. minut: Stojković je uputio volej-udarac sa oko 25 metara, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla visoko preko gola.

27. minut: Đorđević je šutirao sa oko 25 metara, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla visoko preko gola.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Vojvodine, izvršena je četvorostrukla izmena: izašli su Marko Bjeković, Ognjen Đuričin, Dejan Zukić i Bogdan Mladenović, a ušli Nikola Drinčić, Miljan Vukadinović, Petar Bojić i Nemanja Čović.

50. minut: Stojanović je uputio udarac „makazicama“ sa oko 20 metara, ali je Vukliš uhvatio loptu.

52. minut: Zbog prigovora na to što nije dosudio faul za domaći tim, žuti karton u ekipi Jedinstva dobio je Dejan Mitrović.

61. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 27-28 metara je izveo Drinčić, ali je Glišić uhvatio loptu.

62. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:1. Posle centaršuta sa desne strane, Vukadinović je glavom poslao loptu pred gol Jedinstva, a Đekić ju je, u pokušaju da je izbije, glavom prosledio u gol. Smatrajući da je autogol postigao usled faula Vukadinovića, Miroslav Đekić ironično aplaudirao sudiji, zbog čega je dobio žuti karton.

63. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Jedinstva: izašao je Aleksandar Berić, a ušao Milan Đanković.

68. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:2. Nakon što je Đekić faulirao Mrkaića u šesnaestercu Jedinstva, sudija Nikola Petrović iz Novog Sada je dosudio penal za Vojvodinu, koji je iskoristio Čović i povisio prednost svog tima.

71. minut: Izvršena je dvostruka izmena u timu Jedinstva: izašli su Ognjen Štefek i Ranko Moravac, a ušli Stefan Ilijin i Sima Zaov.

73. minut: Izvršena je i peta izmena u timu Vojvodine: izašao je Momčilo Mrkaić, a ušao Đorđe Pantelić.

75. minut: Zbog igranja rukom nakon što je izgubio loptu na oko 25 metara od svog gola, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Mladen Devetak.

76. minut: Slobodan udarac za Jedinstvo je izveo Đanković, ali je Vukliš odbranio.

81. minut: Izvršena je dvostruka izmena u timu Jedinstva: izašli su Nikola Stojanović i Miloš Trišić, a ušli Dejan Zirić i Milan Radin.

86. minut: Zbog prekršaja nad Đankovićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Novica Maksimović.

90. minut: Slobodan udarac za Jedinstvo sa oko 22-23 metra je izveo Đanković, ali je Vukliš odbranio.