У 10. колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Младости у Лучанима.

Текстуални пренос меча од 18 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Младост: Живковић – Елиомар, Синђић, Одита, Бојовић – Радивојевић, Андрић, Лековић, Милошевић – Павловић, Шатара.

Војводина: Роцков – Ђурић, Веселиновић, Петковић, Деветак – Дринчић, Ђуришић – Ђуричин, Бојић, Винсент – Матић.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 200 гледалаца, међу којима су и тридесетак навијача Војводине.

2. минут: Езе је повео контранапад Војводине, у којем је лопта у шеснаестерцу дошла до Ђуричина, који је шутирао са седам-осам метара искоса, али је Живковић одбранио.

8. минут: Слободан ударац за Војводину са око 25 метара је извео Дринчић, али је Живковић одбранио.

12. минут: ГОЛ! Фантастичан гол за вођство Војводине. Слободан ударац са око 30 метара је извео Дринчић и послао лопту у рашље голмана Живковића.

21. минут: Због прекршаја над Деветком на око 50 метара искоса од гола домаћина, жути картон у екипи Младости добио је Обиора Одита.

23. минут: После корнера за Војводину, ударац са око 20 метара је упутио Ђуришић, али је лопта прошла поред стативе.

36. минут: Младост је изједначила на 1:1. Слободан ударац за домаћина са око 25 метара је извео Елиомар, лопта је погодила живи зид, а потом је до ње дошао Бојовић и са два-три метра искоса послао је под пречку голмана Роцкова.

38. минут: Младост је остала са играчем мање на терену. Због ударања Ђуришића с леђа и у тренутку када није био у поседу лопте, судија Милан Митић показао је црвени картон фудбалеру домаћина Владимиру Радивојевићу.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме.

60. минут: Због прекршаја над Лековићем на половини домаћина, жути картон у екипи Војводине добио је Езе Винсент.

61. минут: Извршена је прва измена у тиму Војводине: изашао је Езе Винсент, а ушао Немања Николић.

62. минут: Због ударања Дринчића лактом приликом скока, жути картон у екипи Младости добио је Предраг Павловић.

64. минут: Извршена је и друга измена у тиму Војводине: изашао је Огњен Ђуричин, а ушао Миодраг Гемовић.

69. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Војводине: изашао је Марко Ђуришић, а ушао Дејан Зукић.

71. минут: После корнера за Војводину, Петковић је шутирао са ивице шеснаестерца, али је Живковић одбранио.

73. минут: Због прекршаја над Елиомаром на око 25 метара искоса од гола Младости, жути картон у екипи Војводине добио је Ђорђе Ђурић. Одмах потом, извршена је прва измена и у тиму Младости: изашао је Елиомар Силва, а ушао Лазар Јовановић.

74. минут: Бојић је шутирао са двадесетак метара искоса, лопта је погодила неког од играча домаћина и ишла под пречку гола домаћих, али ју је Живковић избио у корнер.

77. минут: Петковић је шутирао са око 20 метара искоса, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

78. минут: Извршена је и друга измена у тиму Младости: изашао је Милан Бојовић, а ушао Милош Ристић.

80. минут: Због приговора на то што је досуђен аут за Младост, жути картон на клупи Војводине добио је голман Никола Симић.

85. минут: ГОЛ! Војводина води 1:2! Сјајан контранапад Војводине. Дринчић је послао сјајан пас на леву страну до Бојића, који је центрирао, а Матић упутио ударац главом са око седам метара, након чега се лопта од пречке одбила у мрежу.

88. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Младости: изашао је Обиора Одита, а ушао Танко Ибрахим.

95. минут: Лековић је шутирао са око 23-24 метра, али је лопта отишла преко гола.