Sudija :                   Loran Duamel (Francuska)

Strelci :                  Karan (autogol 3 min), Đorđević (40 min) za Nanat i  Bojović (79 min) za Vojvodinu

Nant :                      Riu, Điđi, Đilobiđi, Maduni, Vinju, Ture, Pankrat, Besa, Đorđević, Deau, Majenga

Igrali su još :     Sisoko, Keita, Ture, Sangar, Li i Kumar

Vojvodina :           Žakula (Kesić), Smiljanić (Pavlović), Branković (Makarić), Karan, Trajković, Sekulić (Ivanić), Grin (Ilić), Radoja, Škuletić (Gaćinović), Bojović, Deletić (Spremo)

Ekspedicija Vojvodine stigla je u rannim jutarnjim časovima u Nant. Nakon odmora i ručka ekipa se uputila na stadion „Bežuri“ udaljen od hotela desetak minuta vožnje autobusom. Igrači „crveno-belih“ trenutno su u svlačionici gde se pripremaju za izlazak na zagrevanje. Utakmica protiv francuskog drugoligaša, sudeći po broju gledalaca koji polako pristižu, izazvala je lepo intersovanje. Stadion „Bežuri“ je fantastično sportsko zdanje i obzirom na prelepo vreme i savršeno pripremljen teren, postoje svi preduslovi za lepu fudbalsku predstavu.

Na zagrevanje su upravo izašli Srđan Žakula i Aleksandar Kesić sa trenerom Todićem.

Ekipe Nanata i Vojvodine predvođene sudijom Duamelom izlaze na teren stadiona „Bežuri“. Oficijelni spiker najavljuje lidera srpskog prvenstva Vojvodinu. uz aplauz publike.
Kao na takmičarskoj utakmici, fudbalere oba tima navijači Nanta dočekali su „topovskim udarima“.
Početni udarac imaju fudbaleri Nanta.
Prvi korner za ekipu Nanta.
1 . 0 za Nant autogolom Dejana Karana koji je nespretno reagovao i nakon lopte ubačene iz kornera glavom savladao svog golmana. Igrao se 3. minut.
9. minut neuspela ofsajd zamka, udarac Pankrata ali slabo za Žakulu.
Đilobiđi pokušava sa više od 40 metara ali lopta odlazi daleko preko gola.
Igra se uglavnom na sredini terena bez izgledni prilika osim nesrećnog autogola kapitena Vojvodine Karana.
Trenutno se ukazuje pomoć povređenom Trajkoviću.
Prvi korner za Novosađane nako prodora i udarca Škuletića.
Vojvodina poslednjih nekoliko minuta ima terensku inicijativu ali bez završnog pasa i udarca na gol. U kontranapadu brz prodor po levoj strani, centaršut ali volej udarac Pankrata ide preko gola.
35 minut Škuletić „baca u vatru“ Radoju ali fudbaler Vojvodine kasni i za delić sekunde golman Nanta stiže do lopte pre njega.
Desna strana napada Voše bolje funkcioniše nego suprotna. Škuletić je očigledno danas raspoložen za igru.
40 minut 2 : 0 za Nant. Strelac je Filip Đorđević. Prodor po levoj strani, Smiljanić ne uspeva da interveniše, pa mladi srpski internacionalac iz blizine šalje loptu pored nemoćnog Žakule u mrežu.
Vojvodina nikako ne uspeva da poveže svoje redove, a kao rezultat toga dolazi i igra bez šanse za gol.
Kraj prvog poluvremena. Domaćini posle mnogo bolje igre zasluženo imaju prednost od 2 gola.

U drugih 45 minuta u ekipi Vojvodine igraće Milan Spremo i Vladan Pavlović umesto Gorana Smiljanića i Miliša Deletića. Kod Nanata ulaze Isa Sisoko i Ismael Keita.
47 minut greška Sekulića koji je predao loptu u noge Besau, usledio je snažan udrac sa 20 metara za malo pored leve stative.
53 minut još jedna loša reakcija Karana ali na sreću po Vojvodinu samo korner za Nant.
„Crveno-beli“ pokušavaju dugim loptama na Sprema, no sve se završava još pre nego što i počne.
Ivanić menja Sekulića.
62 minut velika prilika za Ivanića. Trajković ga je uposlio sa svoje polovine, mladi vezista stigao je do lopte pre golmana ali štoper domaćih izbio loptu u korner.
Kesić ulazi u igru umesto Žakule.
Debitant Mijat Gaćinović menja Škuletića., a Makarić Brankovića.
Potpuna ofanziva Nanta koji drži sve konce igre u svojim rukama.
Još jedan debitant ulazi u igru. Georgije Ilić menja Seržinja Grina.
Dobar prodor Ilića po levoj strani ali golman Nanata je spretniji od napadača Voše.
79 minut 2 : 1 Bojović. Izvanredan centaršut Pavlovića, udarac glavom centarfora Vojvodine koji golman kratko odbija ali iz „popravnog“ Bojović šalje loptu iza leča golmana u  mrežu.
Malo bolja igra Novosađana  u poslednjih nekoliko minuta.
Najbolji period igre obe ekipe na utakmici. Mladići iz omladinskog tima pokazali su da se na njih već može računati.

Kraj utakmice, pobeda Nanta u lepoj, zanimljivoj i fer utakmici bez žutih kartona i grubih startova.