У петом колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Напретка у Крушевцу.

Текстуални пренос меча од 17:30 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Напредак: Јорданов – Маринковић, Костић, Зељковић, Мршић – Матић, Спремо, Шарац, Лековић – Миловановић, Ћуковић.

Војводина: Симић – Андрић, Бралић, Саничанин, Деветак – Дринчић, Топић – Вукадиновић, Човић, Гемовић – Бојић.

Утакмица је почела. Меч се игра без присуства гледалаца.

17. минут: Спремо је шутирао са око 25 метара искоса, али је лопта отишла високо преко гола.

29. минут: Дринчић је шутирао са око 30 метара искоса, али је лопта отишла поред стативе.

35. минут: Вукадиновић је шутирао са петнаестак метара искоса, али је лопта отишла поред стативе.

44. минут: Гемовић је шутирао са око 20 метара, али је лопта отишла преко гола.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме. У тиму Напретка, извршена је двострука измена: изашли су Срђан Матић и Митар Ћуковић, а ушли Игор Вучићевић и Урош Рашковић. Такође, извршена је и трострука измена у тиму Војводине: изашли су Младен Деветак, Мирко Топић и Миодраг Гемовић, а ушли Стефан Ђорђевић, Аранђел Стојковић и Момчило Мркаић.

51. минут: Због прекршаја над Бојићем на средини терена, жути картон у екипи Напретка добио је Урош Рашковић.

57. минут: ГОЛ! Војводина води 0:1. Вукадиновић је упутио одличан пас у шеснаестерац ка Ђорђевићу, који је утрчао у празан простор и шутирао са око седам-осам метара искоса, Јорданов је закачио лопту, а потом и Лековић покушао да је избије у поље, али је она ипак прешла гол-линију.

69. минут: Слободан ударац за Војводину са око 25 метара искоса је извео Дринчић, али је Јорданов одбранио.

74. минут: Извршена је и четврта измена у тиму Војводине: изашао је Миљан Вукадиновић, а ушао Огњен Ђуричин.

76. минут: Извршена је трећа измена и у Напретку: изашао је Мирољуб Костић, а ушао Марко Павићевић.

79. минут: Због ударања руком у лице Ђуричина на средини терена, други жути, односно црвени картон у екипи Напретка добио је Урош Рашковић.

81. минут: Извршена је и пета измена у тиму Војводине: изашао је Немања Човић, а ушао Дејан Зукић.

85. минут: Зељковић је прихватио лопту у шеснаестерцу Војводине и шутирао са око седам-осам метара искоса, али је лопта отишла поред гола.

87. минут: Саничанин је шутирао са око 30 метара, али је слабо захватио лопту, која је отишла ван оквира гола.

89. минут: Павићевић је шутирао са око 20 метара, али је Симић ухватио лопту.

90. минут: Ђуричин је додао лопту до Зукића, који је петом одиграо повратни пас ка Ђуричину, а он је шутирао са око 11-12 метара, али је лопта отишла ван оквира гола.