U petom kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Napretka u Kruševcu.

Tekstualni prenos meča od 17:30 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Napredak: Jordanov – Marinković, Kostić, Zeljković, Mršić – Matić, Spremo, Šarac, Leković – Milovanović, Ćuković.

Vojvodina: Simić – Andrić, Bralić, Saničanin, Devetak – Drinčić, Topić – Vukadinović, Čović, Gemović – Bojić.

Utakmica je počela. Meč se igra bez prisustva gledalaca.

17. minut: Spremo je šutirao sa oko 25 metara iskosa, ali je lopta otišla visoko preko gola.

29. minut: Drinčić je šutirao sa oko 30 metara iskosa, ali je lopta otišla pored stative.

35. minut: Vukadinović je šutirao sa petnaestak metara iskosa, ali je lopta otišla pored stative.

44. minut: Gemović je šutirao sa oko 20 metara, ali je lopta otišla preko gola.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Napretka, izvršena je dvostruka izmena: izašli su Srđan Matić i Mitar Ćuković, a ušli Igor Vučićević i Uroš Rašković. Takođe, izvršena je i trostruka izmena u timu Vojvodine: izašli su Mladen Devetak, Mirko Topić i Miodrag Gemović, a ušli Stefan Đorđević, Aranđel Stojković i Momčilo Mrkaić.

51. minut: Zbog prekršaja nad Bojićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Napretka dobio je Uroš Rašković.

57. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:1. Vukadinović je uputio odličan pas u šesnaesterac ka Đorđeviću, koji je utrčao u prazan prostor i šutirao sa oko sedam-osam metara iskosa, Jordanov je zakačio loptu, a potom i Leković pokušao da je izbije u polje, ali je ona ipak prešla gol-liniju.

69. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara iskosa je izveo Drinčić, ali je Jordanov odbranio.

74. minut: Izvršena je i četvrta izmena u timu Vojvodine: izašao je Miljan Vukadinović, a ušao Ognjen Đuričin.

76. minut: Izvršena je treća izmena i u Napretku: izašao je Miroljub Kostić, a ušao Marko Pavićević.

79. minut: Zbog udaranja rukom u lice Đuričina na sredini terena, drugi žuti, odnosno crveni karton u ekipi Napretka dobio je Uroš Rašković.

81. minut: Izvršena je i peta izmena u timu Vojvodine: izašao je Nemanja Čović, a ušao Dejan Zukić.

85. minut: Zeljković je prihvatio loptu u šesnaestercu Vojvodine i šutirao sa oko sedam-osam metara iskosa, ali je lopta otišla pored gola.

87. minut: Saničanin je šutirao sa oko 30 metara, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla van okvira gola.

89. minut: Pavićević je šutirao sa oko 20 metara, ali je Simić uhvatio loptu.

90. minut: Đuričin je dodao loptu do Zukića, koji je petom odigrao povratni pas ka Đuričinu, a on je šutirao sa oko 11-12 metara, ali je lopta otišla van okvira gola.