У 10. колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Новог Пазара.

Текстуални пренос меча од 16 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Нови Пазар: Дробњак – Влајковић, Курдић, Маринковић, Томић – Драгутиновић, Тртовац, Ресић, Живић – Сисе, Марковић.

Војводина: Вуклиш – Андрић, Ковачевић, Саничанин, Деветак – Дринчић, Зукић – Вукадиновић, Човић, Гемовић – Бојић.

Утакмица је почела. Меч се игра без присуства гледалаца.

1. минут: Вукадиновић је добро прошао по десној страни, ушао у шеснаестерац, дриблингом се ослободио свог чувара и одиграо пас до Бојића, који је шутирао са око седам метара искоса, али је Дробњак одбранио.

6. минут: Дринчић је шутирао са око 25 метара, али је Дробњак ухватио лопту.

14. минут: Зукић је шутирао са око 25 метара искоса, али је лопта отишла поред стативе.

15. минут: Деветак је шутирао са око 27-28 метара искоса, али је Дробњак ухватио лопту.

17. минут: Маринковић је шутирао са око 30 метара, али је Вуклиш ухватио лопту.

26. минут: Нови Пазар је повео 1:0. У контранападу, Томић је шутирао са око седам-осам метара искоса, Вуклиш је одбранио, али је лопта потом дошла до Марковића, који је прецизним ударцем са десетак метара довео свој тим у вођство.

29. минут: Слободан ударац за Војводину са око 30 метара извео је Дринчић, али је Дробњак ухватио лопту. Одмах у следећем нападу, Нови Пазар је удвостручио вођство. Сисе је додао лопту до Марковића, који је прихватио лопту у шеснаестерцу Војводине и шутирао из окрета са око 11-12 метара, након чега се лопта од ближе стативе одбила у мрежу.

33. минут: Због прекршаја над Зукићем на средини терена, жути картон у екипи Новог Пазара добио је Шевкија Ресић.

42. минут: Зукић је шутирао са око 25 метара искоса, али је лопта прошла поред стативе.

43. минут: После центаршута Дринчића, ударац главом са око четири-пет метара је упутио Саничанин, али је лопта отишла поред стативе.

44. минут: Нови Пазар води 3:0. Марковић је шутирао са око 20 метара и послао лопту под пречку гола Војводине.

45. минут: Због вербалне расправе са појединим члановима из управе ФК Нови Пазар, судија Петер Пипер показао је црвени картон шефу стручног штаба Војводине Ненаду Лалатовићу.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме. У тиму Војводине, извршена је четворострука измена: изашли су Владимир Ковачевић, Немања Човић, Дејан Зукић и Миодраг Гемовић, а ушли Стефан Ђорђевић, Момчило Мркаић, Аранђел Стојковић и Богдан Младеновић. Такође, извршена је и двострука измена у тиму Новог Пазара: изашли су Немања Драгутиновић и Шевкија Ресић, а ушли Никола Недељковић и Немања Перић.

55. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Новог Пазара: изашао је Лука Марковић, а ушао Алмир Аганспахић. Одмах потом, Томић је шутирао са око 30 метара искоса, али је лопта отишла преко гола.

58. минут: Вукадиновић је шутирао са око 18 метара искоса, Дробњак је одбранио, али је лопта потом дошла до Младеновића, који је шутирао са око 11-12 метара, али је лопта отишла преко гола.

60. минут: Младеновић је упутио волеј-ударац са око 18 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко преко гола.

64. минут: Сисе је шутирао са око 30 метара искоса, али је лопта отишла ван оквира гола.

69. минут: ГОЛ! Војводина је смањила на 1:3. Андрић је добро прошао по десној страни и центрирао, а Бојић главом са око четири-пет метара проследио лопту у мрежу.

70. минут: Због одуговлачења игре приликом извођења аута, жути картон у екипи Новог Пазара добио је Душан Живић.

74. минут: Извршена је и четврта измена у тиму Новог Пазара: изашао је Бранислав Томић, а ушао Никола Ковачевић.

76. минут: После центаршута Дринчића из слободног ударца, ударац главом са око пет-шест метара искоса је упутио Мркаић, лопта је ишла под пречку, али је одлично одбранио Дробњак.

77. минут: Због прекршаја над Живићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Богдан Младеновић. Одмах потом, извршена је и пета измена у тиму Новог Пазара: због повреде, из игре је изашао Марко Маринковић, а ушао је Мирза Делимеђац.

78. минут: Перић је шутирао са око 23-24 метра искоса, али је лопта отишла поред стативе.

81. минут: Извршена је пета измена и у тиму Војводине: изашао је Синиша Саничанин, а ушао Огњен Ђуричин.

88. минут: После дуплог паса са Бојићем, ударац са око седам-осам метара искоса је упутио Вукадиновић, али је Дробњак одбранио.

90. минут: Деветак је шутирао са око 30 метара, али је лопта отишла поред стативе.