Фудбалери Војводине играли су нерешено 2:2 (0:1) против екипе Чукаричког, у другом колу Супер лиге Србије.

У мечу који је одигран без присуства гледалаца на „Карађорђу“, екипе су наступиле у саставима:

Војводина: Симић – Андрић, Бралић, Деветак (од 46. Стојковић), С. Ђорђевић – Дринчић, Максимовић (од 38. Саничанин) – Зукић (од 46. Вукадиновић), Човић (од 85. Младеновић), Бојић – Мркаић (од 46. Гемовић).

Чукарички: Петровић – Доцић, Стевановић, Каменовић, Кајевић (од 84. Ракоњац, од 93. Остојић) – Пушкарић, Савић (од 60. А. Ђорђевић), Шапић, Н’Диаје (од 46. Ћирковић) – Бирманчевић, Винсент (од 93. Тошић).

Прва прилика на утакмици је виђена већ у трећем минуту, када је Зукић добро одложио лопту до Мркаића, који је шутирао са око 20 метара, али је лопта отишла поред стативе. На другој страни, Чукарички је узвратио у 21. минуту, када је, након центаршута са леве стране, ударац главом упутио Пушкарић, Симић је одбранио, а потом је на лопту натрчао Н’Диаје и шутирао са око четири метра, али је лопта отишла неколико центиметара поред стативе.

Београђани су нову добру прилику имали у 33. минуту, када је Каменовић добро прошао по левој страни и одиграо повратни пас до Бирманчевића, који је шутирао са десетак метара, али феноменално одбранио Симић. Међутим, само седам минута касније, Чукарички је ипак дошао у вођство.

Поново је упућен центаршут са леве стране, а овога пута је лопта пала на ногу Шапићу, који је прецизним ударцем са седам-осам метара довео свој тим у вођство.

У 50. минуту, гости су лако могли да удвоструче предност и то после одличног ударца Пушкарића са око 25 метара искоса, али је још једном одлично одбранио Симић. Ипак, то је био само увод за оно што је уследило четири минута касније.

Испред шеснаестерца Војводине, лопту је прихватио Винсент, прошао поред двојице играча црвено-белих, а потом са четири-пет метара савладао и голмана Симића.

Међутим, Војводина је узвратила већ у 56. минуту, када је Човић искористио добар центаршут са десне стране и са седам-осам метара смањио резултат.

Већ у следећем минуту, са десне стране је центрирао Дринчић, а у шеснаестерцу Чукаричког лопта је дошла до Саничанина, који је снажним и прецизним ударцем са око 11-12 метара донео изједначење „старој дами“.

Воша је у 73. минуту могла до свог трећег гола, али је, након центаршута Дринчића из корнера и ударца главом Бралића, Петровић одбранио. Само три минута касније, црвено-бели су имали нову одличну шансу, пошто је Андрић центрирао, а Гемовић шутирао са петнаестак метара искоса, али је лопта отишла неколико центиметара изнад пречке.

До краја меча, Воша је покушавала да дође до још једног поготка и победе, али су и гости имали још два-три солидна напада. Међутим, промене резултата више није било, па је утакмица завршена ремијем.