Фудбалери Војводине играли су нерешено 2:2 (2:0) против екипе Фрајберга, у пријатељском мечу одиграном у Белеку.

Пред око 50 гледалаца, стрелци за Вошу били су Зукић у петом и Човић у 17, док су голове за немачки тим постигли Кајзер у 49. и Кутлу у 76. минуту.

Екипе су наступиле у саставима:

Војводина: Симић (од 73. Тороман) – Н. Андрић, Веселиновић, Стојсављевић, Мирић (од 73. Бјековић) – Ђуришић, Зукић – Нешковић, Младеновић (од 60. Ђуричин), Кокир – Човић.

Фрајберг: Буркард – Кајзер, Луштаку (од 73. Тасделен), Кутлу, Клостерман – Милер, Целиктас, М. Андрић, Сегерт – Милишић, Икпиде.

Војводина је повела већ у петом минуту и то правим евроголом, пошто је Зукић погодио мрежу директно из корнера.

У 17. минуту, већ је било 2:0 за црвено-беле и то након што се, на десној страни, Кокир дриблингом сјајно ослободио свог чувара и центрирао, а Човић са метар-два само проследио лопту у мрежу.

На другој страни, Фрајберг је узвратио у 21. минуту, када је са око 18 метара одлично шутирао Кутлу, али је лопта погодила пречку. Немачки тим је до поготка могао и у 35. минуту, када је у контранападу добар соло продор извео Сегерт, ушао у шеснаестерац и шутирао, али је Симић одлично одбранио. Међутим, у 49. минуту, Фрајберг је ипак смањио резултат.

Са леве стране, добро је центрирао Луштаку, а на другој стативи се одлично убацио Кајзер и ударцем из прве савладао голмана Симића.

У 60. минуту, Фрајберг је имао нову прилику преко Клостермана, који је добро шутирао са око 16 метара, али је лопта отишла преко пречке. Само седам минута аксније, због прекршаја над Ђуришићем на средини терена, други жути, односно црвени картон добио је Нико Сегерт. Међутим, у договору између два клуба, Фрајберг је имао право да уместо њега уведе замену, па је на терен ушао Патрик Фоси.

Немачки тим је потом у 76. минуту дошао до изједначења. На око 30 метара од свог гола, Ђуришић је додао лопту до Ђуричина, коме је један противнички играч избио лопту из ногу и практично је додао до Кутлуа, који је ушао у шеснаестерац и ударцем са око 15 метара успео да савлада Торомана.

До краја меча, није виђена више ниједна прилика, па је утакмица завршена ремијем.