Fudbaleri Vojvodine igrali su nerešeno 2:2 (2:0) protiv ekipe Frajberga, u prijateljskom meču odigranom u Beleku.

Pred oko 50 gledalaca, strelci za Vošu bili su Zukić u petom i Čović u 17, dok su golove za nemački tim postigli Kajzer u 49. i Kutlu u 76. minutu.

Ekipe su nastupile u sastavima:

Vojvodina: Simić (od 73. Toroman) – N. Andrić, Veselinović, Stojsavljević, Mirić (od 73. Bjeković) – Đurišić, Zukić – Nešković, Mladenović (od 60. Đuričin), Kokir – Čović.

Frajberg: Burkard – Kajzer, Luštaku (od 73. Tasdelen), Kutlu, Klosterman – Miler, Celiktas, M. Andrić, Segert – Milišić, Ikpide.

Vojvodina je povela već u petom minutu i to pravim evrogolom, pošto je Zukić pogodio mrežu direktno iz kornera.

U 17. minutu, već je bilo 2:0 za crveno-bele i to nakon što se, na desnoj strani, Kokir driblingom sjajno oslobodio svog čuvara i centrirao, a Čović sa metar-dva samo prosledio loptu u mrežu.

Na drugoj strani, Frajberg je uzvratio u 21. minutu, kada je sa oko 18 metara odlično šutirao Kutlu, ali je lopta pogodila prečku. Nemački tim je do pogotka mogao i u 35. minutu, kada je u kontranapadu dobar solo prodor izveo Segert, ušao u šesnaesterac i šutirao, ali je Simić odlično odbranio. Međutim, u 49. minutu, Frajberg je ipak smanjio rezultat.

Sa leve strane, dobro je centrirao Luštaku, a na drugoj stativi se odlično ubacio Kajzer i udarcem iz prve savladao golmana Simića.

U 60. minutu, Frajberg je imao novu priliku preko Klostermana, koji je dobro šutirao sa oko 16 metara, ali je lopta otišla preko prečke. Samo sedam minuta aksnije, zbog prekršaja nad Đurišićem na sredini terena, drugi žuti, odnosno crveni karton dobio je Niko Segert. Međutim, u dogovoru između dva kluba, Frajberg je imao pravo da umesto njega uvede zamenu, pa je na teren ušao Patrik Fosi.

Nemački tim je potom u 76. minutu došao do izjednačenja. Na oko 30 metara od svog gola, Đurišić je dodao loptu do Đuričina, kome je jedan protivnički igrač izbio loptu iz nogu i praktično je dodao do Kutlua, koji je ušao u šesnaesterac i udarcem sa oko 15 metara uspeo da savlada Toromana.

Do kraja meča, nije viđena više nijedna prilika, pa je utakmica završena remijem.