У 20. колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи ОФК Бачке у Бачкој Паланци.

Текстуални пренос меча од 17 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

ОФК Бачка: Зоговић – Илић, Бјелош, Макарић, Мићић – Грабеж, Спремо, Ђорић, Радиновић – Костић, Чековић.

Војводина: Роцков – Лазаревић, Граовац, Саничанин, Антић – Зломислић, Милојевић – Гојков, Арсић, Нешковић – Гајић.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 1.500 гледалаца, међу којима су и око 150 навијача Војводине.

6. минут: После дуела између Лазаревића и једног од фудбалера ОФК Бачке, дошло је до гурања између готово свих играча на терену, после чега су жуте картоне добили Емил Роцков у Војводини и Угљеша Радиновић из ОФК Бачке.

11. минут: После лепог дуплог паса са Гојковом, Арсић је шутирао са петнаестак метара искоса, али је Зоговић ухватио лопту.

13. минут: После центаршута Радиновића са леве стране, Спремо је упутио ударац из прве са око 11-12 метара, али је лопта прошла поред стативе.

16. минут: Радиновић је одузео лопту Милојевићу на око 40 метара од гола Војводине, кренуо напред и потом проиграо Макарића, који је шутирао са око 13-14 метара, али је Роцков одбранио.

18. минут: Радиновић је шутирао са око 25 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

21. минут: Због прекршаја над Нешковићем на средини терена, жути картон у екипи ОФК Бачке добио је Александар Костић.

31. минут: Гојков је у шеснаестерцу ОФК Бачке лепо проиграо Лазаревића, који је шутирао са око седам-осам метара искоса, али је лопта прошла ван оквира гола.

43. минут: После корнера који је извео Ђорић, ударац главом са око пет метара искоса је упутио Грабеж, али је лопта прошла поред гола.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме.

48. минут: Спремо је шутирао са око 22 метра, али право у голмана Роцкова.

49. минут: Извршена је прва измена у тиму Бачке: изашао је Александар Костић, а ушао Жељко Арсић.

50. минут: Радиновић је шутирао са око 25 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

57. минут: Због прекршаја над Макарићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Дамир Зломислић.

59. минут: Слободан ударац за Војводину са око 30 метара извео је Лазар Арсић, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

60. минут: Радиновић се дриблингом ослободио Милојевића и шутирао са око 25 метара, али је лопта отишла преко пречке.

62. минут: Због повлачења Лазаревића за дрес на средини терена, жути картон у екипи ОФК Бачке добио је Лука Мићић.

63. минут: Извршена је прва измена и у тиму Војводине: изашао је Лазар Арсић, а ушао Александар Месаровић.

64. минут: Војводина је имала стопостотну прилику за погодак. Антић је добро проиграо Нешковића, који је заобишао свог чувара и шутирао са око пет-шест метара искоса, а голман Зоговић је успео одбрани, након чега се лопта од стативе одбила у поље.

65. минут: Из скоро исте позиције, само овога пута са око седам-осам метара удељоности, поново је шутирао Нешковић, али је Зоговић још једном одбранио. У наставку акције, дошло је до дуела између Нешковића и једног фудбалера ОФК Бачке, после чега су фудбалери Војводине тражили од судије Игора Стојиљковића да досуди пенал, али је он уместо тога показао жути картон Николи Антићу због приговора.

66. минут: Извршена је и друга измена у тиму ОФК Бачке: изашао је Лука Мићић, а ушао Весељко Тривуновић.

67. минут: Војводина је имала нову стопостотну шансу за гол. Гајић је одлично проиграо Месаровића, који је избио сам испред Зоговића и шутирао са око 18 метара, али је лопта отишла преко пречке.

68. минут: Због приговора судији на то што Месаровићу није показао жути картон након фаула над једним фудбалером ОФК Бачке, жути картон у ОФК Бачкој добио је Бојан Зоговић.

74. минут: Извршена је друга измена и у тиму Војводине: изашао је Никола Гајић, а ушао Огњен Ђуричин.

76. минут: После корнера за Војводину, Лазаревић је шутирао са око 23-24 метра, али је лопта отишла поред стативе.

79. минут: Извршена је и трећа измена у тиму ОФК Бачке: изашао је Угљеша Радиновић, а ушао Лазар Којић.

85. минут: Извршена је трећа измена и у тиму Војводине: изашао је Дамјан Гојков, а ушао Дарко Бједов.

89. минут: Због приговора судији на то што је досудио корнер за Војводину, жути картон у екипи ОФК Бачке добио је Милан Макарић.

91. минут: Макарић је шутирао са око 18 метара искоса, али је Роцков ухватио лопту.

92. минут: Илић је шутирао са око 23-24 метра, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

93. минут: Због одуговлачења приликом извођења слободног ударца са половине терена, жути картон у екипи ОФК Бачке добио је Мирослав Бјелош.