Омладинци Војводине изгубили су као домаћини од екипе Црвене звезде резултатом 1:4 у 14. колу Омладинске лиге Србије.

Једини стрелац за Војводину био је Лукијан Абаџија у 62. минуту из пенала.

Војводина: Борак, Букинац, Токин, Мајсторовић, Дробњак, Ковачев, Апостоловски, Јањић, Пауновић, Хромиш. У игру са клупе ушли су: Сукачев, Костадиновић, Павић.

Црвена звезда: Ј. Миладиновић, Матић, Граоња, Вукичевић, Видојевић, С. Миладиновић, Станковић, Пиргић, Лечић, Мотика. У игру са клупе ушли су: Брајић, Радујко, Бошковић, Стојсављевић.

Воша је меч отворила прилично офанзивно, а већ у трећем минуту Абаџија је умало погодио мрежу, украо је лопту штоперу Звезде, али је његов ударац из непосредне близине одбранио голман Миладиновић.

Воша је наставила да напада, углавном по десном боку, Ковачев је у осмом минуту шутирао искоса са десетак метара преко гола, да би већ у наредном нападу исти играч прошао по десном боку, вратио повратни пас, али је Абаџија изблокиран.

Наставила је Воша да доминира, на истеку 20. минута нова акција Ковачева и Абаџије, поново је последњем тренутку добро реаговала одбрана Црвене звезде, да би потом и Апостоловски шутирао у голмана из слободног ударца.

У другом делу првог полувремена, тимови су заменили улоге, пошто су гости почели да нападају и ређају шансе.

У 25. минуту Станквооић је центрирао са десног бока, Мотика је остао сам на петерцу, шутирао је поред гола.

У сличној ситуацији у 38. минуту, Звезда је имала нову велику прилику, после центаршута Миладиновића на петерац, Мотика је шутирао, али је Борак одлично интервенисао. У 41. минуту гости су имали и трећу велику прилику, после прекида са леве стране, Лековић је гађао главом са пет метара, пречка је сачувала гол Војводине.

У 44. минуту Миладиновић је донео предност Црвеној звезди, пошто је налетео на једну одбијену и искоса са десне стране послао лопту у горњи десни угао немоћног Борака.

До одласка на одмор гости су имали још једну добру шансу, после нове акције по десној страни, лопта је дошла до Пиргића који је са 10 метара погодио спољени део мреже.

У 49. минуту Звезда је дошла до другог гола, Станковић је са ивице шеснаестерца погодио сам леви угао и од стативе матирао Борака за 0:2.

Воша је већ у наредном минуту била најближа голу, после центаршута са десне стране Јањић је ухватио волеј и погодио пречку, на одбијену је налетео Абаџија и шутирао поред стативе.

У 58. минуту Звезда је дошла до трећег поготка, после брзе контре по десној страни, Миладиновић је проиграо Пиргића, који је вратио повратну на 15 метара, а на њу налетео Станковић и погодио сам угао за 0:3.

У 62. минуту Воша је дошла до гола и то из пенала. Видојевић је играо је руком у казненом простору, а судија показао на белу тачку. Одговорност је преузео Абаџија, који је погодио десни угао за 1:3.

Након тога, Воша је покушала да се врати у меч и покуша да дође до бода,  али су се гости добро поставили и бранили, те спречили веће прилике пред својим голом. Звезда је у последњим тренуцима меча успела да дође и до четвртог поготка, Мотика је савладао Борака за коначних 1:4.