Omladinci Vojvodine izgubili su u gostima od Crvene zvezde rezultatom 3:1 u 25. kolu Omladinske lige Srbije.

Crvena zvezda: Miladinović, Đermanović, Radulović, Stojanović, Đurić, Radojević, Pirgić, Stanković, Teodorović, Bošković, Nikolašević.

Vojvodina: Bogunović, Paunović, Milanov, Popović, Majstorović, Tanjga, Abadžija, Apostolovski, Ivanović, Milošević, Gagić.

Od početka timovi su vodili veliku bitku na sredini terena, ali pravih šansi nije bilo mnogo u prvih 45 minuta, posle kojih je Crvena zvezda vodila rezultatom 1:0.

Zvezda je povela iz prve prave prilike, u 22. minutu, nakon prekida sa desne strane, Đermanović je bio na pravom mestu u petercu i savladao Bogunovića za 1:0.

Vojvodina je ozbiljnije pripretila u finišu prvog poluvremena, Paunović je sa desetak metara šutirao preko gola, da bi potom golman Miladinović sprečio čist gol i izjednačenje.

Na startu drugog poluvremena Zvezda je duplirala prednost, Tanjga je u želji da interveniše oborio napadača domaćeg tima, a sudija pokazao na belu tačku. Odgovornost je preuzeo Radulović koji je pogodio sam desni ugao, Bogunović je pročitao nameru, ali nije uspeo da zaustavi udarac.

Voša je pokušala da se vrati rezultatski u meč, imala nekoliko solidnih akcija, ali bez pravog udarca ka golu. Zvezda je napadala iz kontri, a iz jedne takve situacije Kahvić je mogao da reši meč, ali je bio neprecizan.

Gostujući tim je svoju šansu dočekao u 77. minutu, Paunović je ovaj put bio precizniji nego u prvom poluvremenu, sa dvadesetak metara je uputio neodbranjiv udarac za 2:1.  Taj pogodak doneo je samopouzdanje Vošinim igračima, pa je u 80. minutu pokušao i Ivanović, golman Zvezde je zaustavio njegov udarac.

Zvezda je samo minut kasnije imala veliku priliku, posle kontre, Stanković je izašao sam pred gol Voše, Bogunović se istakao odličnom intervencijom.

U 88. minutu Zvezda je ponovo stekla dva gola prednosti, Milošević je iz slobodnjaka sa 20 metara bio precizan i postavio konačnih 3:1.