ОМЛАДИНСКИ ФУДБАЛСКИ ТУРНИР „КУП ПРИЈАТЕЉСТВА“ – ЗЛАТИБОР 2019.

ВОЈВОДИНА –БУДУЋНОСТ 1 : 0

Војводина је наступила у следечем саставу : Дражић, Васиљев, Кљајић, Ђурковић, Миљан, Брборић, Кокановић, Радмиловић, Богдановић, Ђурић, Грек.

Резервни играчи: Благојевић, Станић, Барјактаров, Пантић, Богдановић, Мартинкевич, Цицмил.

У првом колу овог престижног регионалног турнира Фудбалери Војводине остварили су минималну победу против Будућности из Подгорице. Стрелац јединог гола на мечу био је играч Будућности Марковић, који је у 27. минуту постигао аутогол.

Гол је пао након што је играч Војводине Матија Грек упутио оштар и веома снажан центаршут са десне стране, а лопта је напуцала Марковића и завршила у мрежи Будућности.

Јунак овог меча био је голман Војводине Стефан Дражић који је пет минута пре краја одбранио једанаестерац.

Другу утакмицу у својој групи Војводина игра сутра, 6.јуна, против екипе Сарајева од 17:00 часова (Директан ТВ пренос-Спорт клуб 2)