OMLADINSKI FUDBALSKI TURNIR „KUP PRIJATELJSTVA“ – ZLATIBOR 2019.

VOJVODINA –BUDUĆNOST 1 : 0

Vojvodina je nastupila u sledečem sastavu : Dražić, Vasiljev, Kljajić, Đurković, Miljan, Brborić, Kokanović, Radmilović, Bogdanović, Đurić, Grek.

Rezervni igrači: Blagojević, Stanić, Barjaktarov, Pantić, Bogdanović, Martinkevič, Cicmil.

U prvom kolu ovog prestižnog regionalnog turnira Fudbaleri Vojvodine ostvarili su minimalnu pobedu protiv Budućnosti iz Podgorice. Strelac jedinog gola na meču bio je igrač Budućnosti Marković, koji je u 27. minutu postigao autogol.

Gol je pao nakon što je igrač Vojvodine Matija Grek uputio oštar i veoma snažan centaršut sa desne strane, a lopta je napucala Markovića i završila u mreži Budućnosti.

Junak ovog meča bio je golman Vojvodine Stefan Dražić koji je pet minuta pre kraja odbranio jedanaesterac.

Drugu utakmicu u svojoj grupi Vojvodina igra sutra, 6.juna, protiv ekipe Sarajeva od 17:00 časova (Direktan TV prenos-Sport klub 2)