Grbovi FK Partizan i FK Vojvodina

U derbiju trećeg kola Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine večeras gostuju ekipi Partizana u Beogradu.

Tekstualni prenos meča uživo od 19 časova možete pratiti na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sledećim sastavima:

Partizan: Šaranov – Vulićević, Gogua, Balažic, Bogosavac – Mihajlović, Everton, Brašanac, Stevanović – Radović, Božinov.

Vojvodina: Kordić – Miletić, V. Kovačević, Puškarić, Antić – Mićić – Malbašić, Meleg, Paločević, Babić – Trujić.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 6.000 gledalaca, među kojima su i oko 200 navijača Vojvodine.

6. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:1! Mićić je oduzeo loptu na sredini terena, kombinovao sa Paločevićem i Trujićem, a onda je Meleg izašao sam ispred Šaranova, sačuvao loptu i lobovao ga za vođstvo crveno-belih.

10. minut: Partizan je imao sjajnu priliku za izjednačenje. Puškarić je izgubio loptu od Radovića u svom šesnaestercu, a napadač Partizana je dobro prošao po desnoj strani i odigrao povratni pas u sredinu. Na loptu je natrčao Stevanović, ali je sa sedam-osam metara pogodio okvir gola.

29. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:2! Ponovo oduzeta lopta na polovini Partizana, Meleg je odigrao pas do Paločevića, a ovaj precizno šutirao iz prve sa dvadesetak metara iskosa sa leve strane i pogodio dalji donji ugao gola domaćina.

30. minut: Žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Nikola Trujić.

32. minut: Dosuđen je slobodan udarac za Vojvodinu na samom roglju šesnaesterca sa desne strane. Šutirao je Meleg, ali je lopta otišla iznad prečke.

33. minut: Dobar napad Vojvodine završio se udarcem Trujića sa dvadesetak metara. Lopta je otišla pored desne stative.

34. minut: Dosuđen je slobodan udarac za Vojvodinu na oko 25 metara od gola iskosa sa leve strane. Zbog faula nad Paločevićem, žuti karton u ekipi Partizana dobio je Everton.

40. minut: Zbog prigovora na jednu njegovu odluku, sudija Milan Ilić dodelio je žuti karton Valeriju Božinovu.

41. Zbog prekršaja nad Evertonom, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Darko Puškarić.

43. minut: Posle kornera sa desne strane, lepu priliku za Partizan imao je Božinov, ali je Kordić na gol liniji zaustavio loptu.

44. minut: Vojvodina je imala sjajnu priliku za treći gol. Nikola Trujić je izašao sam ispred Šaranova, ali je šutirao pravo u golmana Partizana.

45. minut: Zbog prekršaja nad Radovićem na oko 17 metara od gola Vojvodine, žuti karton u ekipi crveno-belih dobio je Dušan Mićić. Slobodan udarac je izveo Mihajlović, ali je šutirao preko gola.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Partizana, izvršena je dvostruka izmena: umesto Alena Stevanovića, na terenu je Nikola Đurđić, a umesto Nemanje Mihajlovića, u igri je Saša Ilić.

48. minut: Zbog prekršaja na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Nikola Antić.

51. minut: Zbog simuliranja prekršaja u šesnaestercu Vojvodine, žuti karton u ekipi Partizana dobio je Darko Brašanac.

57. minut: Everton je šutirao sa preko 20 metara, ali je lopta pogodila jednog od igrača Vojvodine i skrenula u korner.

58. minut: Izvršena je i treća izmena u Partizanu: izašao je Everton, a ušao Leonardo.

59. minut: Gogua je šutirao sa oko 30 metara, ali je lopta otišla daleko od gola.

61. minut: Zbog prekršaja nad Melegom na sredini terena, žuti karton u ekipi Partizana dobio je Gregor Balažic.

63. minut: Partizan je smanjio na 1:2. Posle centaršuta sa desne strane, lopta je došla do Valerija Božinova, koji ju je glavom sa pet metara prosledio u mrežu.

66. minut: Izvršena je dvostruka izmena u Vojvodini: umesto Aleksandra Paločevića, na terenu je Dušan Jovančić, a umesto Siniše Babića, u igri je Miloš Trifunović.

69. minut: Vojvodina je propustila neverovatnu priliku. Meleg je oduzeo loptu i sjajno proigrao Trifunovića, koji je zaobišao Šaranova, ali je sa šest-sedam metara iskosa promašio prazan gol.

74. minut: Zbog prekršaja nad Malbašićem na oko 20 metara od gola, žuti karton u ekipi Partizana dobio je Miroslav Bogosavac.

75. minut: Slobodan udarac je izveo Meleg, ali je šutirao preko gola. Zbog zadržavanja igre, žuti karton u ekipi Partizana dobio je Saša Ilić.

76. minut: GOL! Vojvodina vodi 1:3! Miloš Trifunović je izbio sam ispred Šaranova i rutinski poslao loptu u mrežu.

78. minut: Zbog prekršaja nad Puškarićem na polovini Vojvodine, žuti karton u ekipi Partizana dobio je Leonardo.

80. minut: Zbog opstrukcije igre prilikom izvođenja faula za Partizan, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Dušan Jovančić. U istom minutu, Saša Ilić je lepo proigrao Leonarda, koji je sa sedam-osam metara iskosa sa leve strane šutirao visoko preko gola.

81. minut: Izvršena je i treća izmena u Vojvodini: umesto Dejana Melega, na terenu je Lazar Zličić.

89. minut: Zličić je šutirao sa skoro 30 metara, ali je lopta otišla daleko od gola.

90. minut: Zbog prekršaja na oko 35 metara od gola, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Vladimir Kovačević.

Utakmica je završena. Vojvodina je pobedila!