Grbovi FK Partizan i FK Vojvodina

U derbiju drugog kola plej ofa Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Partizana u Beogradu.

Tekstualni prenos meča od 17 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sledećim sastavima:

Partizan: Kljajić – Vulićević, Ostojić, Milenković, El Monir – Radin, Kosović, Janković, Leonardo – Đurđević, Tavamba.

Vojvodina: Rockov – Lakićević, Planić, Puškarić, Antić – Vukasović – Knežević, Meleg, Paločević, Trujić – Malbašić.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 18.000 gledalaca, među kojima su i oko 150 navijača Vojvodine.

1. minut: Partizan je poveo 1:0. Leonardo je primio loptu u šesnaestercu Vojvodine i odigrao pas pred peterac, a tamo je Đurđević šutirao iz prve i uspeo da savlada Rockova.

3. minut: Leonardo je šutirao sa oko 18 metara, ali je lopta otišla pored desne stative.

7. minut: Zbog prekršaja nad Đurđevićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Darko Puškarić.

8. minut: Tavamba je šutirao sa oko 25 metara, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

10. minut: Paločević je šutirao sa oko 19-20 metara iskosa sa desne strane, ali je i on loše zahvatio loptu, koja je takođe otišla daleko van okvira gola.

16. minut: Posle kornera koji je izveo Meleg, Planić je uputio udarac glavom, ali je lopta pogodila stativu.

17. minut: Kosović je šutirao sa oko 22 metra, ali je Rockov uhvatio loptu.

36. minut: Meleg je lepo odložio loptu na levu stranu do Antića, a ovaj centrirao u šesnaesterac, gde je Malbašić uputio udarac glavom, ali je lopta otišla van okvira gola.

39. minut: Janković je šutirao sa desetak metara iskosa sa desne strane, ali je lopta otišla visoko iznad gola.

42. minut: Meleg je šutirao sa oko 25 metara, ali je bio neprecizan, pa je lopta otišla daleko van okvira gola.

44. minut: Đurđević je šutirao iz okreta sa oko 15 metara iskosa, ali je i on bio neprecizan.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

48. minut: Trujić je šutirao sa oko 18 metara, ali pravo u golmana Kljajića.

49. minut: Zbog prekršaja nad Antićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Partizana dobio je Marko Janković.

53. minut: Meleg je šutirao sa tridesetak metara iskosa sa desne strane, ali pravo u golmana Kljajića.

54. minut: Izvršena je prva izmena u timu Vojvodine: izašao je Filip Knežević, a u igri je Lazar Zličić.

57. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Partizana: iz igre je izašao Marko Janković, a na terenu je Petar Đuričković.

65. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Dejan Meleg, a Ušao Dušan Jovančić.

69. minut: Zbog šovinističkog navijanja navijača Partizana, glavni sudija meča Milorad Mažić privremeno je prekinuo utakmicu.

70. minut: Izvršena je druga izmena i u timu Partizana: iz igre je izašao Leandre Tavamba, a u igru ušao Saša Ilić.

72. minut: Sa šovinističkim navijanjem navijača Partizana se prestalo, pa je utakmica nastavljena.

79. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Nikola Trujić, a ušao Stefan Đorđević.

88. minut: Zbog prekršaja nad Zličićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Partizana dobio je Radin.

91. minut: Izvršena je treća izmena i u timu Partizana: iz igre je izašao Uroš Đurđević, a na terenu je Vladimir Đilas.