У 16. колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Радничког у Нишу.

Текстуални пренос меча од 16 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Раднички: Ристић – Аксентијевић, Ћирковић, Ђуричковић, Гаврић – Којић, Марковић, Митровић, Момчиловић – Пантелић, Петровић.

Војводина: Вуклиш – Бјековић, Бралић, Ђурић, Ђорђевић – Дринчић, Стојковић – Вукадиновић, Зукић, Гемовић – Мркаић.

Утакмица је почела. Меч се игра без присуства гледалаца.

14. минут: ГОЛ! Војводина води 0:1. Вукадиновић је прошао по десној страни и одиграо пас до Дринчића, који је шутирао са око 25 метара, Ристић је одбранио, а лопта се потом одбила до Гемовића, који је упутио пас пред гол Радничког, а то је на лопту натрчао Вукадиновић и са пет метара је проследио у мрежу. Због приговора судији на то што није досудио фаул у корист домаћина, жути картон у екипи Радничког добио је Боривоје Ристић.

26. минут: Ђуричковић је шутирао са око 27-28 метара искоса, али је лопта отишла поред гола.

27. минут: После центаршута Митровића са десне стране, ударац „маказицама“ са око 12-13 метара је упутио Гаврић, али је лопта отишла поред гола.

35. минут: Због прекршаја над Мркаићем на око 25 метара од гола Војводине, жути картон у екипи Радничког добио је Петар Ћирковић.

44. минут: Вукадиновић је шутирао са око 18 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

45. минут: Бјековић је шутирао са око 18 метара, али је лопта отишла ван оквира гола.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме. У тиму Радничког, извршена је прва измена: изашао је Стефан Митровић, а ушао Филип Касалица.

49. минут: Због прекршаја над Гаврићем на око 27-28 метара од гола Војводине, жути картон у екипи Војводине добио је Стефан Ђорђевић.

50. минут: Слободан ударац за Раднички је извео Ђуричковић, али је лопта отишла поред стативе.

53. минут: Пантелић је шутирао са око 25 метара, али је лопта отишла ван оквира гола.

57. минут: Због прекршаја над Бјековићем на средини терена, жути картон у екипи Радничког добио је Филип Касалица.

58. минут: Извршена је прва измена и у тиму Војводине: изашао је Момчило Мркаић, а ушао Петар Бојић.

67. минут: Због опструкције игре приликом извођења слободног ударца за Раднички на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Дејан Зукић.

68. минут: Ћирковић је прошао поред Ђурића и потом додао лопту до Гаврића, који је шутирао са петнаестак метара искоса, али је лопта прошла неколико центиметара поред стативе.

70. минут: Због прекршаја над Стојковићем на средини терена, жути картон у екипи Радничког добио је Петар Ђуричковић.

73. минут: Извршена је друга измена у оба тима: у Радничком, изашао је Немања Којић, а ушао Урош Ђурановић, а у Војводини је изашао Дејан Зукић, а ушао Немања Човић.

75. минут: Због прекршаја над Аксентијевићем који није досуђен због тога што је пуштена предност за Раднички, жути картон у екипи Војводине добио је Миодраг Гемовић.

76. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Радничког: изашао је Жарко Марковић, а ушао Огњен Бјеличић.

80. минут: Извршена је и четврта измена у тиму Радничког: изашао је Ненад Гаврић, а ушао Душан Стоиљковић. Такође, извршена је и трећа измена у тиму Војводине: изашао је Марко Бјековић, а ушао Никола Андрић.

82. минут: Стоиљковић је шутирао са око 30 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

85. минут: Војводина је имала стопостотну прилику за гол. Стојковић је одиграо пас на десну страну ка Вукадиновићу, који је упутио лопту пред гол Радничког, а тамо је Бојић натрчао на њу и шутирао из прве са четири-пет метара, али је лопта погодила стативу.

91. минут: Касалица је шутирао са око 25 метара, али је лопта отишла преко пречке.

93. минут: Након дуела у шеснаестерцу Војводине, Филип Касалица је приговарао судији Милошу Милановићу из Ћуприје, због чега је добио црвени картон. Такође због приговора, жути картон је добио тренер Радничког Владимир Гаћиновић.