U 16. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Radničkog u Nišu.

Tekstualni prenos meča od 16 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Radnički: Ristić – Aksentijević, Ćirković, Đuričković, Gavrić – Kojić, Marković, Mitrović, Momčilović – Pantelić, Petrović.

Vojvodina: Vukliš – Bjeković, Bralić, Đurić, Đorđević – Drinčić, Stojković – Vukadinović, Zukić, Gemović – Mrkaić.

Utakmica je počela. Meč se igra bez prisustva gledalaca.

14. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:1. Vukadinović je prošao po desnoj strani i odigrao pas do Drinčića, koji je šutirao sa oko 25 metara, Ristić je odbranio, a lopta se potom odbila do Gemovića, koji je uputio pas pred gol Radničkog, a to je na loptu natrčao Vukadinović i sa pet metara je prosledio u mrežu. Zbog prigovora sudiji na to što nije dosudio faul u korist domaćina, žuti karton u ekipi Radničkog dobio je Borivoje Ristić.

26. minut: Đuričković je šutirao sa oko 27-28 metara iskosa, ali je lopta otišla pored gola.

27. minut: Posle centaršuta Mitrovića sa desne strane, udarac „makazicama“ sa oko 12-13 metara je uputio Gavrić, ali je lopta otišla pored gola.

35. minut: Zbog prekršaja nad Mrkaićem na oko 25 metara od gola Vojvodine, žuti karton u ekipi Radničkog dobio je Petar Ćirković.

44. minut: Vukadinović je šutirao sa oko 18 metara, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

45. minut: Bjeković je šutirao sa oko 18 metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Radničkog, izvršena je prva izmena: izašao je Stefan Mitrović, a ušao Filip Kasalica.

49. minut: Zbog prekršaja nad Gavrićem na oko 27-28 metara od gola Vojvodine, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Stefan Đorđević.

50. minut: Slobodan udarac za Radnički je izveo Đuričković, ali je lopta otišla pored stative.

53. minut: Pantelić je šutirao sa oko 25 metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

57. minut: Zbog prekršaja nad Bjekovićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Radničkog dobio je Filip Kasalica.

58. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Momčilo Mrkaić, a ušao Petar Bojić.

67. minut: Zbog opstrukcije igre prilikom izvođenja slobodnog udarca za Radnički na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Dejan Zukić.

68. minut: Ćirković je prošao pored Đurića i potom dodao loptu do Gavrića, koji je šutirao sa petnaestak metara iskosa, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

70. minut: Zbog prekršaja nad Stojkovićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Radničkog dobio je Petar Đuričković.

73. minut: Izvršena je druga izmena u oba tima: u Radničkom, izašao je Nemanja Kojić, a ušao Uroš Đuranović, a u Vojvodini je izašao Dejan Zukić, a ušao Nemanja Čović.

75. minut: Zbog prekršaja nad Aksentijevićem koji nije dosuđen zbog toga što je puštena prednost za Radnički, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Miodrag Gemović.

76. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Radničkog: izašao je Žarko Marković, a ušao Ognjen Bjeličić.

80. minut: Izvršena je i četvrta izmena u timu Radničkog: izašao je Nenad Gavrić, a ušao Dušan Stoiljković. Takođe, izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Marko Bjeković, a ušao Nikola Andrić.

82. minut: Stoiljković je šutirao sa oko 30 metara, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

85. minut: Vojvodina je imala stopostotnu priliku za gol. Stojković je odigrao pas na desnu stranu ka Vukadinoviću, koji je uputio loptu pred gol Radničkog, a tamo je Bojić natrčao na nju i šutirao iz prve sa četiri-pet metara, ali je lopta pogodila stativu.

91. minut: Kasalica je šutirao sa oko 25 metara, ali je lopta otišla preko prečke.

93. minut: Nakon duela u šesnaestercu Vojvodine, Filip Kasalica je prigovarao sudiji Milošu Milanoviću iz Ćuprije, zbog čega je dobio crveni karton. Takođe zbog prigovora, žuti karton je dobio trener Radničkog Vladimir Gaćinović.