U četvrtfinalu Kupa Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Radničkog u Nišu.

Tekstualni prenos meča od 17 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Radnički: Ristić – Đorđević, Pankov, Todorovski, Bondarenko – Crnomarković, Haskić, Grbić, Drinčić – Ranđelović, Kojašević.

Vojvodina: Rockov – Stojković, Veselinović, Saničanin, Devetak – Zlomislić, Milojević – Gojkov, Đuričin, Vinsent – Kone.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 2.000 gledalaca, među kojima su i tridesetak navijača Vojvodine.

3. minut: Posle slobodnog udarca za Radnički, Grbić je šutirao sa desetak metara, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

7. minut: Zlomislić je šutirao sa oko 23-24 metra, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

21. minut: Zbog prekršaja nad Grbićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Damir Zlomislić.

22. minut: Slobodan udarac za Radnički sa oko 40 metara izveo je Drinčić, ali je Rockov uhvatio loptu.

24. minut: Zbog toga što nije dozvolio da se izvede faul za Radnički na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Damjan Gojkov.

26. minut: Grbić je šutirao sa oko 12-13 metara iskosa, ali je Rockov odbranio.

27. minut: Gojkov je šutirao sa oko 30 metara, ali je Ristić uhvatio loptu.

34. minut: Kojašević je šutirao sa oko 25 metara, ali je lopta otišla visoko preko gola.

39. minut: Dosuđen je penal za Radnički. Ranđelović je prebacio loptu preko Stojkovića, koji je potom pokušao da mu oduzme loptu, Ranđelović je pao, a sudija Petar Piper je prosudio da je u pitanju bio faul za najstrožu kaznu.

40. minut: Penal je izveo Haskić i doveo svoj tim u vođstvo.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

47. minut: Kojašević je šutirao sa oko 18 metara, ali je Rockov uhvatio loptu.

53. minut: Zbog prekršaja nad Haskićem na oko 40 metara iskosa od svog gola, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Siniša Saničanin. Slobodan udarac za Radnički je izveo Drinčić, nakon čega je Crnomarković uputio udarac glavom, ali je lopta otišla preko prečke.

56. minut: Slobodan udarac za Radnički sa oko 18 metara izveo je Drinčić, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

57. minut: Gojkov je šutirao sa oko 27-28 metara, ali je Ristić uhvatio loptu.

59. minut: Izvršena je prva izmena u timu Radničkog: izašao je Damir Kojašević, a ušao Riota Noma.

62. minut: Radnički vodi 2:0. Ranđelović je centrirao sa desne strane, a na drugoj stativi, Haskić je glavom sa metar razdaljine prosledio loptu u mrežu.

65. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: zbog povrede, izašao je Eze Vinsent, a ušao Kristijan Živković.

67. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Radničkog: izašao je Petar Grbić, a ušao Petar Petrović.

68. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 22 metra iskosa izveo je Kone, ali je lopta otišla preko prečke.

76. minut: Izvršena je druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Seku Kone, a ušao Nikola Gajić.

77. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Radničkog: izašao je Lazar Ranđelović, a ušao Slađan Nikodijević.

79. minut: Izvršena je treća izmena i u timu Vojvodine: izašao je Damjan Gojkov, a ušao Nikola Srećković.

85. minut: Zbog povlačenja Srećkovića s leđa, žuti karton u ekipi Radničkog dobio je Aleksandar Todorovski.

88. minut: Haskić je prošao pored Devetka na desnoj strani, ušao u šesnaesterac i odigrao povratni pas do Nome, koji je šutirao iz prve sa desetak metara iskosa, ali je lopta otišla preko prečke.

90. minut: Petrović je šutirao sa oko 28 metara, ali je Rockov uhvatio loptu.

93. minut: Milojević je izborio za poziciju za udarac i šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je Ristić izbio loptu u korner.

94. minut: Vojvodina je smanjila na 2:1. Posle kornera koji je izveo Milojević, gol glavom je postigao Đuričin.