У 29. колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Радника у Сурдулици.

Текстуални пренос меча од 18 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Радник: Васиљевић – Миловановић, Пајовић, Стевановић, Керемех – Стаменковић, Ристовић, Ђорђевић, Пејчић – Станисављевић, Златановић.

Војводина: Роцков – Граовац, Веселиновић, Саничанин, Лазаревић – Стојковић, Зломислић, Милојевић, Зукић – Матић, Нешковић.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 700 гледалаца.

5. минут: Ристовић је послао пас у шеснаестерац ка Златановићу, који је шутирао са десетак метара искоса, али је лопта отишла ван оквира гола.

8. минут: Зукић је одиграо пас до Стојковића, који је шутирао са петнаестак метара искоса, али је лопта отишла ван оквира гола.

9. минут: ГОЛ! Војводина води 0:1. Зукић је прошао по десној страни и одиграо оштар пас у петерац, а Пајовић је, у жељи да избије лопту, постигао аутогол.

22. минут: Слободан ударац за Радник са око 20 метара искоса извео је Ристовић и шутирао у ближе рашље, али је Роцков фантастично одбранио.

23. минут: Због обостраног гурања, жуте картоне добили су Михајло Нешковић из Војводине и Предраг Ђорђевић из Радника.

26. минут: Слободан ударац за Радник са око 25 метара извео је Ристовић, али је лопта прошла поред стативе.

31. минут: Због приговора на досуђен фаул за Радник на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Даниел Граовац.

32. минут: Због прекршаја над Граовцем на средини терена, жути картон у екипи Радника добио је Братислав Пејчић.

33. минут: Извршена је прва измена у тиму Радника: због повреде, из игре је изашао Братислав Пејчић, а ушао је Лазар Којић.

37. минут: У соло продору, Ристовић је прошао поред неколико фудбалера Војводине и шутирао са око 21-22 метра, али је лопта отишла преко гола.

45. минут: Станисављевић је шутирао са око 23 метра, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме.

46. минут: Зукић је, леђима окренут, одиграо пас до Матића, који повео лопту са половине терена, утрчао у шеснаестерац и шутирао са око седам-осам метара искоса, али је лопта погодила спољни део мреже.

48. минут: Којић се лепим дриблингом изборио за позицију за ударац и потом шутирао са око 22-23 метра, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

55. минут: Извршена је и друга измена у тиму Радника: изашао је Богдан Стаменковић, а ушао Урош Дамњановић.

61. минут: Златановић је шутирао са око 30 метара, али је слабо захватио лопту, која је отишла ван оквира гола. Такође, извршена је прва измена и у тиму Војводине: изашао је Михајло Нешковић, а ушао Никола Срећковић.

62. минут: После додавања са десне стране, Ђорђевић је шутирао са око 13-14 метара, али је Роцков ухватио лопту.

67. минут: Ђорђевић је шутирао са десетак метара искоса, али је Роцков одбранио. Већ у следећем нападу, и Златановић је био у шанси, када је шутирао из скоро мртвог угла са око три-четири метра, али је лопта отишла неколико центиметара поред гола.

70. минут: Извршена је и друга измена у тиму Војводине: изашао је Дејан Зукић, а ушао Младен Деветак.

72. минут: Због одуговлачења приликом испуцавања лопте, жути картон у екипи Војводине добио је Емил Роцков.

77. минут: Због протестовања на досуђен офсајд у којем се нашао Деветак, судија Далибор Манојловић наредио је физиотерапеуту Војводине Горану Маријану да напусти клупу и пређе на трибине.

78. минут: Станисављевић је центрирао са десне стране, а Керемех упутио ударац главом са десетак метара, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

79. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Радника: изашао је Ристо Ристовић, а ушао Филип Стојановић.

88. минут: Извршена је трећа измена и у тиму Војводине: изашао је Бојан Матић, а ушао Никола Гајић.

93. минут: Због прекршаја над Којићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Никола Срећковић.

95. минут: Због шутирања лопте након досуђеног фаула за Радник, жути картон у екипи Војводине добио је Младен Деветак.