Sudija :            Robert Malek (Poljska)

Žuti karton :  Ađuru, Grin, Vulićević, Moreira(Vojvodina), Dracan, Bojd (Rapid)

Crveni karton : Pavlović (Vojvodina)

Rapid :                Keningshofer, Zonlajtner, Heikinen, Bojd, Hofman, Dracan, Prager (Alar), Trimel, Burgštaler (Kulovic), Žerson

Vojvodina :    Supić, Vulićević, Pavlović, Trajković, Đurić, Poletanović (Bojović), Ađuru (od 73 min Mitošević), Grin (od 87 min Jokić), Moreira, Stevanović, Abubakar

40 minuta pre početka utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope na stadionu „Gerhard Hanapi“ na zagrevanje je izašao golman Supić. Tribina namenjena navijačima Vojvodine polako se puni.
Oko 800 navijača Vojvodine odlično se nosi sa domaćim navijačima na nekoliko minuta pred početak utakmice.
Ekipe upravo izlaze na teren predvođene poljskim sudijom Malekom.
Paklena atmosfera na stadionu „Gerhard Hanappi“. Početni udarac imaju „crveno-beli“ iz Novog Sada.
1. minut pokušao je Moreira udarcem glavom ali nedovoljno jako.
Borba se vodi uglavnom na sredini terena, bez prilika za gol. Fudbaleri Vojvodine dosta dobro kontrolišu igru na poetku utakmice.
fanziva Rapida,  Vojvodina pokušava da na svaki način umiri igru.
13 minu Topovski šut Hofmana sa 18 metara za malo preko prečke.
I dalje traje ofanziva domaćih ali na sreću po Vošu, bez rezultata.
Fudbaleri Rapida imaju fantastičnu podršku svojih navijača, međutim ni „Firma“ ne zaostaje u bodrenju.
25 minut Pokušaj kapitena domaćih Hofmana iz slobodnog udarca ali lopta leti daleko preko gola.
Žuti karton zaradio je Naemeka Ađuru zbog oštrog starta.
32 minut Kombinacija fudbalera Rapida nakon kornera. Usledio je šut sa 12-13 metara ali neprecizno, preko gola.
34 minut šansa za Vojvodinu, bubakar proigrava Poletanovića na levoj strani ali mladi igrač kasni za delić sekunde i šutira pored gola.
Ponovo ofanziva Rapida ali srećom bez izgledne prilike pred golom Supića.
Kraj prvih 45 minuta.

Početak drugog poluvremena.
46 minut Pogrešio je Ađuru, a Bojd šutira tik pored leve stative Supićevog gola.
minut Sjajna šansa za Rapid. Nakon centrašuta Hofmana usledio je udarac glavom ali Supić maestralnom intervencijom izbija loptu u korner.
56 minut Brza kontra Rapida. Udarac Burgštalera sa  metara pored gola.
Rasplamsava se borba, domaćini pritiskaju svom snagom ali Voša se junački drži.
Žuti karton Seržinjo Grin.
Dvadesetak mninuta do kraja, ofanziva Rapida traje ali bez uspeha. U igru umesto Ađurua  ulazi Vuk Mitošević.
74 minut Najbolja šansa za Rapid. Nakon ubačene lopte iz slobodnog udarca Haikinen glavom pogađa prečku.
Dracan žuti karton.
78 minut Poletanović korner, Abubajar glavom preko gola.
Bojd žuti karton. Sudija je pogrešio jer je igrač Rapida zaslužio isključenje.
Pavlović dobija direktan crveni karton, a Vulićević žuti.
Jokić ulazi u igru umesto Grina.
Šansa Žersona ali na sreću lopta odlazi mimo gola.
90 minut jedanaesterac za Rapid koji je video samo sudija.
1 : 0 Alar. Neviđena krađa na stadionu „Gerhar Hanappi“.
Šta reći posle svega viđenog, osim da je Vojvodina brutalno pokradena u ovoj utakmici.
2 : 0 Bojd.