Омладинци Војводине играли су нерешено 1:1 (1:0) против екипе Напретка, у 34. колу Омладинске лиге Србије.

У мечу који је одигран без присуства гледалаца у ФЦ „Вујадин Бошков“, стрелац за Вошу био је Кљајић у 14, док је гол за госте постигао Ђековић у 77. минуту (п).

Екипе су наступиле у саставима:

Војводина: Видаковић, Трнинић, Кљајић, Богдановић, Стојановић, Мартинкевич, Ђуровић (од 60. Радмиловић), Станојевић (од 88. Исаковски), Ивановић, Торбица (од 57. Павлица), Батос.

Напредак: Јорданов, Ђековић, Јанковић (од 46. Јеремић), Јовичић, Лабан, Денић, Ванић (од 66. Влајковић), Павловић, Младеновић, Маринковић, Василијевић (од 46. Николић).

Воша је по први пут припретила у седмом минуту, када је Мартинкевич шутирао са око 18 метара, али је лопта отишла неколико центиметара изнад пречке. Међутим, само седам минута касније, црвено-бели су ипак дошли у вођство.

Торбица је центирирао са десне стране, а у шеснаестерцу Напретка, до лопте је дошао Кљајић, који је снажним ударцем са око четири-пет метара послао лопту у мрежу.

Нови добар напад, омладинци Војводине су извели у 20. минуту, када је Кљајић центирао са леве стране, а Мартинкевич прихватио и додао лопту до Торбице, који је шутирао са око осам-девет метара искоса, али је лопта отишла неколико центиметара поред стативе. Већ у 28. минуту, Воша је имала нову прилику и то после доброг соло продора Станојевића, који је изашао сам испред Јорданова и шутирао, голман Напретка је одбранио, а потом је на одбијену лопту натрчао Ивановић, али је шутирао високо преко гола.

Црвено-бели су у 34. минуту поново могли до гола, када је, након центаршута у шеснаестерац Напретка, Ванић желео да избије лопту главом, али је није добро захватио, па је она погодила пречку гола гостију. И у 57. минуту, црвено-бели су имали одличну прилику за погодак, али је Јорданов одбранио шут Ивановића са десетак метара искоса.

Још боља прилика за Војводину је виђена у 62. минуту, када је поново Ивановић упутио ударац, овога пута са свега пет-шест метара, али је голман Јорданов фантастичном одбраном још једном успео да спречи постизање поготка. На другој страни, Напредак је из своје прве прилике на мечу дошао до изједначења и то из пенала.

У 76. минуту, после набачене лопте у шеснаестерац Војводине, судија Милош Ђорђић је досудио играње руком од стране неког од црвено-белих, а сигуран реализатор најстроже казне био је Ђековић, који је тако изједначио резултат.

До краја меча, омладинци Војводине су наставили са нападима и покушавали да постизањем још једног гола ипак дођу до победе, а одличну шансу су имали у 83. минуту после продора и оштрог паса по земљи од стране Кљајића, али је лопту закачио Павловић, која се потом од пречке одбила у корнер. То је уједно била последња шанса на мечу, па је утакмица завршена ремијем.