Фудбалери Војводине ремизирали су са екипом Радничког из Ниша резултатом 0:0 у 35. колу Супер лиге Србије.

Тренери су на терен извели следеће саставе:

Војводина: Тороман – Стојковић, Максимовић, Ковачевић (од 46. Саничанин), Деветак – Милетић (од 64. Андрић), Топић – Новевски (од 79. Вукадиновић), Симић (од 68. Гемовић), Зукић – Мркаић.

Раднички: Којић – Стевановић, Бјелчић, Аксентијевић, Касалица, Ковачевић, Пантелић (од 64. Петровић), Трифуновић (од 58. Ћирковић), Живковић (од 52. Ђуричин), Ђуричковић, Станковић.

Прво полувреме протекло је без много прилика и практично без иједног ударца у оквир гола. Војводина је први опасан ударац ка голу Којића упутила тек у  финишу првог дела игре када је Зукић са неких 17 метара шутирао преко пречке.

С друге стране, Раднички је био прилично безопасан из игре, а једина опасна ситуација пред голом Торомана била је у 37. минуту када је после центаршута Ђуричковића из слободног ударца, лопта прохујала кроз петерац поред стативе.

Иначе, „стара дама“ је у првом полувремену имала блажу иницијативу и нешто већи посед лопте, али су екипе углавном водиле борбу на средини терена, далеко од опасних зона по Торомана и Којића.

Тренер Ненад Лалатовић на полувремену направио је једну промену, пошто је Саничанин заменио Ковачевића, а прву прилику имали су гости. У 48. минуту после контранапада Радничког, Ђуричковић је проиграо Пантелића, који је ушао у шеснаестерац и шутирао са петнаестак метара искоса, али је лопта закачила стативу и завршила у гол ауту.

Војводина је у наставку почела озбиљније да прети, у 62. минуту, Симић је повукао контру, проиграо Новевског, овај је шутирао искоса са 15 метара, али је голман Радничког успешно интервенисао. Само два минута касније, прва стопостотна шанса за Вошу, Зукић је послао пас пред шеснаестерац, Новевски се изборио за лопту у дуелу са дефанзивцем противника, након чега је лопту покупио Симић и шутирао са петнаестак метара, али преко гола. Одмах потом, извршене су нове измене у Воши Андрић је ушао уместо Милетића, убрзо и Гемовић уместо Симића, а у Радничком Петровић уместо Пантелића.

Узвратио је Раднички у 69. минуту, после нове контре, Касалица је проиграо Ђуричина, који је шутирао искоса са петнаестак метара, али је Тороман био на правом месту. Уследио је период без узбуђења, а онда је у 80. минуту Раднички остао са играчем мање. Ђуричин је у дуелу са Топићем покушао да симулира пенал због чега је добио други жути картон и аутоматско искључење.

Домаћи су покушали да дођу до сва три бода, Зукић је имао последњу шансу, главом је шутирао преко гола. У надокнади времена црвени картон добио је и тренер Радничког Александар Станковић, пошто је незадовољан једном судијском одлуком бацио флашицу на терен.

Војводина није успела да искористи бројчану предност, па је овим бодом и даље на четвртој позицији са 67 бодова.