У 18. колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Спартака у Суботици.

Текстуални пренос меча од 14 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставу:

Спартак: Дујмовић – Иванчевић, Текијашки, Срећковић, Милошевић – Видаковић, Дунђерски, Савковић, Туфегџић – Ђурасовић, Бијеловић.

Војводина: Вуклиш – Андрић, Бралић, Деветак, Ђорђевић – Дринчић, Стојковић – Зукић, Човић, Гемовић – Мркаић.

Утакмица је почела. Меч се игра без присуства гледалаца.

4. минут: Спартак је имао добру прилику за гол. Бијеловић је додао лопту до Туфегџића, који је шутирао са око 13-14 метара, али је лопта отишла поред стативе.

17. минут: Слободан ударац за Војводину са око 40 метара је извео Дринчић, али је Дујмовић одбранио.

21. минут: Спартак је имао нову добру прилику. Ударац је упутио Туфегџић, али је Вуклиш одбранио.

31. минут: Добру прилику за гол је имала и Војводина. На десној страни, Зукић се лепо изборио за позицију за центаршут и послао лопту ка Гемовићу, који је упутио ударац главом са око пет метара искоса, али је Дујмовић ухватио лопту.

35. минут: Стојковић је шутирао са око 35 метара, али је Дујмовић одбранио.

38. минут: После лепог напада Војводине, Гемовић је шутирао са око 20 метара искоса, али је лопта отишла поред стативе.

40. минут: Срећковић је шутирао са око 18 метара, али је сјајно одбранио Вуклиш.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме.

50. минут: ГОЛ! Војводина води 0:1. Дринчић је сјајно проиграо Зукића на десној страни, а он је одиграо повратни пас до Човића, који је шутирао са десетак метара, неко од играча Спартака је изблокирао његов шут, али се лопта потом одбила до Гемовића, који је прецизним ударцем са седам-осам метара искоса довео свој тим у вођство.

54. минут: После корнера за Спартак, Савковић је шутирао са око 18 метара, али је лопта прошла неколико центиметара поред стативе.

56. минут: Гемовић је шутирао са десетак метара искоса, али је Дујмовић ухватио лопту.

59. минут: Извршена је прва измена у тиму Спартака: изашао је Лука Бијеловић, а ушао Бранимир Јочић.

63. минут: Видаковић је шутирао са око 23-24 метра, али је Вуклиш ухватио лопту.

68. минут: Због прекршаја над Савковићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Славко Бралић.

71. минут: Извршена је и друга измена у тиму Спартака: изашао је Алекса Ђурасовић, а ушао Нобору Шимура.

72. минут: Са десне стране, Туфегџић је одиграо пас до Шимуре, који је шутирао са око 18 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

79. минут: Извршена је прва измена и у тиму Војводине: изашао је Дејан Зукић, а ушао Миљан Вукадиновић.

84. минут: Због прекршаја над Мркаићем на средини терена, жути картон у екипи Спартака добио је Михајло Иванчевић.

89. минут: Због сукоба са играчима Војводине након недосуђеног пенала за његов тим, жути картон у екипи  Спартака добио је Давид Дунђерски.

90. минут: Извршена је двострука измена у Спартаку: изашли су Никола Срећковић, Владан Видаковић, а ушли Никша Вујановић, Михајло Баић.

91. минут: Извршема је и друга измена у тиму Војводине: изашао је Момчило Мркаић, а ушао Ђорђе Ђурић.

92. минут: Због симулирања прекршаја за једанаестерац, жути картон у екипи Спартака добио је Страхиња Јовановић. Одмах потом, због прекршаја над Човићем на средини терена, жути картон у екипи Спартака добио је Немања Текијашки.

93. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Војводине: изашао је Миодраг Гемовић, а ушао Богдан Младеновић.